Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mertcan Karacan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Yar?n bize de penalt? ?alacaklar at fava bekle.
    bence aleyhimeze ?alacaklar at fava bekle..

ayr?ca ben olimpiyatta gsyi yenece?imize sanm?yorum o stat bizi sevmiyor
    Bize de derken lehimize veya aleyhimize demedim zaten ucu a??k bir ?ekilde b?rakt?m

Yorum Yap

Melo sar? g?rd??? pozisyonun ayn?s?n? iki kere tekrarlad? ma? i?inde. Ama atamad? malesef F?rat. Ge?mi? sayfalarda da tekrarlanm?? bende bir daha s?ylemek isterim; bu tak?m bu sene ?ampiyon olamasa da ger?ekten tepki vermiyecegim. Sahada rakibi yenmekle bitmiyor i?ler bu ligde. Masa ba?? oyunlar?n i?inde yer almak ?nemli olan.

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Sezgin Ye?ildal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Yar?n olsun hemen liderli?i geri alaca??z. . Bu saaten sonra bunu ve d?nk? ma?? g?ren futbolcularimiz ?ok h?rsl? olacakt?r. . E?er ki yar?n puan b?rak?rsak. .?ampiyonluk gider benden s?ylemesi. . Biz bu ligde b?t?n ma?lar? kazanmamiz gerekiyor ki ?ampiyon olal?m aksi taktirde adamlar ?yle b?yle ?ampiyon yapacaklar. .

7Quaresma14Amokachi21Nouma
        Abartmay?n Allah a?k?na! Yar?n kaybedersek ?ampiyonluk gider ne demek? Allah'tan futbolcular? ma?tan ?nce taraftar motive etmiyor! Tamam, ?ok ?ok ekstra puanlar al?yor renkliler bu kaos ortam?na ve oynad?klar? futbola g?re, kabul...Ama bu hep b?yle gitmeyecek. Biz futbolun do?rular?n? yapmaya devam edelim sadece, er ge? m?kafat?n? g?rece?iz...
        ?yide bu nas?l i? anlamad?m biz aln?m?z?n teriyle kazan?yoruz bu itler ka? haftad?r bele? bele? puanlar topluyor ve bizim olas? bir puan kaybiyla adamlar ?n?m?zde olacak... ha biz bu bask?yla ba? edebilceksek umrumda de?il ama tak?l?rsak gerisini sen d???n..

tak?m? biz motive etsek ne olur etmesek ne olur.. onlarda elbet bu ma?lar? g?r?yorlar bak?yorlar. .insan resmen futboldan so?ur. . ama in?allah tersi olur ve daha da h?rsl? oynar?z. ..

7Quaresma14Amokachi21Nouma

Yorum Yap

Konu burak oldu?u zaman durup bir d???nceksin ama pozisyon net penalt?. Mersin kalecisi pozisyon Penalt?ysa ben kalecili?i b?rak?r?m diyor ama daha ne yapmas? laz?md? penalt? olmas? i?in? Neyse biz bug?n yenelimde yine liderli?i alal?m...

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

R.Carlos istifa etmi?...

Yorum Yap

Sivasspor'da o aptal kaleci olduk?a hoca olarak kimi getirseler i?leri zor. Ya bir kaleci bu kadar m? kova olur, her gelen topu i?eri al?r. Ge?en sene Kayserispor'u d???rd? bu sene Sivas'? d???recek. S?rf Fener'in kalecisi diye al?p oynat?yorlar gol yemedi?i ma? yok.

Yorum Yap

Sergen Sivas diyorlar

Yorum Yap

Aslı Yakup Hasanusta tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Sergen Sivas diyorlar
                  ?n?allah gider, mal mal yorumlar?ndan kurtulmu? oluruz.

Yorum Yap

Aslı Sergen Pervance tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Yakup Hasanusta tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Sergen Sivas diyorlar
                    ?n?allah gider, mal mal yorumlar?ndan kurtulmu? oluruz.
                    Belki bir ?ok ki?iye sa?ma gelecek ama ben bu adamdan TD olur diyorum nedense..
                    Belki Sergen att? ?ampiyonluk geldi nin duygusall??? Belki frikikleri belki Mou tarz? egosu..??imden kendini verse olur diyorum hep

Yorum Yap

Bal?kesir - Kas?mpa?a ma??nda, ma??n tamam?n? bildi?iniz yer kameras?ndan veriyor yay?nc? kurulu?, kapal? trib?n yok mu bunlar?n?
                      derken 3-2 yapt? Bal?kesir

Yorum Yap

Kasimpatiya fena geciriyor Balkes

Derken 4-3 oldu dayan Balkes

Yorum Yap

?nan?lmaz ma? oluyor yaln?z,

Hal? sahada arasan bulamazs?n.

Yorum Yap

5 oldu hAhahhaha

Yorum Yap

Abooovvv!! Balkes be?lemi? kas?mpat?y?... Hadi balkes, kesin d??er diyenlere inat sava?...

Yorum Yap

?ok zor biliyorum ama bir m?barek yokmu ?u renkli yavvvv?aklara ?al?nan penalt?lar? derleyip youtube y?klese videoyu hit yap?p t?m d?nyaya izletsek ?u rezil ligi hakemleri ve renklileri

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X