Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Avrupa ?ampiyonas? Elemeleri - EURO 2016

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Baris Oner tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    o degilde bu portekiz ne ball? arkada?
    izlanda 1. ??kar o gruptan abi. 2. portekiz olur

Yorum Yap

Bu nas?l bi kura ?ans? arkada?. ??kamay?z gruptan bence.

Yorum Yap

Lig Tv: "A Milli Futbol tak?m?m?z?n da yer ald??? Euro2016 heyecan? Lig TV'den yay?nlanacak."

Bir e?lencemiz Futbol, onu da elimizden al?yorlar.

Yorum Yap

Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Lig Tv: "A Milli Futbol tak?m?m?z?n da yer ald??? Euro2016 heyecan? Lig TV'den yay?nlanacak."

Bir e?lencemiz Futbol, onu da elimizden al?yorlar.
          Digiturk ile anla?ma yap?lm??t?. Milli tak?m?m?z?n ma?lar? TRT'de. Bir k?s?m ma?lar lig tv de.

Yorum Yap

?imdi ligtv bizim oynamad???m?z t?m ma?lar? parayla m? izletecek? Herkesi futboldan so?utuyorlar.

Yorum Yap

Aslı Kaan Dikici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              ?imdi ligtv bizim oynamad???m?z t?m ma?lar? parayla m? izletecek? Herkesi futboldan so?utuyorlar.
              Trt verecek maclari gene, lig tv sadece es zamanli yayin hakkini aldi. Yani maclari hem trt hem lig tv verecek.

Yorum Yap

Yorum Yap

Serdar Aziz - Galatasaray bravo [emoji3]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

31 kisilik genis kadro aciklandi,bunlarin 8i kadrodan cikarilacak,kim olabilir : ali vural,caglar soyuncu,emre mor,yasin oztekin,mahmut tekdemir,olcay sahan,mevlut erdinc,1 kisi daha kaldi ?
                    Ayrica Ersan>Semih kaya..neden cagrilmadiysa

Yorum Yap

Ali Sasal kim Lan? Caglar Soyuncu mu?? Altinordu kacinci ligde oynuyor? Sener Ozbayrakli butun sene yedek degil miydi?? Semih Kaya ?? Midemi bulandirdin Fatos. Emre Mor?? Vallahi ismini ilk kez duyuyorum? bu kim lan? Yasin Oztekin bu sene napti GS'de??
                      Mahmut?? Mahmut kim lan? Nuri Sahin?? A MILLI'de hayati boyunca 0 katki. Mevlut?? Mevlut iyi mi??

Ersan nerde???
                      Su fatih terimden inanilmaz nefret ediyorum ya.

Yorum Yap

Aslı Okan Akdeniz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Ali Sasal kim Lan? Caglar Soyuncu mu?? Altinordu kacinci ligde oynuyor? Sener Ozbayrakli butun sene yedek degil miydi?? Semih Kaya ?? Midemi bulandirdin Fatos. Emre Mor?? Vallahi ismini ilk kez duyuyorum? bu kim lan? Yasin Oztekin bu sene napti GS'de??
                        Mahmut?? Mahmut kim lan? Nuri Sahin?? A MILLI'de hayati boyunca 0 katki. Mevlut?? Mevlut iyi mi??

Ersan nerde???
                        Yazd?klar?na kat?lmakla birlikte ?ok g?ld?m vallahi. H?zl? okuyunca rap ?ark? etkisi yaratt?.😊

Yer siyah,g?k beyaz!

Yorum Yap

Sinan G?m?? varken Yasin,Hasan Ali varken ?smail alan adam mald?r.

Yorum Yap

ersan yok ?mer toprak yok b?t?n sene oynamayan oyuncular var.mahmut nedir ya

Yorum Yap

Aslı Cem Ko? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Okan Akdeniz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ersan nerde???
                              Yazd?klar?na kat?lmakla birlikte ?ok g?ld?m vallahi. H?zl? okuyunca rap ?ark? etkisi yaratt?.😊

Yer siyah,g?k beyaz!
                              ?a?lar Bundesligaya transfer oldu diye biliyorum.Yedek sa? bek ?enerden ba?ka kimi alacakt?? Emre,Mahmut,Ali felan zaten g?nderilir 31 may?sta hatta y?ksek ihtimal Yasin ve Mevl?tte g?nderilir.

E?er 31 may?sta Semih tak?mda kalacaksa onun yerine Ersan ?a??r?labilirdi o kadar.

Ayr?ca bizdende Ismail var yani kadroda..

Bende sevmiyorum Terim'i ama ?okta fazla abart?yoruz.

Yorum Yap

Yaln?z Tolga ?unu d???n?yormudur acaba, ulan ?ampiyon olduk ama ?ampiyon tak?m?n kalecisi olarak milli tak?m?n geni? kadrosuna bile giremiyorum...?apkas?n? bir ?n?ne koyuyormudur?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X