Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bir aslan miyav dedi

Yorum Yap

U?ur Demirok ma?tan sonra galiba her ma?? Galatasaray'la oynasak ?ampiyon oluruz demi?. Biri de ??k?p dememi? ona her ma??n?z? Akhisarla oynasan?z ne olurdu diye ? Ulan bu zamana kadar gelirken kendi evinizde 3-0 dan ma? verdiniz , yar?m d?zine gol yediniz. Ne oldu da bi taraf?n?z kalkt??

Yorum Yap

b?t?n hafta canerin cezas?n?n ?ncesinde/sonras?nda sayfa sayfa haber yapan gazeteler ve tv ler ?u an 3 maymunu oynuyor. noldu kedi gibi oldunuz bir anda ?

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          U?ur Demirok ma?tan sonra galiba her ma?? Galatasaray'la oynasak ?ampiyon oluruz demi?. Biri de ??k?p dememi? ona her ma??n?z? Akhisarla oynasan?z ne olurdu diye ? Ulan bu zamana kadar gelirken kendi evinizde 3-0 dan ma? verdiniz , yar?m d?zine gol yediniz. Ne oldu da bi taraf?n?z kalkt??
          U?ur'un cimbom nefreti TOK? arena'da 7 ki?iyken oley ?ekilmesinden kaynaklan?yor abi. Galatasaray'a o g?nden sonra ma? vermediler heralde.

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Gs trib?nleri Ts k?meye dedi?i i?in o lafi s?yledi. .
            Daha ?ncede 7 ki?ye oley cekmislerdi..o zamanda U?ur bi?ey s?ylemi?ti ama onu hat?rlayamadim..

Yorum Yap

Gs'nin kadrosunun teknik direkt?r?n?n ve yonetiminin ?ampiyonluk y?k?n? kaldiramayacagini daha ?nce belirtmi?tim..
              O y?k? kald?rabilecek tek oyuncular? Sel?uk ?nan, onuda bitirdiler zaten..

Ba?ak?ehir yine en b?y?k rakibimiz.
              Fb'nin bile gs'ye g?re daha organize ne yapt???n? bilen bi oyunu var..
              Onlarda da Aykut fakt?r? ortaya ??k?yor.

Aykut ligin dinamiklerini iyi bilsede B?y?k tak?m ?al??t?racak kapasitede de?il. .
              Bu kadar korkak bir teknik direkt?run ba?ar?l? olma ?ans? az..
              Ancak i?in i?ine yine Aziz girer tarlalari s?rer hakemleri ayarlar vs o zaman i? de?i?ir..

Fb'de Ts gibi derbi ma?lar?n? iyi oynuyor ama en zay?f bi Anadolu tak?m?na bile yenilme ihtimali ?ok y?ksektir..
              Umar?m iki hafta sonra Ba?ak?ehir -Gs ma?? berabere biter. .
              Ba?ak?ehir bu sezon hem daha tecr?beli hemde kadrosu ge?en y?la g?re daha geni?. .
              Daha ?ncede yazd?m. Tek s?k?nt?lari taraftar ve Emre'nin alternatifinin olmamasi

Yorum Yap

Aslı Arif Hansu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Musleran?n videosu var m??

https://twitter.com/BesiktasFacts/st...10881782583296
                Bir video daha var sitede, Denayer'in eline ?arpan top. Fb ma??nda Atiba'n?n eline ?arpan top ile benzer nitelikte. Biri penalt? + sar? kart Di?eri devam.. Enteresan.

Yorum Yap

ali ece, ma? sonunda gs ye operasyon yap?l?yor tarz?nda bir ?ey mi dedi? ek?ide okudum

Yorum Yap

Aslı Onur Karaca tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    ali ece, ma? sonunda gs ye operasyon yap?l?yor tarz?nda bir ?ey mi dedi? ek?ide okudum
                    ''Son iki ma?t?r Gs'ye yap?lanlar da ortada.'' demi?.

Ben dinlemedim ama hakikaten demi?se yaz?klar olsun.

Yorum Yap

Ligler 10 hafta olsa bu Kamiller her sene ?ampiyon olur G?zel fikst?r?n tad?n? ??kart?n?z ?imdi gelin bakal?m kuca?a yava?tan

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

En b?y?k operasyon ge?en hafta gsye verilmeyen seyircisiz cezad?r.Bunu dile getirmiyorsa hakkaten yaz?klar olsun

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

En b?y?k operasyon ge?en hafta gsye verilmeyen seyircisiz cezad?r.Bunu dile getirmiyorsa hakkaten yaz?klar olsun
                          dediyse harbiden yaz?klar olsun. ama dedi?ine inanmak istemiyorum. medyada g?ntekinle birlikte en ate?li savunucumuz kendisi

Yorum Yap

Olur da Kayseri'de puan al?rsa bug?n m?kemel bi hafta ge?irmi? olaca??z.

87 de Negredo ile gelen 3 puan
                            Gs'nin 0 puanla ge?mesi
                            Fener'in puan kayb?.

Ne harika olur

Yorum Yap

Sahi fener daha ma? yapmad? de?il mi? Ben onlar? tamamen unutmu?um Ger?i o angutlar kendilerini unutmam??, ilk yar?y? lider bitirebiliriz goygoyu yap?yor forumlar?nda

Yorum Yap

i?in tuhaf? su bunlar ve basaksehir bu hafta kazan?rsa sonraki hafta basaksehir bunlar? evinde yenerse lider basaksehir oluyor o zaman imparatudor bye olur

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X