Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

-30 olay? do?ruysa ya biz ffp yanl?? anlad?k yada y?netim bizi yedi
    Abu? bo?una ka?t? elden kafam? duvarlara vuras?m var

<GameOver>

Yorum Yap

Aslı C?neyt T?rko?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Doruk Kaymak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı C?neyt T?rko?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Ba?ak?ehir yensin mi karar veremedim
      ya puan kaybetsinde 3. olalim diyorum temmuzda acmiyalim bari. gs yenilmez bence.
      Olur da tak?l?rsa ?ampiyon olma ?ans? var. Galatasaray kesin kazan?r diyemiyorum.
      gs berabere kalsa bile sampiyon oluyor. yenilmesi lazim.

Yorum Yap

Antalya kaciriyor habire, jevtovic tam sigir

Yorum Yap

Bizim naz?m ikidir iyi i?ler yap?yor ofansta

Yorum Yap

Basak atti 1 0

Yorum Yap

Antalya defans?nda b?y?k hata yoktan gol yediler

Yorum Yap

?ampiyon veya ikinci olamadiktan sonra 3 veya 4 olmu?uz ?okta ?nemli de?il. .
                Ligi erken acacakmisiz a?al?m. .Ilk devre 30 puan alan Top?ular d???nsun onu bi zahmet. .
                O y?zden Ba?ak?ehir kazans?n. .
                Nefesleri gs ve fb nin ensesinde olsun. .
                Haftaya olas? gs yenilgisi demek Ba?ak?ehir'in ?ampiyon olmas? demek..Ve a??k?as? bu beni cok ama cok rahatlat?r. .Yeter ki gs ?ampiyon olmas?n

Yorum Yap

Ba?ak bu hafta kazans?n da kaybedecekse haftaya di?er skorlara g?re art?k

Yorum Yap

Aslı Abdulmenaf Karabulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    ?ampiyon veya ikinci olamadiktan sonra 3 veya 4 olmu?uz ?okta ?nemli de?il. .
                    Ligi erken acacakmisiz a?al?m. .Ilk devre 30 puan alan Top?ular d???nsun onu bi zahmet. .
                    O y?zden Ba?ak?ehir kazans?n. .
                    Nefesleri gs ve fb nin ensesinde olsun. .
                    Haftaya olas? gs yenilgisi demek Ba?ak?ehir'in ?ampiyon olmas? demek..Ve a??k?as? bu beni cok ama cok rahatlat?r. .Yeter ki gs ?ampiyon olmas?n
                    Insallah basak sampiyon olur. Bizimkilere de ders olsun temmuzda sezonu acmak..ilk yaridaki 30 puanin izahi yok

Yorum Yap

son haftalarda hicmi lehimize sonu? cikmaz.cildiricam yemin ederim.cok moralim bozuldu.her sonu? aleyhimize.baskalarindan zerre hay?r yok bize. akhisar antalya adamlar?n k?mede kalaca?? garanti diil. rahat rahat yeniliyorlar inan?l?r gibi diil.

Yorum Yap

Ba?ak?ehir bug?n kazan?rsa bizim 4. L?k garantile?ir. Fener puan b?rakmaz

Yorum Yap

Aslı Ibrahim Bagcivandemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          son haftalarda hicmi lehimize sonu? cikmaz.cildiricam yemin ederim.cok moralim bozuldu.her sonu? aleyhimize.baskalarindan zerre hay?r yok bize. akhisar antalya adamlar?n k?mede kalaca?? garanti diil. rahat rahat yeniliyorlar inan?l?r gibi diil.
                          Antalya'n?n garanti ligde kalaca??.

Yorum Yap

Ger?i ?ok ufak bir ihtimal varm??.

Yorum Yap

Maicon sar? karttan sonra hakemi alk??lad? halbuki bu sene ayn? hareketten 2. sar? kart g?sterildi. Neden bir standart yok bu kartlarda, varsa cezas? g?ster eyyamc?l?k yapma.

Yorum Yap

Adinin teki ama b?y?k futbolcu Emre karaktersizi.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X