Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Lan Holosko ne ka??rd?n be, sa?a atsan adam bombo?tu...

Yorum Yap

Rize yenilirse kendi salakl???na yans?n

Yorum Yap

iyi ma? oluyor, ?zellikle Rize net goller ka??rd?.
        Ts bizim ma??n etkisinden ??kamam??

Yorum Yap

Rize kalecisinin formas?n?n arkas?nda bir ?ey sallan?yor ama ??zemedim...

Yorum Yap

Asl?nda bizim tak?mdan dembaba ve sosay? ??kart, t?re ve olcay? sayma, ozzie ve atibay? g?rmezden gel, rizeden ?ok fark? yok...

Yorum Yap

Yusuf'u sol beke ald?ysa gol? zor atar Trabzonspor

- oooooofffoooooff ?eken bir abimiz var arkadan

Yorum Yap

Sopcasstten izlemek isteyen varsa sop://broker.sopcast.com:3912/146544

Yorum Yap

g?zel ma? oluyor, tekrar anlad?m ki Holosko'dan bir cac?k olmazm??.

Yorum Yap

Aslı Bekir Koray Aksoy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Asl?nda bizim tak?mdan dembaba ve sosay? ??kart, t?re ve olcay? sayma, ozzie ve atibay? g?rmezden gel, rizeden ?ok fark? yok...
                    Ahahhah laz sporlular

Yorum Yap

holo?ko ve kuveuke kazmalar? 3 tane kar?? kar??ya ka??r?nca lazyo 3 puan? ald? s?per ligmi?? bildi?in hal? saha ma?? a.

Yorum Yap

Kayseri bize oynad??? gibi fb ye kar?? oynarsa puan al?r.
                        mersinden umudum pek yok, gs gazla gidiyor, nereye kadar bilinmez

Yorum Yap

Mersin i?eride olsa puan kopar?rd? en k?t? ama bu na?tan umudum yok ki Gs seviyesi belli bi tak?m bi s?reden sonra tekrar d????e ge?erler. Fb ise kazanamaz gibi geliyor bana.

Yorum Yap

?n?allah puan kaybederler hatta yenirler. .. ama Erciyes ?rne?in biz kendi aptali?imizdan yenildik, Necip sa?olsun tabi. . Fener al?r gayse de alacakt?r ..

Habere g?re
                            Gayse de burak sel?uk semih ve Yekta kart s?n?r?nda ve eminim cirkeflik yapacaklard?r .. haftaya rakip gen?ler.. . dikkat etmek laz?m

7Quaresma14Amokachi21Nouma

Yorum Yap

Bu haftada puan kaybetmeyecekler gibi bu renklililer.

Yorum Yap

ikiside puan kayb? ya?ar, ancak ikiside ya?arsa b?y?k ihtimal bizde ya?ar?z...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X