Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

HAMZA HAMZAO?LU nas?l Fatih Terim 4 sene kollanarak ?ampiyon yap?ld?ysa yeni ?mparator yarat?lacak ve yerini alacakt?r kirli ba?ar?larla
    Bu bir projedir
    T?rkiye bitmi?tir ve kaybetmi?tir
    Siyasi-Ekonomik-Futbol-K?lt?rel b?t?n de?erleri yerin dibine batm??t?r
    Tebrikler AMA YETMEZ DEM?R?RENC?LER

Yorum Yap

Melo k?rm?z? g?rmemi?.. gs hi? k?rm?z? g?rmemi? lig bitti ya la... neyi tart???yoruz. .. lig bitti bu ma?la.. seney 33 ya??nda dany.. ligin yar?s?n? ankarada oynayarak.. ge?iririz... duru? duru? diye diye do?rad?lar bizi hep bir elden.. KA? SENED?R KUPA ALAMIYORUZ.. KA? SENED?R ?AMP?YON OLAMIYORUZ.. Biri s?yler mi ???

Yorum Yap

Ben de bizim kl?b? y?llard?r anlam?yorum. Zaten her sene 3.s?n ne diye transfer yapars?nki.

Yorum Yap

https://vine.co/v/eKY0guA6WIx U?UYORMU?UM gibi ?ek kankaaaaaaaaa

Yorum Yap

seneye gidip samp liginde yine 4-5 yiyecekler her mac ama ligde yine sampiyonluga oynayacaklar belli oldu

Yorum Yap

digit?rk? iptal ettim az ?nce o kalecinin yedi?i golden sonra arad?m cezam neyse ?derim art?k
              ayl?k 40 tl para ?demek zorunda de?ilim ben bu senaryoyu izlemek i?in
              b?yle ?erefsizlik olmaz
              fb t?rkiye kupas?n? al?r onu ?yle avuturlar
              yaz?klar olsun

Yorum Yap

t?p??n?n gazetesinin anasayfas?nda gs lileri ??ld?rtan karar diye kocaman haber yapm??lar. verilmeyen penalt?y? kasdederek.
                ulan karaktersizler birazc?k haysiyetiniz varsa att?klar? goldeki kalecinin neler yapt???n? , stancunun topa neden vurmad???n? yazsan?za.

Yorum Yap

Be?ikta? teknik direkt?r?ne hakaret

No-post

Yorum Yap

Liginize sokuyum adam resmen atmadi ya. Onun bunun evlad?. Bize olsa ?atala koymu?tu o?

Yorum Yap

art?k ba?kan transfer de yapmaz nas?l olsa ?ampiyon olamad?k diye.b?yle bir mant??? da hi? g?rmedim.?ampiyonluk ka??yor g??lenmekten vazge?iyoruz

Yorum Yap

Ya arkada? bi biz yenelimde bunlar? sonra yenemeyenlere laf edelim.... ?ahsen ben ?yle yap?cam , bunlar? arenada yenince etraf?mdaki cin conl?lar?n burnundan getirecem ?ampiyonluk sevin?lerini... Ozamana kadar ne desem bo?...

Yorum Yap

aziz yildirim'in bir gram y?regi varsa ve icinde bir gram fenerbahce sevgisi varsa hapis yattigi aylarin haftalarin gunlerin saatlerin dakikalarin hatta saniyelerin hesabini sormasi lazim.

aziz yildirim sike yuzunden hapis yattiysa bu gs yonetimi teker teker idam edilip yeryuzunden silinmeli.

bizim fairplayci yonetimden bisey beklemiyorum.

Yorum Yap

Aslı ?a?r? G?khun Sevindik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            umut'un pozisyonundan sonra bu..

https://vine.co/v/eKY2TwEPtgL

Stancu gibi golc? bir adam ?uradan nap?yor. Yaz?k g?nah be karde?im. Allah?n?z yok m sizin
                            Vay anas?n?, nas? bi pozisyonmu? bu la!

?u ?erefsizlikleri g?rd?k?e daha beter kahroluyorum. Yaz?klar olsun ?u Orman'a da, Bili?'e de, alay?na da...

Yorum Yap

O son dakika o gol? atmad?ktan sonra ger?ekten edecek beddua bulam?yorum. B?yle ?ampiyon olacaksan?z al?n biyerinize sokun. Yuh olsun lan size

Yorum Yap

Aslı ?a?r? G?khun Sevindik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                umut'un pozisyonundan sonra bu..

https://vine.co/v/eKY2TwEPtgL

Stancu gibi golc? bir adam ?uradan nap?yor. Yaz?k g?nah be karde?im. Allah?n?z yok m sizin
                                stancunun o noktada topa o ?ekilde vurmas? ?ikenin kan?t?d?r
                                gol atmamak i?in nas?l vurmak gerekiyorsa o ?ekilde vurmu?
                                yemi?im tapesini falan al?n size kan?t
                                ?u pozisyonu avrupada g?rseler ?ike soru?turmas? ba?lat?rlar

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X