Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı G?khan G?r?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Sezon ba??nda hanginiz inan?yordunuz bu tak?m?n buralara kadar gelebilece?ini ?
    Be?ikta? her zaman kafaya oynayan tak?md?r evet, bunu biliyoruz. Ancak stad?m?z y?k?ld?, yerine yenisi yap?lana kadar g??ebe olaca??z denildi?inde bir ?o?umuz "iyi bari bu sezon b?yle biter, sonraki sezon evimizde d?kt?r?r?z" diye d???nen ka? ki?iydik? Eminim ki % 60 belki daha fazlam?z b?yle d???n?yorduk.

?nce Arsenal ile ba?layan ard?ndan Tottenham, ligdeki ma?lar ve en son Liverpool ma?lar?ndan sonra hi? birimizde "iyi bari bu sezon bi?ey yapmadan bitiririz" d???ncesi kalmad?.

?imdi tak?m 2-3 ma? k?t? oynad? diye Bilic'i kesmek nedir? Futbolcular?, y?netimi do?ramak nedir?

Sen de?ilmiydin sezon ba??nda yokluklar ile bu kadar b?y?k hayaller kuramayan? Sen de?ilmiydin ge?en sezonlar feda deyip, d?zl??e ??kmaya ?al??an tak?ma destek olmaya ?al??an!
    Kendinize gelin beyler! Daha 9 hafta var, ve liderle puan fark?m?z yok denecek kadar az. Bu s?re zarf?nda git stada sesin k?s?lana kadar ba??r-?a??r destek ol. Gelip burada y?llar?n antran?r? gibi o gitsin, ?u gelsin, bu gitsin, o az al?yo, bu ?ok al?yo deme.

Zaman destek zaman? g?zel abim/karde?im. Destek olmayacaksan g?lge yapma.
    Oksijen sende kafa yap?yor olsa gerek,zira Bilic'in bug?ne ve sezon sonuna kadar arkas?nda duran bana b?yle bir ?ey s?ylemenin pek izah? yok.
    Anlamad???n k?sm? sor anlatay?m,yukar?da anlatt???m gibi anlam?yorsan sa?ma sapan ithamlara girme.
    Ben bug?ne kadar Bilic'de dahil her teknik adama anlay??la yakla?t?m,Denizli d?neminden sonra ilk defa bir teknik adama bu kadar sahip ??kt?m.
    Yaratmaya ?al??t???n?z Bilic d??manl??? alg?s? komediden ?te.
    Kim nereye g?lge yap?yor gayet a??k.

Selametle.
    Senin cevab?na al?nt? yaparak cevap vermedim. Neden ?zerine al?n?yosun karde?im?
    Ha bu arada, bu kafa yapan oksijenden senden faydalanmay? dene. Yarar?n? g?r?rs?n.
    En son düzenleyen G?khan G?r?r; 30-03-2015, 15:21.

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bu d?zende, bu ?artlarda Jose gelse evet ?ampiyonluk kolay falan de?il,
      ?? a?a?? be? yukar? bu durumda olaca??m?z kesin gibi bir ?ey.
      Bu kadro kalitesiyle Morinho gelse ?ampiyon yapamaz demek ayr?,bu ?artlarda ?ampiyon yapamaz ayr?.
      Konu kadro kalitesi,stad?m?z?n olmamas? ?ehir ?ehir gezmemiz de?il.
      Bu sene ?ampiyon olursak b?y?k ba?ar? olur,g??ebe bir tak?m?n ?ampiyon bitirmesi cidden tebrik edilir.
      Ancak bu kadro kalitesi ile Morinho ?ampiyon yapamaz demek ayr?d?r,bu tak?mda ligin ilk yar?s?n? 6. bitirdi?i d?nemde bile ?ampiyon olmu?tur.
      Kadro kalitesi Be?ikta? tarihinin en k?t? kadrolar?ndan biriyken ve ?stelik havlu atm?? Gs'? ite kaka yenmek d???nda derbi kazanamam??ken.
      Ben ?bb'yi Karab?k'? Konya'y? yenmek i?in ah?m ?ah?m kadrolar beklenmesine kar??y?m,?u tak?m?n en k?t? kadrosu bunlar? yener yahu.
      ?ampiyonlu?un anadoludan ge?ti?i tezi ise defalarca do?ruland?,ki bu sene de bunun bir ?rne?ini daha ya?atabiliriz.

