Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA 2018-2019 ?ampiyonlar Ligi Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

bu kadar sansli takim dunyada var mi goruyor musunuz siz baska

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Schalke ilk ma?a g?re bariz k?t?. Konopylanka neden yedekte acaba?

Yorum Yap

Schalke hi? iyi de?il ama kalede kova oldu?u i?in bi ?ekilde verebiliyor ma?? i?te.

Yorum Yap

Schalke grupdan filan ??karsa Barcelona ile filan e?le?irse 6 tane kesin yer

Yorum Yap

Bu ndiaye ve rodrigues bizim maca kadar ceza alir kesin. Birde Belhanda bi sekilde oynayamazsa bize karsi biz bunlari delik desik ederiz. Bizim oynadigimiz les futbola guvenmiyorum ama bu ucu acik ara en onemli topculari

Yorum Yap

Bu hakem de yosmalar i?in ?al???yor,adamlar Avrupada bilw kollan?yor

Yorum Yap

Abi boyle bir bal yok ya cidden
                Dunyan?n en sansl? tak?m? ya

Yorum Yap

Aslı Ak?n Ek?i tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Bu ndiaye ve rodrigues bizim maca kadar ceza alir kesin. Birde Belhanda bi sekilde oynayamazsa bize karsi biz bunlari delik desik ederiz. Bizim oynadigimiz les futbola guvenmiyorum ama bu ucu acik ara en onemli topculari
                  Abi yapmay?n g?Z?n?z? seveyim kimi delik de?ik ettik biz derbi i?in b?yle diyorsunuz

Yorum Yap

Sonunda ya

Yorum Yap

Uth iyi top?u dicektim ki adam zaten 23 milyonmu?

Yorum Yap

Ne g?zel bizim eski gol mar??n? ?al?yorlar

Yorum Yap

Aslı Mahmut Zabit Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Uth iyi top?u dicektim ki adam zaten 23 milyonmu?
                          Bir forza klasi?i; Uth sakatlan?p oyundan ??kt?

Yorum Yap

Adam ne guzel gol att? ya.tak d?ye koseye sak?n b? sek?lde b?rakt?.oguzhan vs b?r? olayd?.kes?n o poz?syonda pas ver?r yada onundek? adama capt?r?rd? topu

Yorum Yap

?u yabanc?lar?n trib?nlerede hayran?m bizdeki gibi bo? bo? ba??rm?yorlar aksine gerekti?i yerde m?kemmel efektler var..goller olsun anonslar olsun ?ok zevkli...bizde ba??r ?a??r davul zurna ba?ka bir?ey yok

Yorum Yap

Yar?n bas?n ?i?irir yine, deplasmanda iyi oynad?k kaybettik diye. Adamlar yenilse bile ?v?l?yor

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X