Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu kul?b?n y?netim listesinde 2-3 tane yer altindan adam olmadigi surece daha ?ok hakk?m?z yenir, sisteme uymak zorunday?z sistemi bozamayiz.

Yorum Yap

Aslı Erdem.Akdemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      2 y?ld?r tek bir derbi kazanamad?, bu senede gol bile atamad?. Tak?m k?r?lma anlar?nda yerle bir oluyor. Forma adaleti olan bir hoca da de?il. En b?y?k ba?ar?s? bana g?re Be?ikta?'a gelmek, daha hi?bir?ey ba?armadan burda kendisine s?rf F.O muhalefeti y?z?nden tap?l?yor.

Samet Aybaba ?u anki kadrodan 2 g?mlek a?a?? kadro ile tak?m? daha iyi top oynatm??t?. Kendisine gereken krediler fazlas?yla verilmi?tir, ba?aramazsa g?nderilmesi gerekir diye d???n?yorum.
      F.O muhalefetinden dolay? tap?l?yor ?le ne anlatmak ?sted?n kardes?m
      Forumda g?rd???m kadar?yla F.O'a kar?? a??r? bir tepki var. Bilic'e bu y?zden arka ??k?ld???n? d???n?yorum, adam ba?ar?s?z bunu s?ylemiyor kimse.
      B?l?c ba?ar?s?zsa F.Ona muhalefet olanlar bu hocay? nereden buldun d?ye F?kret Ormana laf etmez m? elest?rmek ?c?n hakl? b?r sebep deg?l m?
      F?kret Orman? sevmemekten dolay? n?ye b?l?ce sah?p ??k?ls?n...

Yorum Yap

samet aybaba ?u kadrodan 2 g?mlek daha alt kadroyla nas?l daha iyi top oynatm?? anlayam?yorum. ger?ekten ayn? ma?lar? izlememi?iz san?r?m. samet aybaba d?neminde 3 0 yenildi?imiz fenerbah?e ma??n? unutmad?m ya da 3 2 yendi?imiz ma?ta da ak?n ak?n gelen fenerbah?e'ye kar?? pek bir etkinlik g?steremedi?imizi de. att???m?z son golden ?nce bile fenerbah?e sald?r?yordu yahu. samet aybaba d?neminde savunmam?z yol ge?en han?na d?nm??t?.

tamam belki bilic ?ok iyi teknik direkt?r de?il(bence kendisini kesinlikle vodafone arena'da en az 1 sezon izlemeliyiz ki tam bir de?erlendirme yapabilelim), fakat samet aybaba ile bilic'i k?yaslamak futbola hakarettir.

ayr?ca ligin bitimine 8 hafta kalm?? ve zirveden 3 puan uzaktayken teknik direkt?r? tart??man?n ?ok mant?kl? olmad???n? d???n?yorum.

Yorum Yap

Bence hemen bugun Bilic kovulmali. Sezon sonu beklememeli. Hemen son 8mac icin mustafa denizli gelsin belki bir mucize olur cunku bu mucizenin bilic ile gelmesi imkansiz!

