Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

2014 D?nya Kupas?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Messi'nin ellerinde y?kselsin be.

Yorum Yap

Almanya handikapl? al?r final ma?? i?in pek s?ylenmez asl?nda, dengeli oyun rakibi tartan oyun yap?s? beklenir ama... bence almanya handikap? koyar, ge?er.

Yorum Yap

?ampiyon belli

Yorum Yap

Yorum Yap

Aslı Aytac Saglam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Bu ma? uzatmaya gidecek hissi var.
            Arjantin hollanda ma??n?n b?yle olaca?? belliydi zaten s?ylemi?tim uzatmaya gidece?ini.

Yorum Yap

Aslı Necdet El?i tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              ?mer ?r?nd?l final ma??na kalam?yormu?, g?zel ma? olacak
              bu k?t? haber oldu. ben seviyorum ?mer ?r?nd?l'?. ayr? bir zevk kat?yor ma?lara bence

Bu arada ma? 23:00 'de de?il 22:00 'de oynanacak bilginize.

Yorum Yap

Almanya silkeler.

Yorum Yap

?u tezah?rat bile yeter arjantini desteklememe

Yorum Yap

Son ad?m !!!

Yorum Yap

Hollanda marizler Brezilya'? diyece?im ama FIFA Sambac?lara teselli olsun diye 3. yapabilir bi ?ekilde

Yorum Yap

Gariban kalm?? bu ba?l?k

Yorum Yap

Teravih nedeniyle ma??n ilk yar?m saati ile son 15 dks?n? felan izleyebilece?im. Turnuva ba?lamadan ?nce Arjantin'e oy vermi?tim. Ama daha sonra oynad?klar? fitbol beni tatmin etmedi?i i?in ibreyi Almanya'ya ?evirmi?tim. Gel g?rki iki tak?m?m da finale ??kt?lar. B?y?k ikilem i?indeyim ne yapsam bilmiyorum yani

Yorum Yap

Aslı Yigitcan Songun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Gariban kalm?? bu ba?l?k
                            bende sevab?na yazm??t?m zaten yorumu

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Teravih nedeniyle ma??n ilk yar?m saati ile son 15 dks?n? felan izleyebilece?im. Turnuva ba?lamadan ?nce Arjantin'e oy vermi?tim. Ama daha sonra oynad?klar? fitbol beni tatmin etmedi?i i?in ibreyi Almanya'ya ?evirmi?tim. Gel g?rki iki tak?m?m da finale ??kt?lar. B?y?k ikilem i?indeyim ne yapsam bilmiyorum yani
                              Ya o arada 8-10 tane atarsa Almanya

Yorum Yap

Aslı Yigitcan Songun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Ya o arada 8-10 tane atarsa Almanya
                                ?yle deme ya zaten ge?en ma?taki ilk 5 gol? ben teravihdeyken atm??lar

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X