Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Be?ikta? - Konyaspor Ma??n Adam?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Tak?mda ADAM ?ok. Ma?a indirgememeli. D?n hepsi y?rekten oynad?. 11 tane ma??n adam? vard? d?n, Talisca haricinde s?r?tan birini g?rmedim ben

Yorum Yap

G?khan G?n?l bence geldiginden buyana en iyi macini oynadi. Q7 hirsi Aldi g?t?rd? takimi, Babel in uyumu ve tren gibi gidisi...
      Cenk golc?l?g?n?
      Fabri rahat ve cool

Yorum Yap

ma??n adam? o?uzhan dedim ama Quaresma bu senenin en iyi futbolunu oynad?, Babel beklentileri kar??layacak gibi duruyor ?ok h?zl? ??k?yor ve pas al??veri?i ?ok iyi, atiba ayn? bize yapt?klar? normal gelmeye ba?lad?, sakatlanm?? dediler tabi inanmad?k pas hatalar?n?n yaz?l?msal oldu?unu d???n?yorum, bi iki kodla d?zeltilebilir.

Yorum Yap

Tali?ka d???nda herkes iyiydi ama Cenk ?ok iyiydi Babel de. Ben Babele verdim ama Q7 de ?ok iyiydi O?uzhan da

Yorum Yap

Bence babel di ya.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

bence Quaresma.. yapt?g? 2 asist ile ma?a damga vurdu, o Cenk att?g? orta muhtesemdir ger?ekten.. bildigin Cenk e carpt?rararak gol att? reyiz co?kulu oyunu begendim

Yorum Yap

Hepsi cok iyiydi ama birisi durmadi gitti geldi , oguzhan

Yorum Yap

Genel olarak O?uzhan'? ?ok ele?tirmeme ra?men bu ma?ta kendisine oy verdim valla.
                  ?ok be?endim helal olsun.

Yorum Yap

bence %100 Babel
                    a??l??? yap?p rahatlatt?, top ta??d?, ?al?m att?, asist yapt?, uzaktan ?ut ?ekti, pas oyununu oynad?, pres yapt?, defansa geldi, hava toplar?n? ald?, yani yap?labilecek her ?eyi yapt? adam
                    sonra Q7 dir
                    sonra Cenk
                    bunlar? s?ras?yla o?uzhan-atiba-g?n?l taki eder 3 ? e ayn? orandad?r.

Yorum Yap

Aslı Serhan Ozdemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Geleneksel ankete ho?geldiniz, herkes m?kemmeldi genel olarak oras? ayr?.
                      Talisca [emoji6]

HUAWEI KII-L21 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                      X