Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Deniz izledigim her mac boyle ama hep oynayabiliyor. Adamin ne ozelligi var bilmiyorum

Yorum Yap

Ka?ana bak gel de delirme

Yorum Yap

s???r

Yorum Yap

Aslı Hamit Bektas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı ?smail Ar? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ?mit korkak gs i?tahl?. Gs al?r ?yle g?r?n?yor. Bu arada Sel?uk Inani tebrik ederim oda gayet i?tahl?. 3 ?ampiyonluk ya?ad? bu arkada?. 2 ?ampiyonluk ile doyanlara gelsin.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
          Ya hocam tam 10 g?nd?r sadece ele?tiriyorsun. Hep negatifsin nas?l ba?ar?yorsun bunu merak ettim
          Normalde negatif biri olarak isim yapmad?m ben Forza da. Evet son zamanlarda negatifim hakl?s?n. Nedeni de ?u, gerek futbol bilgim, gerek hislerim gerekte s?per lig tecr?bem bana bu sene ?ampiyon olamayaca??m?z? s?yl?yor. Hocan?n ve Kadronun formsuzlu?u da bir etken. D?nem d?nem ?z?m?ze d?nsek de son 2 y?lda olan hava bu sene yok. Bu arada yazarakta bir nevi stres at?yorum yoksa burada ?midini koruyan insanlar? sinir etmek gibi bir amac?m kesinlikle yok.

Yok kesinlikle sayg? duyuyorum d???ncelerine yanl?? anlama ama dedi?in gibi ?midini koruyan ?ok ki?i var, onlar?n hatr?na bi ara m? versek. Sene sonu beraber asar?z top?ular? da hocalar? da.

Yorum Yap

?mit korkak gs i?tahl?. Gs al?r ?yle g?r?n?yor. Bu arada Sel?uk Inani tebrik ederim oda gayet i?tahl?. 3 ?ampiyonluk ya?ad? bu arkada?. 2 ?ampiyonluk ile doyanlara gelsin.

Ya hocam tam 10 g?nd?r sadece ele?tiriyorsun. Hep negatifsin nas?l ba?ar?yorsun bunu merak ettim
            Normalde negatif biri olarak isim yapmad?m ben Forza da. Evet son zamanlarda negatifim hakl?s?n. Nedeni de ?u, gerek futbol bilgim, gerek hislerim gerekte s?per lig tecr?bem bana bu sene ?ampiyon olamayaca??m?z? s?yl?yor. Hocan?n ve Kadronun formsuzlu?u da bir etken. D?nem d?nem ?z?m?ze d?nsek de son 2 y?lda olan hava bu sene yok. Bu arada yazarakta bir nevi stres at?yorum yoksa burada ?midini koruyan insanlar? sinir etmek gibi bir amac?m kesinlikle yok.

Yok kesinlikle sayg? duyuyorum d???ncelerine yanl?? anlama ama dedi?in gibi ?midini koruyan ?ok ki?i var, onlar?n hatr?na bi ara m? versek. Sene sonu beraber asar?z top?ular? da hocalar? da.
            Ilk puan kayb?na kadar ara verelim mi? O g?n herkes ba?lar zaten sallamaya her zaman ki gibi [emoji23]

Yorum Yap

STSL 29. Hafta Ma?lar?

senin gibi hakem olmaz olsun soysuz herif ya adam orta atti 10 saniye sonra kendini takip dusuyor bu ne ya bu neeee

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Her gs macinda oldugu gibi mac bitince denizin pozisyonunu konu?uyor oluruz. Allahin kazmas?

Yorum Yap

Bir futbolcu ne kadar k?t? olabilir dersi veriyor jailton ?uan. T?m toplar? kaybetti beceriksiz adam

Yorum Yap

Bu gencler gol mol atamaz

Yorum Yap

Zeki ofsaytta oldu?unu g?rd??? halde pas att? ya. Git ad?n? de?i?tir Zeki.

Yorum Yap

jailton tam bir avel

Yorum Yap

Gsde durgun bugun.

Yorum Yap

Yuh 3dk noldu

Yorum Yap

Gs 27-0 yener bo?a umitlenmeyin

Yorum Yap

Sesegnon instiyatif alsa Gen?ler bir?ey yapacak.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X