Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Avrupa ?ampiyonas? Elemeleri - EURO 2016

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?aka gibi ma? yay?nlanmaz ise bir ilk ya?anacak. Show tv ben ?yle uygun g?rd?m yay?nlam?ycam diyor. Yay?n hakk?n?n as?l sahibi Saran Holding sen yay?nlayacaks?n diyor.

Cumartesi g?n? buralarda Sop linkleri havada u?u?acak gibi duruyor.

Kanal?n Tmsf'nin elinde oldu?u s?yleniyor ama resmi sitelerinin alt?nda Ciner Group'a ba?l? olu?u belirtilmi?. Anlamad?m gitti.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ?aka gibi ma? yay?nlanmaz ise bir ilk ya?anacak. Show tv ben ?yle uygun g?rd?m yay?nlam?ycam diyor. Yay?n hakk?n?n as?l sahibi Saran Holding sen yay?nlayacaks?n diyor.

Cumartesi g?n? buralarda Sop linkleri havada u?u?acak gibi duruyor.

Kanal?n Tmsf'nin elinde oldu?u s?yleniyor ama resmi sitelerinin alt?nda Ciner Group'a ba?l? olu?u belirtilmi?. Anlamad?m gitti.
      Koca bir ?lkenin ?ivisi c?kar m? ? Bizimki ??k?yor !

Yorum Yap

Anla?ma sa?lanm??, Show TV yay?nlayacakm??.

Yorum Yap

Gurbet?i kartallara is d???yor 20 numaraya top gelince ?sl?k !

Yorum Yap

Aslı Adem Coskun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Gurbet?i kartallara is d???yor 20 numaraya top gelince ?sl?k !
            Kim bu 20 numaral? oley ?ocu?u

-?aka bi yana oynamaz diye d???n?yorum.

Yorum Yap

Schiphol Airport'da calisiyorum insallah karsilasiriz 20 numara ile. Bir de Olcay Gokhan ve Ersan efendiye de iki cift soyleyeceklerim var

Yorum Yap

Ma?tan ?nce veya ma? s?ras?nda 20 numaraya g?zel bir tepki verilmeli ki ahlaks?z? bir daha almas?nlar kadroya.

Yorum Yap

20 numaran?n oldu?u milli tak?m? asla ve asla desteklemiyorum.

20 numara oldu?u her yerde ?mr? boyunca protesto edilmeli bir daha hi? bir oyuncu b?yle tehdit i?lerine kalk??amamal?d?r.

?u halimize bak?n y?netimin yapamad???n? taraftar yapmaya ?al???yor

aciz ki?iler taraf?ndan y?netiliyoruz

Yorum Yap

Ba?kan?ndan teknik direkt?r?ne, ?irkef futbolcular?na ve hi?bir milli tak?mda da??t?lmayan primlerin ufac?k galibiyetlerde da??t?ld??? bir tak?m benim milli tak?m?m olamaz. Benimseyemiyorum bir t?rl?. D?n dola? Fatih Terimi getir ba?kas? kalmam?? gibi. In?allah Hollanda fark atar gayette memnun olurum. Ma?? izlemem b?y?k ihtimal o derece b?kt?m ?lkemin futbolundan.

Yorum Yap

Benim i?in G?khan T?re nin ma?? var!

O de?il de introdaki yaz?y? Melih G?k?ek'e mi yazd?rd?n?z

Yorum Yap

Bu kadar kritik ma?ta ??kan 11'e bak : volkan babacan, g?khan, serdar aziz, hakan balta, caner, ozan t, mehmet topal, sel?uk inan, g?khan t?re, burak, volkan ?en..

Ozan tufan, mehmet topal, sel?uk inan orta sahas? m?thi?mi?..

Yorum Yap

Su hakan balta fulboldan ekmek yiyor ve terime de ulkenin en iyi yerli hocasi deniliyor ya. Ben futboldan anlamiyorum o zaman.

?am-

Yorum Yap

haz?r ma? ba?lamam??ken handikapl? hollanda galibiyetine oynay?n beyler.

Yorum Yap

Ulan hi? g?lece?im yoktu

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ulan hi? g?lece?im yoktu
                                Abi anlad???m kadar?yla Hollanda tak?m?n?n maddi de?eri hesaplan?rken baz? oyuncular?n pivot ayaklar? hesaba dahil edilmemi? ? Bir ba?ka ihtimal daha var , bu hesab? yapan ?ah?s hi? dayak yememi? . Tam emin de?ilim hangisi oldu?undan ama mant?kl? bi a??klama gelmiyor bunlardan ba?ka akl?ma . Bu ney laaaaaaaaan

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X