Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

en k?t? zamanlar?nda iteklediler.?imdi kimse durduram?yor feneri.fener rahat rahat ?ampiyon olur

Yorum Yap

Adem bir pozisyonda fenerlilerin itiraz? sonras? karar veren hakeme ma?? senmi yonetiyorsun bunlar m? dedi. diego ile ilhan?n iti? kalk???nda hocam fuck you g?rm?yormusun dedi. volkan?n arkadaki hakeme d?md?z sayd?rmas? zaten herkes?e g?r?lm??. bu nedir Allah a?k?na nas?l yar??acaks?n bu ligde

Yorum Yap

?ampiyonluk derbilerden ge?ecek oras? anla??ld?, bu anadolu tak?mlar?na top oynamaya gerek yok illaki s?k??t?r?yorsun bir tane. fark ?ok a??k yukar?s?yla, bizdeki derbi cenabetli?ini ??zmemiz laz?m

Yorum Yap

Aslı Serkan Guven tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Erdem Do?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Serkan Guven tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Volkan hakeminny?z?ne bakarak s..cm belan?z? m? dedi ben mi yanl?i g?rd?m ve duydum..
          aynen d?md?z sayd?rd? kale arkas? hakemine
          ?smail kartal ??ks?n da anlats?n volkan ?n asl?nda ne demek istedi?ini.. anlat?yor ya hakemler en ?ok onlara hata yap?yormu? falan filan .. kukla
          Dusunseniz ya bir, Cenk'in ya da Tolga'nin kufur ettigini... Kufur degil inceden bir soz soylese, elinde kirmiziyla agzindan salyalari aka aka gelmezse ben de bir sey bilmiyorum. Bosu bosuna oynaniyor bir tiyatro.
          Tayyo'nun ulkesindeki adaletten ne beklenebilir ki, adamlar 18 macta sike yapti, bir sey olmadi, kalecileri ayi evlat her mac Topal'in Demba Ba'yi dusurdugu pozisyon da dahil (skerim okeyini) ya diyip, yardimcilarla billur geciyor, kufur ediyor, Belozoglu cocugu gibi birisine sahipler.
          Biz niye sampiyon olamayiz, en buyuk etken adaletsizlik ve hakemler.
          Ikincisi Fb'nin ve Gs'nin dunya uzerindeki en sansli takimlar olmasi,
          Rakipleri inanilmaz goller kacirirken, onlar pozisyon yokken gol buluyor. Rakip oyuncularin basireti hep bu iki takima karsi baglanirken, bize karsi jeneriklik goller ve maksimumdan da ote, inanilmasi guc sekilde gol oluyor.
          Buyuk ihtimal Fb birinci, biz az farkla 2. oluruz gibi duruyor. Gs kotu durumlara dusebiliyor ama Aziz iceri girmeden bunlar cokus yasamaz, cunku butun topculari serefsizlik sisteminin urunleri, Volkan, Caner. Emre. Alper kirmizi gormeden lig bitirir, cunku sistem bunu gerektiriyor, bir nevi korku imparatorlugu.
          Kadikoy'de kazanmadan sampiyon olamayiz.
          Beden ogretmeni bile olamayacak adam, Fb'de teknik direktor, gormeye dayanamiyorum arkadas, 6 hafta oldu kazaniyorlar.

Yorum Yap

ma??n son anlar?nda sel?uk ve diego kart g?rmesi laz?md?,hakem g?stermedi.adem 1 foul yapt? an?nda kart? g?rd?,neyse

Yorum Yap

Zaten buyuk takimlarin sezon boyunca cok kotu olabilecekleri mac sayisi bir elin parmaklarini gecmez. Bu maclari hakemler sayesinde gecen her buyuk takim sampiyonlugu sonuna kadar kovalar. Aziz Yildirim baskan olduktan sonra FB'nin sampiyonluk yarisindan erken koptugu sezon sayisi biri gecmez. Ya futbolcu sikeleriyle veya hakem sikeleriyle hep ustte kaliyorlar. Bu sezon penaltilar olmasa coktan kopmuslardi yaristan. Bundan sonra bunlarla bas etmek oyle kolay degil. Bizim yonetim caylak oyuncular yerine tecrubeli 2 takviye yapsaydi sampiyon olabilirdik. Fakat alinan oyuncularla sampiyon olmamiz gercekten zor. Zira sadece rakipleri degil FB ve hakemleri de yenmek zorundayiz ki bu cok zor. Insallah yanilirim.

Yorum Yap

Adamlarin bir beki gol atiyor diger beki asist yapiyor.Bizim bu beklerimizle isimiz cok zor.

GT-N7100 cihaz?mdan Tapatalk 2 ile g?nderildi

Yorum Yap

Fizik g?c?yle,co?kuyla m?cadele ederek son haftalar? iyi ge?ti bu ?ikeciler.?lerleyen haftalar da mental ve fizik olarak d??eceklerdir,ama bu haysiyetsiz hakem bozuntular? m?sade ederse.

Yorum Yap

Tamam sizde abartmayin kazanmamiz lazim pazartesi bu adamlar her 3 puan ald?ktan sonra bu kadar karamsar olacaksak bir?ey olcagi varsa da olmaz, elbet takilacaklardir yeterki sakatl?k vermeden kazanarak yolumuza bakal?m.

Yorum Yap

?lk ?? ma?? hedef g?sterdi y?neticileri, bu ma?lar? kazanmalar? normal, biz kendimize bakal?m gene bir seri ?ekmemiz ?art 5-6 ma?l?k

Yorum Yap

seriye ba?larsak bu ligin tozunu att?r?r?z yeter ki toyluk yapmayal?m. Ald???m?z ma?lara son dakikalarda rakipleri ortak etmeyelim.

Yorum Yap

adamlar en zor maclari g?le oynaya kazaniyorlar

Yorum Yap

her?ey bi yana da fenerli futbolcular? ersun yanala yapt?klar? ses kayd? komplosu bile umutuldu unutturuldu ya medyam?z taraf?ndan.helal olsun yani.bu kadar b?y?k bir adilik konu?ulmuyor ?u an.Bizim bulduklar? her eksiklik her hafta ?n?m?ze getirilir.bu olay konu?ulmuyor bile

Yorum Yap

1 ma?la feneri nas?l ?ampiyon yapt?n?z hayret ettim do?rusu. Bu sene ?ampiyon biziz. Hatta gelecek sene de. At fava bekle

Yorum Yap

fhj

Lige pis diyorsunuz takimlarin cogu futbolcusuna pislik diyorsunuz hakemlere eyyamci diyorsunuz bunlari biz biliyorsak futbolcuda biliyor ozaman biri bana fairplayi aciklasin belki cogu kisi gulecek bu soyledigime ama ole yok top benden cikti yok adama verilen kirmiziyi geri aldirmak saha icinde veli haric kimsenin hakemlere itiraz etmemesi madem sampionluk kovaliosan kitabina gore oynamaya alisacaksin biz Besiktasiz diyorsaniz ozaman sene sonu aglamanin niye sampiyon olamiyoruz diye yakinmanin anlami yok

Adamlar diski maci altinordu maci olsun farketmio heryerde hakeme bi sekilde baski yapiolar ligi zaten saymiyorum bile o yuzden butun futbolculari toplayip sirin gozukecek hareketleri o 90.dk icinde yapmamalarini anlatmali hepsi 1 ay sonra unutuluyor ayni yapilan pisliklerinde 1 ay sonra unutuldugu gibi.
                                En son düzenleyen Fatih Gencturk; 25-01-2015, 11:25. Sebep: sghj

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X