Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Süper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tüm Maçları

Çöküş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

FB-TS maclarinda (MB) 5 puan kaybettik GS de 5 puan kaybetmis oldu. (BM)
    Genclerbirligi evlerinde alirlar sonra Basaksehir puan kaybi olabilir.

Yorum Yap

dün 80.dakikada bitti dediğimiz lig yeniden canlandı bizim için, şu önümüzdeki 3 maçı da alıp derbiye kazanırsak gsyi altımıza alacağımız pozisyonda girelim o gün döve döve yeneriz biz bunları

Yorum Yap

bursa maçını mucize eseri kazandılar. Ne kadar şans var ise yanlarındaydı.

İlk oynadıkları takımlar hocaları yeni takımlar idi. Bakın kayseri civcivlerden puan alacak yarın.

karabük maçında yine höte bala önlerinde kaldı top galip geldiler.

ciddi rakipler de bırak golü kaleye şut atamıyorlar içeride fb ts başakşehir neler yapacak izleyip göreceksiniz

österboggggggggggggggg diyorum unutma unutturma

Yorum Yap

Bizim acilen eski oyunumuza dönmemiz lazım. Yoksa bi anlamı yok bunların puan kaybetmesinin.

Yorum Yap

Maçın adamı olcay şahan

Yorum Yap

Böyle çakarlar adama işte

Yorum Yap

valla herseyin sorumlusu bu fener bunlarla mac yapmayacaksin pislik takim butun morallleri motivasyonlari bozuyor takim bir daha kendine gelemiyo

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

Maç bitti ama ben Trabzon'un puan alacağına hala inanmıyorum. Uçakta giderken atar Galatasaray.

SM-A300H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum Yap

Ne oldu Rockyyyy?

Yorum Yap

Feghouli Başakşehir maçında oynarsa bu bir skandal olur. Direk kırmızı gördü ve en az 2 maç ceza almalı. Babel ve Alperin tek maç almaları da yanlıştı.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Yorum Yap

Öyle bir totem buldum ki hem oynayacağımız takımları hem rakipleri bitiriyorum iki haftadır. Haftaya da tutarsa burada paylaşıyorum hep beraber yapıyoruz [emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum Yap

gsde net büyük maç alamama baskısı oluşmuş hatta taraftarında bile var. fb maçında maç berabere giderken ve bilmem kaç puan farkla en yakın rakibiyle puan farkı varken nasıl su şişesi yağdırdılar hakemlere.Baskı altında kalıyorlar bu çok iyi.Uzun dönem düşünürsek ligin son haftalarında daha da artar bu baskı, biz toparlanırsak yine şampiyon oluruz.Yönetim teknik heyet futbolcular kendilerine gelmeli.

Yorum Yap

Gsliler de olcaya yukleniyorlar adam bi bakıma galibiyetin mimarı oldu [emoji38]

Yorum Yap

Hiç umudum yoktu Trabzondan ama tek kale top oynadılar helal olsun Kaldı 5 puan Başakşehire mutlaka takılacaklar bizim devre arasına kadar puan kaybetmememiz lazım.

Yorum Yap

Adam gibi adam OLCAY ŞAHAN. sarı kırmızı gördü mü dayanamıyor kardeşim

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X