Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?u S?leyman Seba Sezonu diyoruz ya b?y?k ba?kan?n isminin kullan?lmas?n? engelletme ?ans?m?z var m?d?r acaba..Y?netim falan bi itiraz etse..
    Bu ?erefsiz lige Ba?kan?m?n ismi ?ok a??r geliyor ?okk...

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Ya ?u penalt? pozisyonuna nas?l olur da Be?ikta?l? spor yazarlar? ??k?p konu?muyorlar?Hi? mi ger?ek Be?ikta?l? yazar yok ?u piyasada?Yoksa hepsi mi korkuyorlar ?u azizeden?Kafay? yicem yemin ediyorum ya.1 de?il 2 de?il ka??nc? arkada? bu ka??nc??

Ben onu bunu bilmem bizim hakkimizi en iyi savunan yazar turgay demirdir ...net.
      ??kacaklar kanal kanal dola?acaklar.Yap?lanlar? g?ndemde tutacaklar.Fenere k?yak ge?en hakemlerin 2 hafta i?inde nas?l bir kez daha fenerin ma??na atand?klar?n? g?sterecekler.Bu ?lkede g?ndemde olacaks?n,yap?lanlar? g?ndeme ta??yacaks?n anca b?yle ??z?l?r baz? ?eyler.Konu ile ?ok alakas?z ama ?u m?nevver karabulut cinayeti medyada bu kadar kalmasayd? ne faili yakalan?rd? nede ceza al?rd?.Ama bizimkiler korkuyorlar,yada i?lerine gelerek davran?yorlar.Baz?lar?na k?zm?yorum ??nk? ger?ek Be?ikta?l? de?iller ama Be?ikta??n i?inden gelenlere k?z?yorum.?u yap?lanlar? g?r?pte sesini ??karmayanlar?n da su?u ?ok b?y?kt?r...

Turgay demir hem twetterda hem de ciktigi b?t?n programlarda korkusuzca konusuyor ...

Yorum Yap

Aslı Ibrahim Bagcivandemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Gokhan Erdogan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bariz k?rm?z?s? var Emenikenin
        pozisyonun g?r?nt?s? varm? g?khan?
        https://vine.co/v/OXBbOwX10pa

Yorum Yap

Aslı Yunus Alp Sutculer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Bu sezon gollerinin %23 ?n? penalt?dan atm?? adamlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk
          4'?n? de kaleci hatas?yla att?lar.

Yorum Yap

Bu sene ?ampiyonlu?u bize yar etmeyecekler.
            Bu kadar bariz bir ?ekilde bu kararlar veriliyorsa sonu? ?oktan belli.

Yorum Yap

Bo?ver yabanc? futbolcu s?n?r?n?, futbolu kurtarmak, kaliteyi artt?rmak isteniyorsa 6 YABANCI HAKEM kural? getirilsin!!!!

Yorum Yap

Aslı Yakup Hasanusta tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?u S?leyman Seba Sezonu diyoruz ya b?y?k ba?kan?n isminin kullan?lmas?n? engelletme ?ans?m?z var m?d?r acaba..Y?netim falan bi itiraz etse..
                Hocam ben de ayn? ?eyi d???n?yordum,sen yazm??s?n.Ne yapabiliriz bu konuda ?

Yorum Yap

Ulan kendimi kesecem dayanam?yorum art?k bu kahpeliklere.

Yorum Yap

Aslı Berkay Tenteriz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Ibrahim Bagcivandemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Gokhan Erdogan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Bariz k?rm?z?s? var Emenikenin
                    pozisyonun g?r?nt?s? varm? g?khan?
                    te?ekk?rler.mustafa pektemek hi?bi?iy yapmam?? bunun yan?nda.

Yorum Yap

Bu sene oyunu biz bozduk bizim bu kadar iyi gidecegimizi tahmin etmediler o y?zden bunlar? koparmamak i?in yaristan her hafta b?yle bariz hatalar yapiliyo lehlerine ...yoksa fark rahat 10 du ?imdiye...