Yorum Yap

Bana birisi iki metreye pas atamay?pta s?rekli uzan pas deneyen Ersan?n neden bunu her ma? tekrarlad???n? a??klayabilirmi ? Neden yani yapam?yorsun ?srar ediyorsun burdaki hata Ersandam? Bili? ' temi ben ??zemiyorum. Hi? mi uyarm?yorsun bu ?ekilde uzun oynama diye yani bir ma? de?il iki ma? de?il her ma? ayn? ?ey yeter art?k yahu !!! . ?kinci konu ise neden kanat oyuncalr?n?n ?srarla ?izgi ?zerinde beklemeleri yahu Bili? nas?l g?remiyorsun bu sistemde Dembaba ??ldeki bahts?z bedevi gibi i?erde yaln?z kal?yor senin kanat oyuncalar?n i?eri do?ru girce?ine ?izgiye hapsediyorlar kendini ,beklerin kanat oyuncular?na pas at?p oldu?u yerde kal?yorlar nas?l gol at?caks?n nas?l ceza sahas?nda kalabal?k olacaks?n nas?l taktik yahu bu? bu problemi ??zemeyen hoca ne i?e yar?yor ?birdene organize ata??n yok nerdeyse tak?m bireysel yeteneklerin eline bak?yor buda s?n?rl? olunca resmen k?r d?v??? oluyor. Elinde top yapabilin birinci oyuncun Tolgayken sen onu ??kart?yorsun hangi mant?kla bir t?rl? ??zemiyorum ,tak?m ka? ma?t?r 65 .dk dan sonra oyundan anormal bir ?ekilde d???yor , ve d?zeni bozuluyor tak?m?n ne oynad??? bile belli olmuyor ,ne disiplin var ne bir ?ablon, Bili? benim i?in rize ma??ndan sonra bitmi?tin zaten g?nden g?ne de b?t?n kredin t?kendi art?k.

Yorum Yap

2 y?ld?r tek bir derbi kazanamad?, bu senede gol bile atamad?. Tak?m k?r?lma anlar?nda yerle bir oluyor. Forma adaleti olan bir hoca da de?il. En b?y?k ba?ar?s? bana g?re Be?ikta?'a gelmek, daha hi?bir?ey ba?armadan burda kendisine s?rf F.O muhalefeti y?z?nden tap?l?yor.

Samet Aybaba ?u anki kadrodan 2 g?mlek a?a?? kadro ile tak?m? daha iyi top oynatm??t?. Kendisine gereken krediler fazlas?yla verilmi?tir, ba?aramazsa g?nderilmesi gerekir diye d???n?yorum.
              2 sene ?nce de aynen yine burada ayn? ba?l?k alt?nda S.Aybaba gitsin diye konu?uluyordu.2 sene sonra yine burada x bir hocay? tart???rken Bilic daha k?t? kadroyla Arsenal'e kar?? ?ok iyi 2 ma? oynad?,Tottenham'? 2 ma?tada sahadan sildi,Liverpool'u yine 2 ma?ta ?ok iyi oynayarak bile?inin hakk?yla yendi,uefa grubundan lider ??kt?,ligi uzun s?re iyi futbol oynayarak ?nde g?t?rd?....gibi ?eyler mi s?yleyece?iz?Kendisine verilen kredileri de merak ettim.Sosa ve Atiba d???nda istedi?i oyuncular m? al?nd?,istedi?i oyuncular? ge?tim istedi?i mevkilere mi oyuncu al?nd?,yoksa adam?n ?n?ne huzurlu,d?zenli bir ortam m? sunuldu,bir sonraki hafta nerede hangi stadda ma? yapaca??n? m? ??rendi,yoksa hakemler hakk?nda konu?tu?unda arkas?nda kap? gibi y?netim deste?i mi g?rd?,yada ?ampiyonlu?a giden tak?m?n taraftar?n?n stad? h?nca h?n? doldurdu?una m? ?ahit oldu?

Bilic'i savunan ben ve benim gibi arkada?lar?n bir ?o?u Bilic'i hatalar?n?n da fark?nda eksikliklerinin de.Bunu da her ortamda dile getiriyoruz zaten.Ama tak?mda bunca problem var.?zellikle y?netim kaynakl?.Plans?zl?k diz boyu,tak?mda profesyonel insanlar ?al??m?yor maalesef.O y?zden ba??m?zdaki teknik direkt?rler bu problemlerin baz?lar?yla da u?ra?mak kal?yor maalesef.Bilic yeterlidir de?ildir ki?iye g?re de?i?ir bu ama bu tak?mdaki en ?nenmli sorun ve problem de?ildi.?lk g?nderilmesi ve en ?ok tart???lmas? gereken isim de de?ildir.Ayn? 2 sene ?nce S.Aybaba'da da oldu?u gibi.?u problemler ??z?lmeden hangi hoca gelirse gelsin en fazla 2 sene sonra yine burada onu da ayn? ?ekilde tart??maya ba?layaca??z.Bu tak?m bu sene ?ampiyon olsada olacak olmasada olacakt?r...