Kat?l?yorum; fakat dedi?im gibi son 2 seneki ?artlar-?m?z ve olmaz olas?ca d?zen ?er?evesinde Bilic-Jose-Peps falan farketmez. Bunu bir kere idrak etmemiz laz?m.
      Bu sebeple ne olursa olsun Bilic bir tam sezon kalmal?d?r yeni stad ile.
      Sadece az?c?k sab?r, gelecek bunun arkas? ???k var bu tak?mda ya.
      M?d?r ben bunu sene ba??ndan beri s?yl?yorum,3-5 sayfa ?nce yine yazm??t?m bunun ayn?s?n?.
      Bunlarda hem fikiriz zaten.
      Yok sen farkl? d???n?yorsun demedim karde?im zaten, biliyorum senin tam olarak ne d???nd???n?, ayn? fikirdeyiz bu hususta.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bizim kadroda Tore Demba ba Sosa disinda buyuk takimlarda oynayacak biri yok
        yabanci kurali devam etse buna veliyide koyardim
        ancak tore disinda Hepsi tepetaklak oldu neredeyse sifir katkiyla oynuyorUz
        bizim kalitede kadronun sampiyon olmasi veya TURKIYEde sampiyon olunmasi kolay AMA bir sartla Komple saglam takim olamiyorsa cok cok iyi bir kaleci ve cok saglam savunmasi olmasi lazim cunku hucum ozelligimiz cok kisitli BESIKTASTA herseyden biraz var su bolgemiz ligin en iyisi diyebiliyormuyuz
        az yiyip az atsak bile isi gotururuz ama savunma ve kaleci konusu cok sikintili
        fb yuruyor ama bazi bolgeleri ve maca direkt katki yapan bolgeleri ligin tartismasiz en iyisi
        Gs sikinti yasadi Ama en az 7-8 Mac muslera katkisi oldu
        keza sneijder ve ne kadar sevmesek begenmesekte Burak hirsizi Mac donduruyor olmadi umut bir sekilde atiyor
        her iki takiminda Duran toplari etkili
        giden maci ceviriyorlar
        ne kadar begenilmesede eger sampiyon olursak ciddi bir teknik direktor basarisi olacaktir
        Aynen ?yle Halil abi. Biraz karman ?orman ettim Tufan la aram?zdaki frekans kayb?ndan dolay? ama tam olarak bunu anlatmaya ?al??m??t?m.
        ))))Tufan hem kadroyu hem Bilici korur
        bugun biraz karisiklik olmus anlasilma konusunda)))

Yorum Yap

Be?ikta? her zaman kafaya oynayan tak?md?r evet, bunu biliyoruz. Ancak stad?m?z y?k?ld?, yerine yenisi yap?lana kadar g??ebe olaca??z denildi?inde bir ?o?umuz "iyi bari bu sezon b?yle biter, sonraki sezon evimizde d?kt?r?r?z" diye d???nen ka? ki?iydik? Eminim ki % 60 belki daha fazlam?z b?yle d???n?yorduk.

?nce Arsenal ile ba?layan ard?ndan Tottenham, ligdeki ma?lar ve en son Liverpool ma?lar?ndan sonra hi? birimizde "iyi bari bu sezon bi?ey yapmadan bitiririz" d???ncesi kalmad?.

?imdi tak?m 2-3 ma? k?t? oynad? diye Bilic'i kesmek nedir? Futbolcular?, y?netimi do?ramak nedir?

Sen de?ilmiydin sezon ba??nda yokluklar ile bu kadar b?y?k hayaller kuramayan? Sen de?ilmiydin ge?en sezonlar feda deyip, d?zl??e ??kmaya ?al??an tak?ma destek olmaya ?al??an!
          Kendinize gelin beyler! Daha 9 hafta var, ve liderle puan fark?m?z yok denecek kadar az. Bu s?re zarf?nda git stada sesin k?s?lana kadar ba??r-?a??r destek ol. Gelip burada y?llar?n antran?r? gibi o gitsin, ?u gelsin, bu gitsin, o az al?yo, bu ?ok al?yo deme.

