Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

G?ntekin onayla Bilic aras?ndaki ili?ki, Bilicle olcay aras?ndaki ili?kiye benziyor. ikiside sadece tak?nt?. y?llard?r yorumlar?n? dinledi?im 3 adam var, mehmet demirkol, r?dvan dilmen g?ntekin onay.
    G?ntekin onay Bilic kadar sa?malamaya ba?lad? tak?nt?lar? u?runa. buda bizim gibi duygusal yorumlarda bulunmas?ndan kaynaklan?yor.
    Liverpool ma??ndan sonra onlarca kez yan?ld?m dedi?i Bilici bir hafta sonra bamba?ka bir ?ekilde tan?mlad? bir ?o?u gibi.

--

?enol g?ne? T?rkiye futbol tarihinin en b?y?k ba?ar?s?n? elde etti, b?y?k hocad?r sayg?m vard?r, fakat Be?ikta?la veya herhangi bir kul?p tak?m?yla ba?ar?ya ula?mas? bana g?re imkans?z.
    bence 2 senedir evi olmayan bir adam, bir sene daha kalmay? hakediyor. Stad ile gelecek transferleri d???nd???m?zde tak?nt?lar? ve derbi kazanma s?k?nt?s? da ortadan kalkacakt?r.

Yorum Yap

Bilic gitti diyelim, Ertu?rul Sa?lam ya gelirse korkusu do?uyor i?ime. Transfer sorunumuz olacak, zaten stad bor?lar derken param?z da yok. Galatasaray ma??ndan ?nce ya g?nderilecekti, ya da g?ven tazelenecekti. En k?t? se?enek hi?bir ?ey yapmamakt?. O kadar ince ?izgide gitti ki son 10 g?n. ?ampiyonlu?a oynayan 3 tak?m da k?t? futbol oynad?. ?ansl? olan onlard?.

Demba Ba ?ok ka??rd?, kornerden gol yedik. Sinirlendim yine arkada? ne bahts?z tak?m?z ya.

Yorum Yap

Siyasi g?r??? y?z?nden Bili? kals?n diyenler Be?ikta?a ihanet ederler. Sportif y?n? tart???l?r ancak ?b?r tarafa bakarak kals?n diyenler var ve bunlar?n Be?ikta? ta umurunda de?il.

Yorum Yap

Abdullah AVCI ad? ge?mi? ?nceki sayfalarda hep beraber trib?nde yatar?z art?k.

Yorum Yap

bence hocan?n tak?ma etkisi yuzde 10 dur fazla degil.....bize ya g?z g?re g?re hak?m?z?n yenmesini engeleyecek y?netim yada sahada eze eze kazan?cak bir tak?m laz?m.....bu ikisinden biri olsun bili?te ?ampiyon yapar senolda r?zada ?ifo da lucescuda....sen koy tak?ma zago ronaldo gibi stoperler pancu gunti sergen gibi orta saha pascal ilhan gii forvet....gerisi zaten gelir...b?t?n su?un hocalara kesilmesinin ac?s?n? y?llard?r ?ektik zaten

Yorum Yap

Ya arkadas ekonomik durumdan bahsediyoruz, oyuncu alamayacak oldugumuzdan bahsediyoruz ve siz diyorsunuz ki Kaliteli hoca gelsin. DIyorum ki size Lucescu gelmez! Diyorum ki size Bursa birakmazsa Senol Gunes'de gelmez. Peki kimi alacagiz kaliteli olarak ve bir istikrar yakalamaya calisacagiz en bastan? Lucescu, Bielse v.b kaliteli hoca gelebilecegini inansam vallaha ses cikartmicam. Benim korkum yine denize duser gibi yilana sarilmak!

Yorum Yap

Be?ikta? Y?netimi, Mircea Lucescu'ya alternatif olacak hoca ve sportif direkt?r? belirledi.

Be?ikta? yeni hocas?n? buldu. Ligin son 5 haftas?nda lider giren, ancak 10 g?nde 7 puan kaybederek ?ampiyonlar Ligi ?ans?n? zora sokan siyah-beyazl?larda fatura teknik direkt?r Slaven Bilic?e kesildi.

H?rvat hocayla yollar? ay?rma karar? alan Kartal?da y?netim ?al??malara ba?lam??t?. 16 May?s?ta Bursaspor Teknik Direkt?r? ?enol G?ne??le, 2. Ba?kan Ahmet Nur ?ebi?nin ?stanbul2da masaya oturdu?u ortaya ??kt?.

