Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

El kol penalt? ondan ?te Mehmet Akg?n'e faul var zaten orada

Yorum Yap

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Murat ?zbek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bu mehmet Aky?z bile bizde top oynad? ya nediyim.al i?te bide
      penatli vay arkadas
      Mehmet Aky?z Akhisar'da bu Mehmet Akg?n abi
      tam yazarken penalt? olunca sinirden ?a??rd?m. Ger?i ayn? ?eyin lacivertli bu da

Yorum Yap

Adamlar nas?l bask? alt?na al?yorlar hakemleri, hepsi ayn? anda elini kald?r?yor, faul oluyor hepsi itiraza gidiyor. Hakem zaten ?ekinerek ??k?yor, tart??mal? her pozisyonu adamlara veriyor. Penalt?lar zaten komedi

Yorum Yap

Penalti dogru karar.

Yorum Yap

El pozisyon gere?i orada olabilir. Topa hamlesi yoksa penalt? de?il.

Yorum Yap

Ya arkas?nda g?z? yok ne alaka. Her futbolcu 2 elini a?s?n arkas?n? d?ns?n kaleye ge?sin ?leyse. Topta kaleye y?neliyor ?stelik

Yorum Yap

Oyunu so?utaca??m diye ?n?n bo?ken hucum yapmay?p geri d?nersen b?yle aptal bir penalt?yla yenilirsin...

Yorum Yap

kaleci neyi bekliyordu ben onu anlamad?m, topu oyuna sokmuyor gerizekal? bu ?erefsiz kayseri biri d???yor biri geliyor bitmediler.

Yorum Yap

bence penalt? olay?nda ka?an mesele penalt?y? yapan futbolcu, fener ma?lar?nda penalt? yapan futbolcular? ara?t?rmak laz?m bilmiyorum ya da ben paranoyak oldum

Yorum Yap

can?m s?k?ld? ak?am ak?am ya....bunlar? g?r?nce so?uyorum ulan

Yorum Yap

Bu fb ne balik takimdir ya..

Yorum Yap

bedavadan ald?klar? ka??nc? 3 puan bu ? penalt? sebebiyle de?il. 1 tane pozisyona girmeden ma? kazanmak ? neden biz yapam?yoruz bunu hi?

Yorum Yap

​Be?ikta? 56 Hafta 2 Penalt? Fenerbah?e 13 Hafta 7 Penalt? Allah Belan?z? versin

Yorum Yap

Net penalt? pozisyon.Bir de ?u Mehmet Akg?n bizde oynad? inanabiliyormusunuz?
                              Sent from my Lumia using Tapatalk

Yorum Yap

Hayat?mda b?yle bir penalt? g?rmedim. Hayretler i?erisindeyim.Kayserili futbolcu arkadan yap?lan faulden dolay? yere d??erken ve topu g?rmezken top gelip eline ?arp?yor, buna da penalt? ?al?n?yor.ancak t?rkiyede g?r?l?r b?yle bir penalt? karar?.

iPad 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X