Oksijen sende kafa yap?yor olsa gerek,zira Bilic'in bug?ne ve sezon sonuna kadar arkas?nda duran bana b?yle bir ?ey s?ylemenin pek izah? yok.
          Anlamad???n k?sm? sor anlatay?m,yukar?da anlatt???m gibi anlam?yorsan sa?ma sapan ithamlara girme.
          Ben bug?ne kadar Bilic'de dahil her teknik adama anlay??la yakla?t?m,Denizli d?neminden sonra ilk defa bir teknik adama bu kadar sahip ??kt?m.

Selametle.
          Farzet ki kafa yap?yor. Kat?lmak istersen sende dene oksijeni kullanmay?. Yarar?n? g?r?rs?n.
          Editledi?in mesaj?nda sakl? kime kafa yapt???
          10 Ay ?nce yazd???m arg?man? Allahh f?rsat bu f?rsat Bilic'i ele?tiriyor ?una laf sokay?m mant???na girmen durumu ?yle g?zel ?zetliyor ki.

Yorum Yap

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            ))))Tufan hem kadroyu hem Bilici korur
            bugun biraz karisiklik olmus anlasilma konusunda)))
            Yav biliyorum abi ben zaten Tufan ? hedef almad?m. Fenerbah?e "sadece" y?r?yor demesine "biraz abart?" dedim o kadar. Sonra birden Tufan c???m ?st?me do?ru yard?r?nca ben de kontrol? kaybettim. Ayn? ?eyleri d???n?yor, ayn? ?eyleri s?yl?yoruz ama sol fraksiyonlar gibi ideolojik karma?alara girdik. Tufan a mesaj?nda kar?? ??kt???m sadece o k?s?md? geri kalan? genel olarak olu?an alg?yla alakal?yd? Tufan a kar?? de?ildi. Tufan ?n burada ne d???nd???n? en iyi bilenlerden biriyim.

Yorum Yap

Selametle.
              Farzet ki kafa yap?yor. Kat?lmak istersen sende dene oksijeni kullanmay?. Yarar?n? g?r?rs?n.
              Editledi?in mesaj?nda sakl? kime kafa yapt???
              10 Ay ?nce yazd???m arg?man? Allahh f?rsat bu f?rsat Bilic'i ele?tiriyor ?una laf sokay?m mant???na girmen durumu ?yle g?zel ?zetliyor ki.
              Yukar?da cevab? verdim sana. editledi?im mesaj; yazd?m metnin ayn?s?yd?. Arka sayfada kald? diye editleyip, ?n sayfaya ??kard?m.
              Bu kadar a??r? zeka her zaman i?e yaram?yor, her?eyi ??zemiyorsun

Seni tan?mam etmem, 10 ay ?nceki yaz?n? okumam etmem. Her?eyi kendi ?zerine al?nma renkta??m.
              Ha bu yazd?klar?m, senin 10 ay ?nce yazd???na dokunuyorsa; demekki do?ru tespit etmi?im.

Yorum Yap

Bu d?zende, bu ?artlarda Jose gelse evet ?ampiyonluk kolay falan de?il,
                ?? a?a?? be? yukar? bu durumda olaca??m?z kesin gibi bir ?ey.
                Bu kadro kalitesiyle Morinho gelse ?ampiyon yapamaz demek ayr?,bu ?artlarda ?ampiyon yapamaz ayr?.
                Konu kadro kalitesi,stad?m?z?n olmamas? ?ehir ?ehir gezmemiz de?il.
                Bu sene ?ampiyon olursak b?y?k ba?ar? olur,g??ebe bir tak?m?n ?ampiyon bitirmesi cidden tebrik edilir.
                Ancak bu kadro kalitesi ile Morinho ?ampiyon yapamaz demek ayr?d?r,bu tak?mda ligin ilk yar?s?n? 6. bitirdi?i d?nemde bile ?ampiyon olmu?tur.
                Kadro kalitesi Be?ikta? tarihinin en k?t? kadrolar?ndan biriyken ve ?stelik havlu atm?? Gs'? ite kaka yenmek d???nda derbi kazanamam??ken.
                Ben ?bb'yi Karab?k'? Konya'y? yenmek i?in ah?m ?ah?m kadrolar beklenmesine kar??y?m,?u tak?m?n en k?t? kadrosu bunlar? yener yahu.
                ?ampiyonlu?un anadoludan ge?ti?i tezi ise defalarca do?ruland?,ki bu sene de bunun bir ?rne?ini daha ya?atabiliriz.

