Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ufuk Metin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    renklilerden biri ligden erken kopsayd? hangisi olsun isterdiniz sizce ?
    gs erken kopsun 33. hafta koyup ge?elim.

Yorum Yap

Fenerin ma?lar ?ok zor.

Yorum Yap

.
        En son düzenleyen Çağatay Örnek; 24-02-2015, 02:44. Sebep: .

Yorum Yap

Caktimin hindisi 3-4 defansif orta saha ile oynayip; araya bi gol sikistirp kazanmayi taktik saniyor.

Yorum Yap

Aslı Veysel Yava? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Hakemin avantaj? kesti?i yeri izlediniz mi [emoji1][emoji1][emoji1]beter olun amk ?ocuklar?

Sent from my iPhone using Tapatalk
            Ben g?rmedim ama duygulara terc?man olmu?sun karde?im, y?re?ine sa?l?k

Yorum Yap

Emenike'nin ka??rd??? gol bana Amokachi'nin Valencia deplasman?nda ka??rd??? gol? hat?rlatt?. Ah be Amokachi atsan o gol? elerdik biz onlar? be. Rasim Kara ya da yaz?k ettik.
              Neyse san?r?m fazla i?tim konu nerelere geldi

Yorum Yap

Ma? sonu hakemin verdi?i kararlardan yak?nan ?smail Kartala gazetecilerden biri ??k?p 'Hakem verdiyse hakl?d?r' diyememi?ler mi?

Yorum Yap

Bu hafta kaybetmemize ragmen minimum hasarla ciktik.. fener kendi evinde kaybetti.. bizden daha buyuk yara aldilar zira deplasmanlarda kendi evlerindeki kadar iyi degiller.. gs ise maclarda ustunlugu ele alamadan skor ustunlugunu yakaliyor bir suredir.. melo da gitti.. sivas son macta orta sahayi guclu ve kalabalik tutsa o maci kaybetmezdi.. isleri zorlasacak gibi melosuz.. biz ise hepsinden iyi top oynama potansiyelimiz oldugunu gosterdik lakin bir suredir dalgalanma yasiyoruz.. balikesir maci tam zamaninda denk geldi.. sanirim balikesir'i rahat gecer kendimize geliriz.. biri kendi sahasinda yenildi digeri en kilit iki oyuncusundan birini kaybetti.. her seye ragmen bu haftayi daha az hasarli kapatan biz olduk.

Yorum Yap

ma?in son onbes dakikasini izledim o b?l?mde Akhisar en az iki gol daha atardi. Eskisehirspor ma?inda kayip b?y?k ama dogrusu takim zaten bir ka? haftadir sallaniyordu, belliydi bir yerde patlak verecegi.

Yorum Yap

Bizim ne olursa olsun febe ve gese ma?lar?ndan en az 4 puan ??karmam?z laz?m.

Yorum Yap

neyseki hakettik de yenildik Eski?ehir'e, Fener gibi bask?l? oynay?p yenilseydik acayip koyard? bana, Fenerlilere iyi koymu?tur ama baz?s?na inme nile inmi? olabiler.

Yorum Yap

Aslı Fuat Seymen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Fenerin ma?lar ?ok zor.
                          ??in en g?zel yan? da ?u kadik?y serisinin bozulmas? oldu.. ?nce trabzonu yenemediler sonra akhisar'a kaybettiler.. bundan sonra oraya giden anadolu tak?mlar? puan i?in daha istekli ve inan?l? olurlar.

Yorum Yap

No Penalty No PARTY!

Yorum Yap

?u bu ger?ek ki Pazartesi g?n? oynanan ma?larda b?y?k bir anormallik var. Pazartesi g?n? ma? oynayan bi sa?mal?yor.

Yorum Yap

Bizim kay?b?m?z o kadar da y?k?c? de?il. Sonu?ta Eski?ehir evinde b?y?k tak?mlara s?k s?k zorluk ??karabilen bir ekip. Fbnin kayb?ysa ?ok b?y?k! Biz de dahil kimse evinde Akhisar'a de?il yenilmesini, berabere kalmas?n? bile beklemiyordu. ?ok g?zel oldu, pek g?zel oldu...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X