Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Beşiktaş - Konyaspor Maçın Adamı

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Görkem Öndersev
    yanıtladı
    Aslı Serhan Ozdemir tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Geleneksel ankete hoşgeldiniz, herkes mükemmeldi genel olarak orası ayrı.
    Talisca [emoji6]

HUAWEI KII-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir yorum yaz:

• Ozan Omrak
    yanıtladı
    bence %100 Babel
    açılışı yapıp rahatlattı, top taşıdı, çalım attı, asist yaptı, uzaktan şut çekti, pas oyununu oynadı, pres yaptı, defansa geldi, hava toplarını aldı, yani yapılabilecek her şeyi yaptı adam
    sonra Q7 dir
    sonra Cenk
    bunları sırasıyla oğuzhan-atiba-gönül taki eder 3 ü e aynı orandadır.

Bir yorum yaz:

• Erman Atmaca
    yanıtladı
    Genel olarak Oğuzhan'ı çok eleştirmeme rağmen bu maçta kendisine oy verdim valla.
    Çok beğendim helal olsun.

Bir yorum yaz:

• Orhan Baladin
    yanıtladı
    Hepsi cok iyiydi ama birisi durmadi gitti geldi , oguzhan

Bir yorum yaz:

• Ismail.Kaya.
    yanıtladı
    bence Quaresma.. yaptıgı 2 asist ile maça damga vurdu, o Cenk attıgı orta muhtesemdir gerçekten.. bildigin Cenk e carptırararak gol attı reyiz coşkulu oyunu begendim

Bir yorum yaz:

• Mehmet Ali Tuna
    yanıtladı
    Bence babel di ya.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bir yorum yaz:

• Ahmet Elmas
    yanıtladı
    Talişka dışında herkes iyiydi ama Cenk çok iyiydi Babel de. Ben Babele verdim ama Q7 de çok iyiydi Oğuzhan da

Bir yorum yaz:

• Kadir Esmeray
    yanıtladı
    maçın adamı oğuzhan dedim ama Quaresma bu senenin en iyi futbolunu oynadı, Babel beklentileri karşılayacak gibi duruyor çok hızlı çıkıyor ve pas alışverişi çok iyi, atiba aynı bize yaptıkları normal gelmeye başladı, sakatlanmış dediler tabi inanmadık pas hatalarının yazılımsal olduğunu düşünüyorum, bi iki kodla düzeltilebilir.

Bir yorum yaz:

• Resul Gökdağ
    yanıtladı
    Gökhan Gönül bence geldiginden buyana en iyi macini oynadi. Q7 hirsi Aldi götürdü takimi, Babel in uyumu ve tren gibi gidisi...
    Cenk golcülügünü
    Fabri rahat ve cool

Bir yorum yaz:

• Barış Topaktaş
    yanıtladı
    Takımda ADAM çok. Maça indirgememeli. Dün hepsi yürekten oynadı. 11 tane maçın adamı vardı dün, Talisca haricinde sırıtan birini görmedim ben

Bir yorum yaz:

• Bekir Koray Aksoy
    yanıtladı
    seçimin zor olduğu maç ama Oğuzhan çok büyük oynadı bu maçta arkadaş, ne pas hatası var ne yorulmak var, oyunun iki yönünde de sürekli kamerada, gol pası gol coşku tam bir kaptandı bugün. bizim en az 20 milyon dediğimiz Oğuzhan sahadaydı...

Bir yorum yaz:

• Çağatay Demirağ
    yanıtladı
    Oyumu Gökhana verdim.

Babel süperdi , quaresma ve oguzhan da istediğimiz beklediğimiz oyunlar ortaya koydular.

Bir yorum yaz:

• Ayberk Akbulut
    yanıtladı
    Bütün takım maçın adamı. Herhalde son 10 yılın en iyi hücum performansıydı. Hem de Konyaspor gibi bir takıma karşı.

Bir yorum yaz:

• Mustafa Bilgiç
    yanıtladı
    Bir oyuncu takıma yeni gelmiş ve oynadığı ilk maçtan itibaren adapte olmuş sorumluluk almış ve giderek iyi daha iyi oynamaya başlamış..
    bu önemli bir detaydır..bir gol bir asist ile 9 puanlık oynayan Babel birinciliği paylaşan ilk oyuncudur..

Bir takımın bütünü iyi oynamış ise o takımının oyun kurucusu çok iyi oynamış demektir..üstelik bir de gol atmış.. 9 puan ile birinciliği paylaşan diğer oyuncu Ozi'dir..

Cenk'in golleri iyi oyunu kısır..biri penaltı..kafa golü güzel..dönerek attığı gol güzel ama oradaki doğru tercih o topu Talişca'nın önüne bırakmaktı..o gol olmasaydı ve sonucu etkileyen bir pozisyon olsaydı o pası vermedi diye kıyamet kopardı..Cenk 8,5 puan ile ikinci sıraya oturdu bende..Q7 de 8,25 puanla üçüncü sırayı aldı..takım oyunu 9.. hoca 9,5 paun..

GG,Adriano,Atiba,Fabri,Marcelo sekizer puanlık

Tosiç 7 puanlık oyun performansı göstermişlerdir..
    En son düzenleyen Mustafa Bilgiç; 31-01-2017, 23:05.

Bir yorum yaz:

• Burak Inan
    yanıtladı
    ricardo/cenk tabi ikisi öne çıktı ama gökhan gönül'e de ayrı bi parantez açmak lazım. çok beğendim bugün

Bir yorum yaz:

Hazırlanıyor...
X