T?h o kadar da yazm??t?m. Kat?l?yorum evet do?ru bak?? a??s? bu. Ama sen arkada?lar?n zaten bu kadroyla derken, bulundu?umuz ?artlarda bu kadroyla demek istedi?ini anlamal?yd?n Tufan karde?im. Her ?eyi her seferinde tek tek belirtmemize gerek yok.
                Uzun uzad?ya yazacakt?m ama Arda'ya yazd?klar?mdan anlatmak istediklerimi anlam??s?n m?d?r.
                Ancak her ?eyi her seferinde belirtmemize gerek yok demen yanl??,??nk? ben seni al?nt?layarak bir ?ey s?ylemedim.
                Yorumlar?n? tan?d???m,tarzlar?n? bildi?im insanlar?n elbette her ?eyi her defas?nda anlatmalar?na gerek yok.
                Ancak ben hi? tan?mad???m,hi? bilmedi?im bir arkada??m?z?n arg?man?n?n kar??s?nda oldum,sen al?nt?lay?nca sana cevap verdim.

Yani bu durumda her defas?nda belirtmemize gerek yok diyecek bir ki?i varsa o benim Onur.
                Siz kadrodan ziyade ?artlardan dem vururken ben sizinle hem fikirim,ama bir ?o?umuzun bu konuda hem fikir olmad???na da eminim.
                ?n?m?zdeki sene yeni stad?m?zda farzediyorum ki ?ampiyonlu?a havlu att???m?zda bu kadroyla bu kadarc?lar yine ??kacakt?r siz ??kmasan?z da.

Yine s?yl?yorum bu ligde ?ampiyon olmak i?in ah?m ?ah?m kadrolara gerek yok,(genel) hele Gs ve Fb ' nin kadro kalitesinin gerisinde olmam?z? bahane edersek biz hi? ?ampiyon olmay?z,tarihte onlardan daha iyi kadro kurdu?umuz,daha b?t?eli bir d?nem ge?irdi?imiz bir d?nem yok ??nk?.

Yorum Yap

'' Sen de?ilmiydin sezon ba??nda yokluklar ile bu kadar b?y?k hayaller kuramayan? Sen de?ilmiydin ge?en sezonlar feda deyip, d?zl??e ??kmaya ?al??an tak?ma destek olmaya ?al??an! ''

Benim mesaj?m?n arkas?ndan bunu yaz?p,seni tan?mam etmem demek ?ok komik ya.
                  ?nsanlar s?yledikleri ?eyin arkas?nda duracak cesaretleri yoksa ,?yleyip komik duruma d??mesinler,milleti kendilerine g?ld?rmesinler.

Yorum Yap

Bilic'i her ele?tirine, hocaya sallamay?n demekten vazge?in bence. Hocan?n yanl??lar? konusunda gayet iyi tespit yapan arkada?lar var burada. He bunun d???nda, sezon bitmeden g?nderilsin, istifa etsin, yerine ?u gelsin diyen yada Bilic'in hoca olmad???n? s?yleyen arkada?lara cevap bile vermeye gerek yok.

Yorum Yap

'' Sen de?ilmiydin sezon ba??nda yokluklar ile bu kadar b?y?k hayaller kuramayan? Sen de?ilmiydin ge?en sezonlar feda deyip, d?zl??e ??kmaya ?al??an tak?ma destek olmaya ?al??an! ''

Benim mesaj?m?n arkas?ndan bunu yaz?p,seni tan?mam etmem demek ?ok komik ya.
                      ?nsanlar s?yledikleri ?eyin arkas?nda duracak cesaretleri yoksa ,?yleyip komik duruma d??mesinler,milleti kendilerine g?ld?rmesinler.

Alg?da problem var karde?im senin. Ben s?yledi?im ?eyin arkas?nday?m ve sen her ne s?ylediysen g?rmedim bile ne yazd???n?, ki d?n?p bakmad?m bile ne yazm?? acaba diye.

