Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

FB-TS maclarinda (MB) 5 puan kaybettik GS de 5 puan kaybetmis oldu. (BM)
    Genclerbirligi evlerinde alirlar sonra Basaksehir puan kaybi olabilir.

Yorum Yap

d?n 80.dakikada bitti dedi?imiz lig yeniden canland? bizim i?in, ?u ?n?m?zdeki 3 ma?? da al?p derbiye kazan?rsak gsyi alt?m?za alaca??m?z pozisyonda girelim o g?n d?ve d?ve yeneriz biz bunlar?

Yorum Yap

bursa ma??n? mucize eseri kazand?lar. Ne kadar ?ans var ise yanlar?ndayd?.

?lk oynad?klar? tak?mlar hocalar? yeni tak?mlar idi. Bak?n kayseri civcivlerden puan alacak yar?n.

karab?k ma??nda yine h?te bala ?nlerinde kald? top galip geldiler.

ciddi rakipler de b?rak gol? kaleye ?ut atam?yorlar i?eride fb ts ba?ak?ehir neler yapacak izleyip g?receksiniz

?sterboggggggggggggggg diyorum unutma unutturma

Yorum Yap

Bizim acilen eski oyunumuza d?nmemiz laz?m. Yoksa bi anlam? yok bunlar?n puan kaybetmesinin.

Yorum Yap

Ma??n adam? olcay ?ahan

Yorum Yap

B?yle ?akarlar adama i?te

Yorum Yap

valla herseyin sorumlusu bu fener bunlarla mac yapmayacaksin pislik takim butun morallleri motivasyonlari bozuyor takim bir daha kendine gelemiyo

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Ma? bitti ama ben Trabzon'un puan alaca??na hala inanm?yorum. U?akta giderken atar Galatasaray.

SM-A300H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ne oldu Rockyyyy?

Yorum Yap

Feghouli Ba?ak?ehir ma??nda oynarsa bu bir skandal olur. Direk k?rm?z? g?rd? ve en az 2 ma? ceza almal?. Babel ve Alperin tek ma? almalar? da yanl??t?.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Yorum Yap

?yle bir totem buldum ki hem oynayaca??m?z tak?mlar? hem rakipleri bitiriyorum iki haftad?r. Haftaya da tutarsa burada payla??yorum hep beraber yap?yoruz [emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

gsde net b?y?k ma? alamama bask?s? olu?mu? hatta taraftar?nda bile var. fb ma??nda ma? berabere giderken ve bilmem ka? puan farkla en yak?n rakibiyle puan fark? varken nas?l su ?i?esi ya?d?rd?lar hakemlere.Bask? alt?nda kal?yorlar bu ?ok iyi.Uzun d?nem d???n?rsek ligin son haftalar?nda daha da artar bu bask?, biz toparlan?rsak yine ?ampiyon oluruz.Y?netim teknik heyet futbolcular kendilerine gelmeli.

Yorum Yap

Gsliler de olcaya yukleniyorlar adam bi bak?ma galibiyetin mimar? oldu [emoji38]

Yorum Yap

Hi? umudum yoktu Trabzondan ama tek kale top oynad?lar helal olsun Kald? 5 puan Ba?ak?ehire mutlaka tak?lacaklar bizim devre aras?na kadar puan kaybetmememiz laz?m.

Yorum Yap

Adam gibi adam OLCAY ?AHAN. sar? k?rm?z? g?rd? m? dayanam?yor karde?im

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X