Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

O uzun yaziyi yazan arkadas baya bi tercuma olmus benim gibi dusunenlere. Yarin mourinho lucescu beraber gelse de bisey degismez. Hakemler antep akhisar macinda bizi dogramasa (kotu oyun 3 puan olacskti) karaktersiz oyuncular gsye yatmasaydi yani bunlara musade eden bir yonetim olmasaydi suan Bilic'in heykelini nereye diksek diye tartisiyorduk yuksek ihtimalle.

Yorum Yap

Aslı Doruk Ko? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Ayr?ca hoca de?i?tirmek, hele de Bilic gibi bir hocay? de?i?tirmek Be?ikta?'a ?yle on y?l falan kaybettirmez.
      Fenerbah?e ?ampiyon yapan hocas?n? de?i?tirdi, sezona hoca bile olmayan bir isimle ba?lad?, hala 2 kulvarda ?ampiyonluk ?ans? var. ?sterse duble yaps?n, ?smail de gidecek.
      Galatasaray; efsanesi Terim'i, 2 y?l ?st ?ste ?ampiyonlu?un ard?ndan birtak?m ilkeler do?rultusunda de?i?tirdi.
      ?ampiyonlar Ligi'nde Juventus'u eleyerek ?eyrek final oynayan, T?rkiye Kupas? ?ampiyonu ve ikincinin ?ampiyonlar Ligi'ne direkt kat?ld??? sezonun ikincisi Mancini'yi de?i?tirdi.
      Avrupa ?ampiyonas? finali, D?nya Kupas? yar? finali oynam?? Prandelli'yi de?i?tirdi.
      Arada bir de tak?m? dipten al?p ?ampiyonluklara, Avrupa'da ?eyrek finallere y?r?m?? y?netimi de?i?tirdi.
      Halen iki kulvarda ?ampiyonluk ?ans? bulunan Hamza'y? de?i?tirmesi muhtemel.
      Ve bu iki tak?m?n da kaybedece?i bir ?ey olmad? / olmayacak bu de?i?imlerle.

?u ortamda Be?ikta?'?n ligde ???nc?l?kten, kupada alt k?me tak?mlar?na kaybedilen turlardan, UEFA'da Carvalhal'in de gelebildi?i 16'dan ?teye gidemeyen Bilic'i g?ndermesi kayba falan neden olmaz.
      ?yle Bilic giderse Sergen gelir, Ziya gelir ezberi de yanl??.
      Teknik direkt?r maa?l? elemand?r. Verirsiniz ak?esini, ?rt???rs?n?z hedeflerde, herkes her yere gelir.

tebrikler Doruk sende buradaki en romantik Be?ikta? a??klar?ndans?n ama ger?ekleri g?rmen ve de?inmen cok g?zel.

Yorum Yap

Hakemler es es atiigi golu ofsayt demese.ba nin eline carpip atiigi gol? iptal etse .
        Sercani indiren ersani oyundan atsa fln fln uzar gider.
        Osuruklu G?te cavdw ekme?i bahane.
        10 gun icinde giden ?ampiyonlugu yanpizca hakemlere ba?lamak yanl??

Yorum Yap

Ayr?ca hoca de?i?tirmek, hele de Bilic gibi bir hocay? de?i?tirmek Be?ikta?'a ?yle on y?l falan kaybettirmez.
          Fenerbah?e ?ampiyon yapan hocas?n? de?i?tirdi, sezona hoca bile olmayan bir isimle ba?lad?, hala 2 kulvarda ?ampiyonluk ?ans? var. ?sterse duble yaps?n, ?smail de gidecek.
          Galatasaray; efsanesi Terim'i, 2 y?l ?st ?ste ?ampiyonlu?un ard?ndan birtak?m ilkeler do?rultusunda de?i?tirdi.
          ?ampiyonlar Ligi'nde Juventus'u eleyerek ?eyrek final oynayan, T?rkiye Kupas? ?ampiyonu ve ikincinin ?ampiyonlar Ligi'ne direkt kat?ld??? sezonun ikincisi Mancini'yi de?i?tirdi.
          Avrupa ?ampiyonas? finali, D?nya Kupas? yar? finali oynam?? Prandelli'yi de?i?tirdi.
          Arada bir de tak?m? dipten al?p ?ampiyonluklara, Avrupa'da ?eyrek finallere y?r?m?? y?netimi de?i?tirdi.

?u ortamda Be?ikta?'?n ligde ???nc?l?kten, kupada alt k?me tak?mlar?na kaybedilen turlardan, UEFA'da Carvalhal'in de gelebildi?i 16'dan ?teye gidemeyen Bilic'i g?ndermesi kayba falan neden olmaz.
          Teknik direkt?r maa?l? elemand?r. Verirsiniz ak?esini, ?rt???rs?n?z hedeflerde, herkes her yere gelir.
          ?imdi ??yle bir ?nemli bilgi vereyim. Biz bu y?l ?n?n?'de oynamad?k. Yaz?n sanki b?yle bir ko?ul farkll??? hi? yokmu? gibi olmu?.

