Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Spor Toto S?per Lig 2014-2015 Sezonu T?m Kar??la?malar

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Adamlara helal olsun 1-0 dan sonra kapanmad?lar
    Yusuf Erdo?an'? be?eniyorum, sol kanattan iyi zorlad?
    Bosingwa, tam arad??m?z sa? bek

Yorum Yap

adam de?ilsin trabzon 4 atamad?n .

Yorum Yap

?ooooook uzun zamand?r ?stanbul'da ?? b?y?klere kar?? kazand???n? hat?rlam?yorum ben bu lazlar?n... ?nemli bir cenabetli?i bitirmeleri ad?na iyi oldu.

Yorum Yap

https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/F48...yDhr8HL8i_fXuF

Yorum Yap

Bilic' in tak?m? anadolu tak?mlar?na kar?? bile ?ndeyken geri ?ekme hastal???na kar?? su mac ila? gibi geldi. Helal olsun Ersun Hoca.

Yorum Yap

gs'de bu sene sorunlar b?y?k. Tek su?lu hoca de?il bence, futbolcular da sabote ediyorlar, hocalar? kovulsun diye belki de. Aman ha Yarsuvat, sak?n gelme bu oyunlara! G?nderme Prandelli'yi!

Yorum Yap

Aslı Ayta? ?idem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Costant ?ok iyi adam. Aya?? d?zg?n, yere sa?lam bas?yor, ?utu var, at gibi de ko?uyor. E daha ne olsun.
                Bizim de bu tip bir adama ihtiyac?m?z var.
                Ma?allah dedi?im 3 g?n ya?am?yor. Oyundan ??karkenki y?z ifadesi hi? iyi de?ildi. Ge?mi? olsun.

Yorum Yap

Melo ve Sneijder olmad?n ilk 3 e girecek kadro kaliteleri yok, oyunlar?ndan bahsetmiyorum bile. Beter olsunlar yosmalar.

Yorum Yap

Bu mac potadan yakin zamanda gs'nin cikip yerine ts'nin girecegini gosterdi bence.

Yorum Yap

Trabzon hak ederek kazand?, helal olsun. Vahidden sonra Ersun Yanal'?n tak?ma etkisi belli oluyor.

Yorum Yap

Aslı Ak?n Yalan?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bilic' in tak?m? anadolu tak?mlar?na kar?? bile ?ndeyken geri ?ekme hastal???na kar?? su mac ila? gibi geldi. Helal olsun Ersun Hoca.
                        Ersun'un mantelitesi hep bu zaten anadolu takimlarinda bile boyleydi pek seveni yok ama ben hocaligini begenirim acikcasi.. ozellikle batuhan'a bi guzel sovmesini takdir etmistim.

Yorum Yap

La bu galatasaray size ne yapt?

Yorum Yap

yuhh su prandelli gitmeden gs ile ma? yapal?m ya

Yorum Yap

Beyaz tv izlenir bugun

Yorum Yap

Hakemlerimiz rezalet ya ilk gol ?ncesi ts net penaltisini veremedi,Allahtan devaminda gol geldi ,Ts ?ok iyi oynadi hak etti..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X