Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Mete Kalkavan'in kaderi Firat Aydinus'a benziyor. Besiktasli diye diye FB ve GS'ye calisan hakemlere donustuler. Ahlakli ve durust hakemler "Besiktasli" damgasi yiyor, ahlaktan uzaklasan "iyi hakem" olarak kodlaniyor. Sonra da tek sorunumuz sinirsiz yabanci oluyor. Tabi yersen.

Yorum Yap

G?zel gol att?

Yorum Yap

Atti valbuena cok kotu alanyanin savunmasi berbat yani

Yorum Yap

Berkan abv Berkan. Bu kadar k?t? bi bek olabilir mi yediler ordan yine.

Yorum Yap

Bu alanya defans? ne kadar gerzek

Yorum Yap

Bu gol?n tek sorumlusu Alanyaya verilen faulde ?abuk kullanan dangalak

Yorum Yap

1 topu uzaklastiramadilar ve gol oldu. Pozisyonun basinda ozanin karsisinda 3 kisi vardi ve topu cikartamadi salaklar

Yorum Yap

Bu Alanya tam mal 3 atsa 4 yer.

Golden ?nce sol cizgide sacma sapan sekilde topu auta attilar orda sinir oldum dedim bu top gider gol olur birazdan ?yle de oldu. Salak herifler

Yorum Yap

Aslı Aycan Kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Bu gol?n tek sorumlusu Alanyaya verilen faulde ?abuk kullanan dangala??n
                    Aynen ?yle. Sogutsana oyunu be adam

Yorum Yap

Orta sahay? ?ok kolay ge?iyor fb

Bu yedekteki siyahilerden orta saha yok mu hi?,g?bekli Ozan bile top s?r?yor ya ne bi?im bir orta saha bu

Yorum Yap

Alanyadaki berkan ya sike yapiyor ya da berbat bir futbolcu

Yorum Yap

Janseeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn amma heyecanland?n Yal??n efendi

Yorum Yap

Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Asl?nda iyidir ama bilemiyorum

Yorum Yap

Ma?? izlemiyorum, 3 dk uzatma normalmiydi?

Yorum Yap

Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Tarihin en k?t? sol beki (savunma a??s?ndan)

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X