?enol G?ne? 3 y?ll???na ?Evet? derken, ikinci ba?kan ?ebi, ?Ba?kan?m?z onaylay?nca bu i? biter? ifadelerini kulland?. Konya yenilgisi sonras?nda Orman da Bilic?ten umudunu kesti ve G?ne??in Be?ikta? Teknik Direkt?r? olmas? i?in bir engel kalmad?.

Be?ikta??? G?ne? y?netiminde hareketli bir transfer d?nemi bekliyor. Deneyimli ?al??t?r?c?, bonservisi elinde bulunan Belluschi?yle birlikte ?stanbul?a gelmeyi planl?yor.
                Arjantinli oyuncu da siyah beyazl? formay? giymeye s?cak bak?yor. Y?netim, Malaga?n?n Meksikal? kalecisi Ochoa?yla her konuda anla?t?. Toplant?da, ?Tolga?ya g?veniyorum? diyen ?enol hoca, Ochoa?n?n al?nmas?na ye?il ???k yakm?? durumda.

G.Birli?i?nden ayr?lacak olan Tosic?i, G?ne??in ?ok be?endi?i biliniyor. Be?ikta?l? idarecilerin, G?ne??in direktifleri do?rultusunda S?rp y?ld?zla temasa ge?ti?i belirlendi.

http://amkspor.sozcu.com.tr/2015/05/...-olsun-418690/

Yorum Yap

T.D ye verilen paralari T.F.F'den M.H.K'den birilerine yedirelim Gs ve Fb gibi 3. sinif T.D'ler ile sampiyon olalim. Turkiye'de Lobin yoksa saglam onlar istemedikleri surece, Barca olsan sampiyon olamazsin! Cem papila gibi hakem cikar 5-6 oyuncunu kirmizi cikartir, gaza getirilip taraftarin stadin icine atlatilir, saha 5-6 hafta kapatilir, defalarca duzmece cezalar yersin v.b bu boyle gider. Rakiplerim ise vasat oyunlarina ragmen bir sekilde 3 puan aldirilir.

Yorum Yap

Aslı Melih Ayan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Abdullah AVCI ad? ge?mi? ?nceki sayfalarda hep beraber trib?nde yatar?z art?k.

Yorum Yap

Bilic hakk?nda bu kadar ayr? ses olmas?na ra?men forzan?n sosyal medya hesab? neden ?ah?s hesab?ym?? gibi tweetler atar payla??mlarda bulunur?

Yorum Yap

i?te demek istedi?im bu
                        elalem van persieleri konu?urken biz tosic belushi bunlar? konu?acaz iyice 3 b?y?kten biri olmaktan ??k?p anadolu tak?m? olma yolunda ilerliyoruz.
                        yahu arkada? bizimle oynayan hangi tak?m, bizim tak?mda belushi var tosic var diye sahaya ?ekinerek ??kar allah a?k?na

Yorum Yap

Bilic ba?ar?s?z m? evet,gitmeli mi evet ama adam gibi adam? bize yak??an ?ekilde g?ndermeliyiz.K?rmadan,?zmeden,akl?m?za geldi?inde y?z?m?zde hep bir tebess?m kalmal?.Seba'ya k?fredip pi?manl?k naralar? atan arkada?lar?m?z? unutmayal?m.

Yorum Yap

Her ma?ta durum 60. dakika 0-0 iken hala oyuncu de?i?tirmiyor. Ta ki 90. dakikay? bekliyor hatta 95. dakika bu da yetmiyor.

Yorum Yap

Aslı Ozan Omrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              i?te demek istedi?im bu
                              elalem van persieleri konu?urken biz tosic belushi bunlar? konu?acaz iyice 3 b?y?kten biri olmaktan ??k?p anadolu tak?m? olma yolunda ilerliyoruz.
                              yahu arkada? bizimle oynayan hangi tak?m, bizim tak?mda belushi var tosic var diye sahaya ?ekinerek ??kar allah a?k?na
                              valla abi zaten parayla adam alam?yoruz bedava al?nacak ?ok iyi iki adam bence.ikiside tecr?beli adam ve ligi biliyolar bize avrupa de?il ligde ba?ar? laz?m.

Yorum Yap

En sevdigim yozum bu oldu, madem sevinmek icin sevmedik e kalsin Bilic arkadas 1 yil daha sabir beyler sabirsizliktan geldi ne geldiyse basimiza

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X