Bu ?nemsenecek bir?ey. Tak?m?n s?rekli yolculu?a ??kmas?, futbolcular?n mental olarak yorulmas? ve seyahatten b?tk?nl?k gelmesi, ?ok k?t? zeminde, ?amurda m?cadele etmeye ?al??malar?, bunlar?n ekstra olumsuz etkileri, i?saha bask?s? ya?atamamak ve en ?nemlisi bir i? saha oyunu geli?tirememek. ?? saha oyununu asla ve asla stad?n olmadan geli?tiremezsin.

??ylede bir bilgi vereyim. Lobi memlekette her yerde ?ok ?nemli. Buras? Premier Lig gibi yorum yapm??s?n.

Azizin kendi cebinde kafadan art? 10 puan?,
          Gsnin kendi cebinden en az 15 puan? var.
          Bizim elimizden giden en az 10 puan var.

Bizi romantik olarak yorumlam??s?n.

Evet, 20 y?lda gidip gelen 30 adam?n h?zn?nde, k?s?rd?ng?s?ndeyim ben. ?stikrar hayalse bu kul?pte ayn? zamanda hayalperestim de ben.

Carvalhall ?unu bunu yapt? demi?sin. Bir bilgi daha vereyim.

Avrupada bu y?l yaz?ya d?k?lmeyen gazete kalmad? bizim i?in. Hepsinde de Bili?'in tak?m? diye vurgu yap?ld? ?zellikle. Acaba niye?

Yorum Yap

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

tebrikler Doruk sende buradaki en romantik Be?ikta? a??klar?ndans?n ama ger?ekleri g?rmen ve de?inmen cok g?zel.
            Bu ger?ek?i bir bak?? a??s? de?il bence. Hele de paray? veren d?d??? ?alar felsefesinin en son i?leyece?i kul?p bizken herhangi bir teknik direkt?re hi? bir hedef sunamayacak kadar zor durumdayken fazlas?yla hayalci bir yakla??m. Doruk u ne kadar sevsem de kat?lm?yorum.

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?imdi ??yle bir ?nemli bilgi vereyim. Biz bu y?l ?n?n?'de oynamad?k. Yaz?n sanki b?yle bir ko?ul farkll??? hi? yokmu? gibi olmu?.

Bu ?nemsenecek bir?ey. Tak?m?n s?rekli yolculu?a ??kmas?, futbolcular?n mental olarak yorulmas? ve seyahatten b?tk?nl?k gelmesi, ?ok k?t? zeminde, ?amurda m?cadele etmeye ?al??malar?, bunlar?n ekstra olumsuz etkileri, i?saha bask?s? ya?atamamak ve en ?nemlisi bir i? saha oyunu geli?tirememek. ?? saha oyununu asla ve asla stad?n olmadan geli?tiremezsin.

??ylede bir bilgi vereyim. Lobi memlekette her yerde ?ok ?nemli. Buras? Premier Lig gibi yorum yapm??s?n.

Azizin kendi cebinde kafadan art? 10 puan?,
              Gsnin kendi cebinden en az 15 puan? var.
              Bizim elimizden giden en az 10 puan var.

Bizi romantik olarak yorumlam??s?n.

Evet, 20 y?lda gidip gelen 30 adam?n h?zn?nde, k?s?rd?ng?s?ndeyim ben. ?stikrar hayalse bu kul?pte ayn? zamanda hayalperestim de ben.

Carvalhall ?unu bunu yapt? demi?sin. Bir bilgi daha vereyim.

Avrupada bu y?l yaz?ya d?k?lmeyen gazete kalmad? bizim i?in. Hepsinde de Bili?'in tak?m? diye vurgu yap?ld? ?zellikle. Acaba niye?
              Stats?zl?k elbette ki ?nemli fakt?r ama bu tak?m ligin en k?t? 4 tak?m? Bal?kesirspor, Erciyesspor, Eski?ehirspor ve Gaziantepspor'a 12 puan verdi.
              Benim alg?mdaki Be?ikta? ve sizin ba?ar?l? oldu?unu iddia etti?iniz Be?ikta? bu 4 tak?m? Diyarbak?r'da da oynasa yenecek.
              25. dakikada trib?nleri kar??m??, santraforu rest ?ekip formay? ??kar?p kenara y?r?m??, teknik direkt?r?n?n oyuncu de?i?tirirken top?udan icazet ald??? Fenerbah?e'yi yenecek.
              Galatasaray'a en az?ndan evinde kaybetmeyecek.
              Bunlar?n mazeretleri stat ya da ba?ka ?eyler de?il, Bilic.
              Bir ara bu sene oynad???m?z 32 ma?? da tek tek yazaca??m.

