Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kurtlar sofras?nda Bilici yerler, yediler.
    Lucescu gelmiyorsa Mustafa Denizli gelsin nas?lsa en k?t? olaca??m?z 3. bakars?n Denizli ?apkadan bi tav?an ??kar?r.

Yorum Yap

Aslı Gokhan Sari tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ?nder ?zen topi?inde de yazd?m teknik ekibi g?ndermek bu y?netimin hatalar?n? hal? alt?na s?p?r?r. 8 y?ldan ders alm?? olmak laz?m biraz.
      fikrim ayn?. sorun ba?ta

Yorum Yap

Hangi iyi teknik adam Be?ikta?'a gelir ki? Lucescu mu? Ancelotti mi? Simeona mi Guardiola m??
        Biz kendimizi dev aynas?nda g?rmezsek istikrar yakalarsak d?zelir durumlar. Bili? ile devam.

Yorum Yap

?artlar g?z ?n?ne al?nd???nda Bili? de ?zen de bir seneyi daha hakediyor....Ancak Transfer komitesi ve y?netim...??????????

Yorum Yap

Fikret Oran'?n getirip getirebilece?i en iyi teknik d?rekt?r bili?tir o da ?nder hoca sayesinde geldi yoksa bu beceriksizler Samet'ten sonra hikmet karaman,y?lmaz vural getirirdi

Bili?'e de ?ok g?veniyorum 10 numara da insan ama art?k ?u tak?nt?lar?ndan kurtulmas? laz?m,haktan hukuktan bahseden insan oyuncu yokken sa? kanatta Atiba'y? kullan?p bu Frei'ye bir kere ?ans vermez mi ay?pt?r arkada?

B?kt?k k?t? performans g?steren futbolcular? size g?veniyorum hesab? sahaya s?rmesinden.

S?zle?meler de bitti bakal?m Olcay bey,O?uzhan pa?am ne kadar para isteyecek kul?pten onu da ayr?ca merakla bekliyorum

Yorum Yap

?yisin, g?zelsin ama Carvalhal'den fazlas? de?ilsin be hocam taktik anlam?nda.
              Kupalar isteniyorsa tek adres Mustafa Denizli'dir.

Yorum Yap

Denizli veya ?enol G?ne? hedef olmal? ama Luce bomba olur

Yorum Yap

Hocayla yollar ayr?ld?da haberimiz mi yok ?

Yorum Yap

Hadi bili?'i de g?nderelim .
                    1-2 ay teknik adam arayal?m , geriye kalan 1 ayda tak?m? analiz edip transfer listesi isteyelim .
                    ?stenilen adamlar?n al?nmayaca??ndan emin oldu?um i?in sa?ma transferlerle de bir ba?ar? bekleyelim .
                    Sorun teknik heyette de?il abilerim karde?ler?m l?tfen bunu anlayal?m art?k . He Bili?'in hatalar? yok mu tabiki var da y?netimin yan?nda devede kulak kal?yor ne yaz?k ki .

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Hocayla yollar ayr?ld?da haberimiz mi yok ?
                      Tak?m?n ba??nda hoca olsa zaten O?uzhan o k?rm?z? kart? g?rmezdi.

Yorum Yap

Ersun Yanal'?n ?ampiyon oldu?u ligde Bilic tart???l?yor hala..

B?rak?n abicim ya.

Yorum Yap

Aslı Ahmet Ba?aran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Tak?m?n ba??nda hoca olsa zaten O?uzhan o k?rm?z? kart? g?rmezdi.
                          Bir sayfa geride o konuda hatan?n b?y?k k?sm?n? hocaya mal ettim zaten.
                          Ama o d?zeltilemeyecek bir ?ey de?il,hoca de?i?tirmek bu kadar kolay olmamal? arkada?.

Yorum Yap

Slaven Bili? gitse ne olucak bu kadroyla gelenler ne yapabilir ??? Ba?taki zihniyet degi?mesi laz?m Ba?kan Y?netici vb. kusura bakmay?nda bu oyuncu kadrosuyla degil Lucescu Mourinho gelse ba?ar?l? olamaz

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bir sayfa geride o konuda hatan?n b?y?k k?sm?n? hocaya mal ettim zaten.
                              Ama o d?zeltilemeyecek bir ?ey de?il,hoca de?i?tirmek bu kadar kolay olmamal? arkada?.
                              Sonuna kadar istikrardan yanay?m fakat bizimle Bilic'in hedefleri ayn? m?? Veya y?netimin hedefi ne? Bilic gelecek sezon neler yapabilir? En ?nemlisi seneye yine mi 3.l?k kovalayaca??z? Bu sorular?n cevaplar?n? vermemiz gerekir kendi i?imizde.
                              ?ayet seneye de 3.l?k kovalayacaksak yeni hocaya gerek yok Bilic yeterlidir.

Yorum Yap

Bu kadroyla Bilic hic bisey yapamazdi 2.ilk kacti ama bu kadar beceriksiz futbolcularla dusununce yapacak bisey yok. Hatalari vardi inkar etmiyorum.istedigi futbolcular alinabilirse basarili olacagini d???n?yorum

Discovery cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X