Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mustafa Bilgic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Dikkat edin bir ?ok ma?ta hakem yanl??lar? kale arkas? hakemlerden kaynakland?..en ba?ta orta hakem yap?yordu bu i?leri..ayyuka ??k?nca yard?mc?lar devreye girdi ki Adnan Polat?n Aziz Y?ld?r?ma i?i yard?mc?larla bitireceksin dedi?i hep s?ylenir..?imdi de kale ?izgisi hakemleri.g?ya orta hakemi hedef olmaktan kurtar?yorlar..tetik?i i?lere art?k bunlar bak?yor...Fenere uydurma penalt? yarat?rlarken bizim nizami penalt?lar?m?z? vermiyorlar..Bunlar?n y?ld?z sava?lar? y?z?nden Futbol gene kirlendi..oysa p?r?l p?r?l futbol oynayanlar var..Azizler Emreler Volkanlar futbolun keneleridir..

FB ya kendine ?zel bir lig kursun..ya da bu ?erefsizliklere art?k bir son verilsin..ben yabanc? hakem istiyorum..ciddi ciddi UEFA dan hakem hakem istensin..hakemler devam karar? verip sonra gene futbolcu bask?s?yla a??k oturum yap?p karar de?i?tirdiler..T?rk futbolunun y?zkaralar?d?r bunlar..on y?llard?r kan?n? emdiler futbolumuzun..d???n futbolumuzun yakas?ndan..
    Aynen ?yle.Hem orta hakem t?hmet alt?nda b?rak?lm?yor hemde sessiz sedas?z yap?lm?? oluyor.Orta hakem vermedi yan hakemler,kale arkas? hakemler verdi deniliyor.101. y?lda arka arkaya bizim ma?lara verilen yan hakemi de ?ok iyi biliyoruz.Bu ligin Allah belas?n? versin ne diyelim,ger?i vermi? zaten de okeye d?n?yoruz...

Yorum Yap

yerler b?yle ligi ya

ma?tan akl?mda kalan 4 ?ey var

1 olmayan penalt?
      2 emenikenin verilmeyen k?rm?z?s?
      3 edinho'nun mal gibi atamad??? pozisyon
      4 g.de?irmenci'nin 90dan ??kard??? top

koskoca ma?tan ak?lda kalanlar bunlar.
      sonra ne oldu ? fener oynad? kazand? ..

sizin de liginizinde allah belas?n? versin.

Be?ikta?'? bu kadar ?ok sevmesem , ?st?ne para verseler izlemem , takip etmem ?u ligi...
      bu kadar ?aibe bu kadar alenen yap?lamaz ya yaz?kt?r g?naht?r.

bunlara her hafta ??k?pta prim yapt?ran kanallar?n da yorumcular?n da ayr?ca allah belas?n? versin.

Yorum Yap

Zaten ba?kan ba?kan olsa bu tarz ?eylere ??kar yumru?unu masaya vurur. . Resmen ?al?niyor emegimiz. . Biz neden hep susuyoruz be..

7Quaresma14Amokachi21Nouma

Yorum Yap

SPORX.COM @sporx ?

?smail Kartal: "Penalt?y? seyretmedim, hakem verdiyse penalt?d?r"

https://vine.co/v/OXBEpXDXJII

bu arkada? s?k?nt?l? san?r?m...

Yorum Yap

Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            SPORX.COM @sporx ?

O kadar hatal? karar verildi ??k?p daha 1 kere bile hakem hatal?yd? diyemedi.Gidin de Bilic'ten adaml?k ??renin lan biraz...

Yorum Yap

Ligtv de penalt? demi?ler fb li bir arkada? ?yle yaz?yor bana...o dokunmayla adam d??mezmi?..hay Allah'?m iyiki cehennemi yaratm??s?n..

Yorum Yap

Aurelien Chedjou @AurelienChedjou ? 2 sa.2 saat ?nce

,unbelievable.i am watching comedy movie in ligtv
                0 yan?t12.854 retweet8.194 favori Yan?tla
                Retweetle13 B
                Favorilere ekle8200
                Daha fazla

adam hakl? da ceza alma ihtimali??

Yorum Yap

SPORX.COM @sporx ?

Emenike'nin pozisyonu sonras? yerde yatan adama el kol hareketleri yap?yordu. Sinsi ve tehlikeli bir adam.

Yorum Yap

Cdedjou da bu sene bizi korumuyorlar diye a?l?yor herhalde luzumsuz herifler

Yorum Yap

Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ligtv de penalt? demi?ler fb li bir arkada? ?yle yaz?yor bana...o dokunmayla adam d??mezmi?..hay Allah'?m iyiki cehennemi yaratm??s?n..
                      O edit kanal penalt? de?il dese ?a?ard?m zaten.Parmaklar?nda oynat?yorlar t?rk futbolunu...

Yorum Yap

SPORX.COM @sporx ?

IQ eksilerde. Ka??da yaz?p versen yaz?lan? okuyamaz bu gerizekal?.

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          SPORX.COM @sporx ?

IQ eksilerde. Ka??da yaz?p versen yaz?lan? okuyamaz bu gerizekal?.
                          Yok o konuda hakk?n? yemeyelim.Azize ne derse ayn?s?n? yapabiliyor...

Yorum Yap

arkadas buna nas?l penalt? dersiniz sas?yorum ya.. Adam? resmen itiyorlar adam yere d?serken topun geldigini bile g?rm?yor top koluna carpiyor b?yle penalt?m? olur?

Yorum Yap

?u ismail kartal gibi idiotlar , futboldan bu kadar paralar kazan?yor ya , intihar etmelik yemin ederim.
                              bi ona bak?yorum , bi kendime bak?yorum ... onda olmayan ba?ta zeka , karakter dahil bir ?ok ?ey bende var... ama ne bileyim yani yine de sen bilirsin Allah?m

Yorum Yap

Aslı Berkay Tenteriz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Ibrahim Bagcivandemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Gokhan Erdogan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bariz k?rm?z?s? var Emenikenin
                                pozisyonun g?r?nt?s? varm? g?khan?
                                https://vine.co/v/OXBbOwX10pa
                                oha ya cift giriyor adam? ciddi sakatlayabilirdi.. Net kirmizi verememis hakem bozuntusu

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X