Yorum Yap

Gotu boklu Brugge az kladi bizi be?liyodu dahala kalkm?? avrupa diyoruz

Yorum Yap

B?t?n bu say?lan k?t? sonu?lar?n sebebi Bilic ise, futbolcular?m?zda hi? bir kusur ve eksiklik g?r?lm?yorsa. Y?netimde hi? bir yanl??l?k fark edilemiyorsa. Ligdeki kurulmu? adice d?zene kar?? verilen bu m?cadele bu kadar k???mseniyorsa. Ben ?imdiden seneye kim gelirse gelsin ge?mi? olsun diyorum. Ne de olsa hepimiz burada oluruz. Bu m?thi? kadroyla seneye kupalardan kupalara ko?aca??m?za inan?yorsunuz galiba arkada?lar. Tek su?lu Bilic mi? ??nk?. Kadroda hi? bir eksiklik yok yani. Neyse konu?tuklar?m?z?n nereye ??kt???n?n fark?nda de?iliz galiba.

Yorum Yap

Doruk ?ok k?zm?? bilice

k?zmakta sonuna kadar hakl?.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      B?t?n bu say?lan k?t? sonu?lar?n sebebi Bilic ise, futbolcular?m?zda hi? bir kusur ve eksiklik g?r?lm?yorsa. Y?netimde hi? bir yanl??l?k fark edilemiyorsa. Ligdeki kurulmu? adice d?zene kar?? verilen bu m?cadele bu kadar k???mseniyorsa. Ben ?imdiden seneye kim gelirse gelsin ge?mi? olsun diyorum. Ne de olsa hepimiz burada oluruz. Bu m?thi? kadroyla seneye kupalardan kupalara ko?aca??m?za inan?yorsunuz galiba arkada?lar. Tek su?lu Bilic mi? ??nk?. Kadroda hi? bir eksiklik yok yani. Neyse konu?tuklar?m?z?n nereye ??kt???n?n fark?nda de?iliz galiba.
                      Onur zaten g?nderildi adam, g?nderilmese bile bu kadar y?prat?ld?ktan sonra hay?r gelmez zaten bu i?ten.

S?ylediklerinin hepsine kat?l?yorum bu arada.

Yorum Yap

Onur karde?im donup donup ayn? seyleri s?yl?yoruz. bu adam tak?m? motive edemiyor. final ma?lar?na haz?rlayam?yor. en son ?ifte kupal? ?ampiyonlu?umuzda denizlinin elinde daha iyi kadromu vard?. diyeceksin ligde fb gs iddias?zd?. eee fenere d?rt at?p fener gol gol diye dalga gecti?imiz macla kupay? almad?km?? i?in ?zeti futbolcular genc cocuklar onlar? motive edecek teknik ekip. hadi bilic motive edemiyor sezon bas? ilhan? iboyu red etmeyecek. bir not daha bilic fb ve gs yi cok ama coook yukarlarda goruyor. derbi kazanamas?n?n tek nedenide bu. bilic nerden tutarsan tut elinde kal?yor maalesef. ama iyi adam trib?ne oynamay? ?ok seviyor o ayr? mesele

Yorum Yap

Bizi bu batakl?ktan bir tek ?enol G?ne? ??kart?r.

Yorum Yap

Aslı ?brahim ?n?z? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Onur zaten g?nderildi adam, g?nderilmese bile bu kadar y?prat?ld?ktan sonra hay?r gelmez zaten bu i?ten.

S?ylediklerinin hepsine kat?l?yorum bu arada.
                            Yok ben de kat?l?yorum, Bilic bu noktadan sonra kal?rsa art?k hata olabilir, ??nk? dedi?in gibi ??kt? her a??dan. Son ma?larda yapt??? Tolgay de?i?ikli?i bende zaten bu intibay? b?rakt?. Normal de?ildi bu hamleler. Bu tarz ?eyleri Lucescu da yapt?, Denizli de yapt?, Schuster de yapt?. Bu ya?an?n insani kar??l???n? ben ?ok iyi biliyorum. Koca bir sezonu o 3 ma?taki duruma g?re de?erlendiremem. Ama sonu?ta Bilic pes etti, art?k Bilic ile g?zel bir veda umut etmekten ba?ka bir ?ey yok elimizde.