Yorum Yap

Aslı Cihan Saglam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bilic'i her ele?tirine, hocaya sallamay?n demekten vazge?in bence. Hocan?n yanl??lar? konusunda gayet iyi tespit yapan arkada?lar var burada. He bunun d???nda, sezon bitmeden g?nderilsin, istifa etsin, yerine ?u gelsin diyen yada Bilic'in hoca olmad???n? s?yleyen arkada?lara cevap bile vermeye gerek yok.
                        Bak bu ?ok do?ru i?te.
                        ?u ba?l?kta 4 kafada adam var

1- Bilic'i itin bir yerine sokanlar
                        2- Bilic'i seninde dedi?in gibi yap?c? bir ?ekilde ele?tirenler ki ayn? ki?iler ?nemli ba?ar?lar?nda ilk tebrik edenler de oluyor genelde.
                        3- Bilic'e s?ylenen en ufak bir olumsuz s?zde savunmaya ge?enler
                        4- 1 ve 2'nin ayr?m?n? yaparak Bilic'e sald?ranlar? ele?tirenler.

Sorun 1 ve 3 te ?ok net bir ?ekilde.

Yorum Yap

Uzun uzad?ya yazacakt?m ama Arda'ya yazd?klar?mdan anlatmak istediklerimi anlam??s?n m?d?r.
                          Ancak her ?eyi her seferinde belirtmemize gerek yok demen yanl??,??nk? ben seni al?nt?layarak bir ?ey s?ylemedim.
                          Yorumlar?n? tan?d???m,tarzlar?n? bildi?im insanlar?n elbette her ?eyi her defas?nda anlatmalar?na gerek yok.
                          Ancak ben hi? tan?mad???m,hi? bilmedi?im bir arkada??m?z?n arg?man?n?n kar??s?nda oldum,sen al?nt?lay?nca sana cevap verdim.

Yani bu durumda her defas?nda belirtmemize gerek yok diyecek bir ki?i varsa o benim Onur.
                          Siz kadrodan ziyade ?artlardan dem vururken ben sizinle hem fikirim,ama bir ?o?umuzun bu konuda hem fikir olmad???na da eminim.
                          ?n?m?zdeki sene yeni stad?m?zda farzediyorum ki ?ampiyonlu?a havlu att???m?zda bu kadroyla bu kadarc?lar yine ??kacakt?r siz ??kmasan?z da.

Yine s?yl?yorum bu ligde ?ampiyon olmak i?in ah?m ?ah?m kadrolara gerek yok,(genel) hele Gs ve Fb ' nin kadro kalitesinin gerisinde olmam?z? bahane edersek biz hi? ?ampiyon olmay?z,tarihte onlardan daha iyi kadro kurdu?umuz,daha b?t?eli bir d?nem ge?irdi?imiz bir d?nem yok ??nk?.
                          Anlamad?m bro, anla??lacak bir ?ey yok zaten biliyordum senin ne d???nd???n?. : ))) Ben sana kar?? de?il de genel alg?ya y?nelik yaz?yordum orada asl?nda kar???kl?k ondan oldu. Al?nt?lay?nca sana kar?? gibi oldu kusura bakma. Ben genel kan?da olay?n ?ok basite indirgenmesine kar??y?m i?in ?z? bu. Yoksa tabi ki di?er ko?ullar olmasa bu kadroyla ?ampiyon olunurdu. Daha k?t?s?yle Tigana zirveye de oynad? kupa da ald? hatta.

A??k?as? ben seneyi beklemiyorum ?u andan itibaren e?er ki sakatl?klar da a??lmaya ba?land?ysa (?zellikle Sosa), bizim gs ma?? hari? ma?lar? kazanabilecek bir kadromuz mevcut. ?ampiyonluk gs ma??yla kaybedilirse hi? bir ?ey s?yleyemem ama dedi?im gibi sakatlar iyile?tiyse i? tamamen Bilic e kal?yor. G?khan T?re, Demba Ba, Tolgay, Atiba gibi oyuncularla Ba?ak?ehir, Kas?mpa?a, Karab?k falan yenilmeyecek rakipler de?il. Ne bir seyahat kald?, ne de ma? yo?unlu?u. 2 haftal?k da bir dinlenme s?reci ya?and?. Art?k bu oyuncular?n eski formuna d?nmesi gerekiyor. Sosa da iyile?tiyse Be?ikta? ?n ma? kaybetmek i?in herhangi bir bahanesi yoktur.

He ola ki gene de kaybedersek Bilic gitsin mi ? Hay?r ben gene gitmesine kar??y?m, bunun sebebi de kadro istikrar? a??s?ndan ve bu sene avrupa performans?m?z?n hatr?na Bilic in normal ?artlar alt?ndaki 1 seneyi hak etmesindendir. Yoksa ilk devre 8 ma?l?k seri yaratan bu tak?m?n ?u ?n?m?zdeki ma?lar? tekrar kazanmamas? i?in hi? bir sebep yok.

