Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Furkan G?ndo?du tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Onur Gunes tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    olacak olan? s?yleyeyim; fener haftaya karab?ke 9 tane sallar hakem de palab?y?k olur fakat ayn? hafta gs'de kazan?r, g?ztepe son hafta gs'yi yener ve fener genel averajla ?ampiyon olur.
    G?ztepenin son hafta gs yi yenme ihtimali yok bence. Art?k bu i? bitti gs ?ampiyon oldu
    belli olmaz ba?kan, fener karab?k'e 7+ tane atarsa sen g?r ?enli?i sonras?nda...

ger?i hangisi ?nce oynuyor veya ayn? anda m? ma? ba?l?yor bilmiyorum ama olabilir bir senaryo bana kal?rsa

Yorum Yap

Gecen hafta ?akacakt?k
      o kadar cok f?rsat vard? ki bu sene hepsini teptik
      kendi kendimizi yedik resmen
      nazar olsun bu sene

Yorum Yap

atsalar penaltiyi degisirdi bu ma?. alayi sat?lm?? bunlar?n . bursasida, akhisarida hepside ?erefsiz

Yorum Yap

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Gecen hafta ?akacakt?k
          o kadar cok f?rsat vard? ki bu sene hepsini teptik
          kendi kendimizi yedik resmen
          nazar olsun bu sene
          Negredo ve babel icine etmeseler kazanacaktik

Yorum Yap

Ali fenerlib?y?k ?ok g?zel penalt? uydurdu. Akhisar biraz etkili oynasa mutlaka yard?mc? olur akhisara. Bu ma?a onu bo?una vermediler her?ey fb i?in bu ?lkede. Resmen ?lkecek fb lileri mutlu etme g?revine soyunmu?uz. Seneye var sistemi geliyor diye bir y?l daha tahamm?l edicem. E?er onada bir k?l?f bulurlarsa daha da futbol izlemem. B?kt?m ben bu ter?ristlerden.

Yorum Yap

Adnan Polat??n ?Saat Ka????n?n intikam?n? almas?nlar bunlar bu sene?

Valla almas?nlar! Hi? ?ekemem o kare suratl? futbol ?z?rl?s? beyinsiz kerhane art???n?n tak?m?n?n ?ampiyonlu?unu...

Yorum Yap

s?ralama 1 GS kesinle?ti 2. biziz. fb bursa ma??nda puan kaybeder diye d???n?yordum ama olmad?. ba?ak?ehirin ve fb nin 1 ma? puan kaybedip 2.olaca??z buna inan?yorum

Yorum Yap

Penalt?y? Soner'in atmas? ?ok tuhaf de?il, daha ?nce hi? ka??rmam??. Muslera korkusuna garantiye alay?m derken k?t? vurdu, ka??rd?, hadi olabilir diyelim. ?imdi sorgulanmas? gereken as?l ?ey; F.Bah?e bir ?ekilde yar???n i?inde olmasa Mr. Palab?y?k s?rf acaba Akhisar'? motive eder miyim d???ncesi ile bu kadar sa?ma bir penalt?y? verir miydi ?

Yorum Yap

2 1 oldu penaltiyi soner atmasa 2 2 ydi

Yorum Yap

Berabere bitsin

Yorum Yap

Berabere biterse Gs'nin bir puan kayb?nda ?n?ne ge?eriz.

Yorum Yap

Gs alanya ma?? gibi gene bir?ey oynamadan 2 gol buldu ama akhisar bast?rm?yor

Yorum Yap

insallah berabere biter. gese ile ayni puanda bile bitersek ikili averajda ?n?nde bitiririz ligi.

Yorum Yap

Aykut Kocaman: "F?rat Ayd?nus'un v?cut diline bakt?m. Ma?? hakem gibi y?netece?im diyordu."

Adam art?k dalga ge?meye ba?lad?

Yorum Yap

?u musleradan nefret ediyorum diyorum

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X