Lakin Bilic gidince ?ok iyi bir ihtimal gelece?ine inanmak ve eldeki kadroyu yeterli g?rmek en b?y?k handikapt?r. Ben y?netimin de bu yola ba?vuraca??n? d???n?p onlar? ele?tirirken buradaki akl? ba??nda arkada?lar?m?z?n hocadan ?nce kadrodaki bu zaafiyete vurgu yapmas?ndan yanay?m. ?enol G?ne? i getirip de al bunlarla bizi idare et demelerini istemiyorum. Yalandan iki ma? kazan?p herkesin ?ampiyonluk bizim me?aleleri yak?n kafas?na transit ge?i? yapmas?n? istemiyorum. Bu kadro ne olursa olsun kim gelirse gelsin bu ligde bu y?netimle en fazla 3. l?k g?r?r. ?tesi yok karde?im. Alg? yaratacaksak ?ncelikle y?netim ve kadro ?zerinden yaratal?m. Hoca zaten gitti dedi?in gibi gelen hoca da bu kadroya raz? olmas?n art?k yeter.

Yorum Yap

Bilic'in sonuna kadar gitmesi gerekti?ini savunan birisi olarak kalmas?n? isteyen arkada?lar? da sonuna kadar anl?yorum ancak duygusall?ktan s?yr?l?p i?in taktik k?sm?na girecek olursak; 2 senede tahminen tak?m?n ba??nda 85-90 resmi ma?a ??kt?.

Avrupa ma?lar?n? saym?yorum ??nk? son 5 senede rakip kim olursa olsun (Atl Madrid ma?lar? hari?) belli bir oyun istikrar?n? oturttuk ama Bilic'in farkl? bir taktikle ma?a ??karak ya da s?k??an oyunu yapt??? hamlelerle ??zerek sonuca ula?t??? 5 tane ma? akl?ma gelmiyor hatta 5i ge?tim 3 tane bile gelmiyor. Bizde 1 sene daha kalmas?n? gerektirecek hi? bir ?ey g?remiyorum. Benim g?remedi?im sizin g?rd???n?z ne varsa bilmek isterim ki belki benim de fikirlerim de?i?ir.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Onur karde?im donup donup ayn? seyleri s?yl?yoruz. bu adam tak?m? motive edemiyor. final ma?lar?na haz?rlayam?yor. en son ?ifte kupal? ?ampiyonlu?umuzda denizlinin elinde daha iyi kadromu vard?. diyeceksin ligde fb gs iddias?zd?. eee fenere d?rt at?p fener gol gol diye dalga gecti?imiz macla kupay? almad?km?? i?in ?zeti futbolcular genc cocuklar onlar? motive edecek teknik ekip. hadi bilic motive edemiyor sezon bas? ilhan? iboyu red etmeyecek. bir not daha bilic fb ve gs yi cok ama coook yukarlarda goruyor. derbi kazanamas?n?n tek nedenide bu. bilic nerden tutarsan tut elinde kal?yor maalesef. ama iyi adam trib?ne oynamay? ?ok seviyor o ayr? mesele
                                Bir ?eye oynamaz abi Bilic adam?n ?z?ndeki karakteri o, bu y?zden seviyoruz zaten de bu i?in ayr? taraf?. Yan?na yard?mc? almamas?n? ben de hata olarak g?r?yorum ama oradaki as?l hata da ?nder ?zen i elinde tutamayan y?netimdir. ?z?lmez i falan tan?maz etmez Bilic istemeyebilir yan?nda, yola ??kt??? adam?n yan?nda kalmas? ?nemliydi orada da y?netim bocalad?. Motivasyon i?i bir yere kadard?r abi s?rf motivasyonla gazla bu savunma hatt?ndan mucizeler yaratamazs?n?z ki Liverpool bana g?re mucizedir. Seneye uefada bu kadroyla gidersek ne hallere d??ece?imizi g?receksiniz. Gruptan ??karsak ??kredin. Bilic ?zerinden yorum yapm?yorum ben. Bilic giderse k?sm?nda belirtilen d???ncelere kar?? ??kt?m. Bilic giderse durumun en net verilerini belirteyim ben ;

1- Param?z yok
                                2- Bonservis ?deyemiyecez tedbirimiz var
                                3- Stad?m?z b?y?k ihtimalle daha da gecikecek
                                4- Y?netimde futbolu bilen adam kalmad?
                                5- Elde s?zle?meleri bulunan bir s?r? gereksiz oyuncu var.
                                6- Bunlar d???nda her sene olan klasik hakemler, medya, federasyon vs vs gibi etmenler hep var.

Bunlar dahilinde ?yle rahat rahat Bilic gitsin nolacak bize hoca m? yok beee yakla??m? benim a??k?as? hi? realist bulmad???m bir a??klama. Gelirse de en fazla ?enol G?ne? gelir ?ok b?y?k beklentiler i?ine girmeyin bence. ?enol G?ne? de eldeki kadroya raz? olursa sonumuz hayrola. Hele de o sistemiyle bizim bu savunma oyuncular?yla yola ??karsa Schuster d?neminin 2. sini ya?ar?z bu da hoca m? diye yollan?r sene bitmeden.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X