Yorum Yap

Anlamad?m bro, anla??lacak bir ?ey yok zaten biliyordum senin ne d???nd???n?. : ))) Ben sana kar?? de?il de genel alg?ya y?nelik yaz?yordum orada asl?nda kar???kl?k ondan oldu. Al?nt?lay?nca sana kar?? gibi oldu kusura bakma. Ben genel kan?da olay?n ?ok basite indirgenmesine kar??y?m i?in ?z? bu. Yoksa tabi ki di?er ko?ullar olmasa bu kadroyla ?ampiyon olunurdu. Daha k?t?s?yle Tigana zirveye de oynad? kupa da ald? hatta.

A??k?as? ben seneyi beklemiyorum ?u andan itibaren e?er ki sakatl?klar da a??lmaya ba?land?ysa (?zellikle Sosa), bizim gs ma?? hari? ma?lar? kazanabilecek bir kadromuz mevcut. ?ampiyonluk gs ma??yla kaybedilirse hi? bir ?ey s?yleyemem ama dedi?im gibi sakatlar iyile?tiyse i? tamamen Bilic e kal?yor. G?khan T?re, Demba Ba, Tolgay, Atiba gibi oyuncularla Ba?ak?ehir, Kas?mpa?a, Karab?k falan yenilmeyecek rakipler de?il. Ne bir seyahat kald?, ne de ma? yo?unlu?u. 2 haftal?k da bir dinlenme s?reci ya?and?. Art?k bu oyuncular?n eski formuna d?nmesi gerekiyor. Sosa da iyile?tiyse Be?ikta? ?n ma? kaybetmek i?in herhangi bir bahanesi yoktur.

He ola ki gene de kaybedersek Bilic gitsin mi ? Hay?r ben gene gitmesine kar??y?m, bunun sebebi de kadro istikrar? a??s?ndan ve bu sene avrupa performans?m?z?n hatr?na Bilic in normal ?artlar alt?ndaki 1 seneyi hak etmesindendir. Yoksa ilk devre 8 ma?l?k seri yaratan bu tak?m?n ?u ?n?m?zdeki ma?lar? tekrar kazanmamas? i?in hi? bir sebep yok.
                            ??te bunlar? anlat?yorum,ayn? ?eyleri s?yl?yoruz reis.
                            Bilic ' in 1 sezon daha bu tak?m?n ba??nda olmas? anas?n?n ak s?t? gibi helaldir.
                            Fb y?r?yor dememe pek tak?lma,hakikaten ?ok k?t?ler bu sene,acaip temposuzlar.
                            3-4 Tane ma?lar?n? ??kar ortalama bir anadolu tak?m? gibi oynuyorlar.
                            Ben Fb'nin ?ampiyon olaca??na inanm?yorum ?u Ba?ak?ehir ma??n? bi alal?m,?n?m?z a??k Allah?n izniyle.

Yorum Yap

Aslı Cihan Saglam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bak bu ?ok do?ru i?te.
                              ?u ba?l?kta 4 kafada adam var

1- Bilic'i itin bir yerine sokanlar
                              2- Bilic'i seninde dedi?in gibi yap?c? bir ?ekilde ele?tirenler ki ayn? ki?iler ?nemli ba?ar?lar?nda ilk tebrik edenler de oluyor genelde.
                              3- Bilic'e s?ylenen en ufak bir olumsuz s?zde savunmaya ge?enler
                              4- 1 ve 2'nin ayr?m?n? yaparak Bilic'e sald?ranlar? ele?tirenler.

Sorun 1 ve 3 te ?ok net bir ?ekilde.
                              Aynen 1 ve 3 ' te s?k?nt? var.
                              Adam 10 ay ?nce s?yledi?imi akl?n?n bir k??esine yazm??,daha ele?tiri bile getirmemi?ken ?n?me sunup inanmayan g?lge etmesin demi?,cuk 3. maddeye oturuyor.

Yorum Yap

Hocay? cok sev?yor ve destek vermeye cal?s?yorum..
                                Her ne kadar bana g?re cepten yesede,Misal Lescot varken Necip'i Oynatma ihtimal? olsada kalmal?..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X