Yorum Yap

Aslı Fatih Sultan Bak?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Yakup Hasanusta tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Hocam ben de ayn? ?eyi d???n?yordum,sen yazm??s?n.Ne yapabiliriz bu konuda ?
                        tefefe ye dilek?e bombard?man? yapabiliriz.. Ama y?netimden bir ses ??kmad??? s?rece pek etkili olaca??n? sanm?yorum a??kcas?..

Yorum Yap

Aslı Mehmet Yasar Goynuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bo?ver yabanc? futbolcu s?n?r?n?, futbolu kurtarmak, kaliteyi artt?rmak isteniyorsa 6 YABANCI HAKEM kural? getirilsin!!!!

Ben her hafta s?yl?yorum bunu bu ligi yabanc? hakemler yonetmedikce bi bok olmaz ne ligden ne t?rk futbolundan..yabanc? hakem bilmez fener medyasini gs medyasini cartini curtunu gelir catir catir y?netir macini gordugunu ?alarak ertesi g?n cikar gider ulkesine ne baski hisseder ne bisey medya taraftar digiturk birbirine girer ondan sonra ama adamin umrunda bile olmaz ....

Yorum Yap

Hani F.Orman tarz de?i?tiriyordu en son ne oldu o i??Yine ebedi dostluk mu geldi akl?na

Yorum Yap

Dikkat edin bir ?ok ma?ta hakem yanl??lar? kale arkas? hakemlerden kaynakland?..en ba?ta orta hakem yap?yordu bu i?leri..ayyuka ??k?nca yard?mc?lar devreye girdi ki Adnan Polat?n Aziz Y?ld?r?ma i?i yard?mc?larla bitireceksin dedi?i hep s?ylenir..?imdi de kale ?izgisi hakemleri..g?ya orta hakemi hedef olmaktan kurtar?yorlar..tetik?i i?lere art?k bunlar bak?yor...Fenere uydurma penalt? yarat?rlarken bizim nizami penalt?lar?m?z? vermiyorlar..Bunlar?n y?ld?z sava?lar? y?z?nden Futbol gene kirlendi..oysa p?r?l p?r?l futbol oynayanlar var..Azizler Emreler Volkanlar futbolun keneleridir..

FB ya kendine ?zel bir lig kursun..ya da bu ?erefsizliklere art?k bir son verilsin..ben yabanc? hakem istiyorum..ciddi ciddi UEFA dan hakem istensin..hakemler devam karar? verip sonra gene futbolcu bask?s?yla a??k oturum yap?p karar? de?i?tirdiler..korku bacay? sarm?? y?reksiz hakemlerde..T?rk futbolunun y?z karalar?d?r bunlar..on y?llard?r kan?n? emdiler futbolumuzun..d???n futbolumuzun yakas?ndan..
                              Kural elle oynama diye ge?er..ve topun ele gitmesi de?il elin topa gitmesi ve kasten gitmesinden s?z eder..stoperlerimiz kazaya kurban gitmeyelim diye ellerini arkadan kelep?eleyip rakip kar??lamak zorunda kal?yorlar..futbol do?al aksiyonunda oynanm?yor ki ..

?u kural? netle?tirsinler..hareketlli oyunda, ko?ulan oyunuda, hamleli oyunda, ellerini nereye sokacaks?n karde?im..kasten topun ge?mesini engellemek i?in topa giden ellere, elle oynama verilir..aksiyonlar?n do?al hali olan ellere a??k bile olsa verilmemeli..
                              En son düzenleyen Mustafa Bilgi?; 20-12-2014, 01:23.

Yorum Yap

emenikenin kart olay? g?me gitmesin her yerde yaz?n yay?n pektemek daha hafifini yapt? k?rm?z? art? 2 ma? ceza

bu arada bu forumda da ne kadar futbolu bilmeyen arkada??m?z varm?? net penalt?c?lar bravo

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X