Yorum Yap

2 senedir kafas?na g?re at ko?turdu, ?nder ?zen'in ba??n? yedi, stad? yok ama bizim beyler i?in bu iyi bir ?ey asl?nda, ?zerlerinde taraftar bask?s? yok:
                http://www.milliyet.com.tr/inonu-kar...05/default.htm
                (bunun gibi son 10 y?l i?in in?n? y?k?lmadan ?nceki her sene i?in haber bulurum)

hatta bu i? ?yle bir hale geldi ki orta sahadan kafayla penalt? noktas?na asist yap?lmas?na m?saade eden kaleciye gidip ?i?ek verenler var!? (ille bir ?ey g?t?r?lecek idiyse cenazeye ?i?ek de?il ?elenk g?nderilir, yanl?? yapt?lar.)

sonu?ta bir tane derbi galibiyeti yok, tak?mda ger?ek anlamda ilerleme yok, tak?m?n bir ortalama performans? yok.

kendisine bundan sonraki kariyerinde ba?ar?lar dilerim.

ayn?s? 2-3 senedir ilerleme kaydedemeyen oyuncular i?in de ge?erli. olcay, pektemek, cenk g?nen. emekleriniz i?in te?ekk?rler, ki kar??l???n? da fazlas?yla ald?n?z, profesyonel ya?am?n?za bundan sonra daha d???k kalibrede bir tak?mda devam etmeniz gerekli.

Yorum Yap

Severek ayrilalim hocam ne dersin?

?yi insansin ama kesinlikle iyi bir hoca degilsin.ve olacagini da dusunmuyorum.

Belki senin sucun yoktur,hayatinda ne futbolculuk ne de teknik adamlik kariyerinde sampiyonluk gorememenin verdigi "kaybetme aliskanligi" ile Besiktasa hoca olamazsin.biz buyuk takimiz senin aliskanliklarin bize gelmez.
                  Winner degilsin,olamayacaksin.

Sen en iyisi everton gibi bir takima gidip arsenal liverpool tottenham chelsea manchester city,united gibi takimlara karsi "haddini bilip" newcastle,west ham hull city gibi takimlari gecip kendine ba?ar? sayarsin.
                  Arada da yukardaki takimlardan birini yendin mi senden krali yoktur..

Burasi oyle bir yer degil.bizim rakibimiz ne bursa ne trabzon.bizim icin sampiyonluk basaridir.biz teknik direktor faciasi olan samet aybabada bile fenerin gsnin karsisinda bu kadar ezilmedikz senin elindeki su kadronun yarisi bile olmadan.hasan turklerle mehmey akyuzlerle mehmet akgunlerle almeidalarla..simdi elinde dembabalar sosalar gokhan t?reler var ve koskoca sezonda 1 tane bile derbi golu attiramadin su takima.hic bu kadar kuculmemistik su renkliler kar??s?nda.
                  sen bizim kim oldugumuzun farkinda degilsin ama biz senin kim olamayacaginin farkindayiz.sen winner olamayacaksin.

Yolun acik olsun ,gitti?in yerde sampiyon olamamanin verdigi baski olmadan orta siralardaki tak?mlar? yenip kendine basari sayabilirsin.

Yorum Yap

F.O muhalefetinden dolay? tap?l?yor ?le ne anlatmak ?sted?n kardes?m
                    Forumda g?rd???m kadar?yla F.O'a kar?? a??r? bir tepki var. Bilic'e bu y?zden arka ??k?ld???n? d???n?yorum, adam ba?ar?s?z bunu s?ylemiyor kimse.
                    B?l?c ba?ar?s?zsa F.Ona muhalefet olanlar bu hocay? nereden buldun d?ye F?kret Ormana laf etmez m? elest?rmek ?c?n hakl? b?r sebep deg?l m?
                    Sizin dedi?iniz gibi s?ylenmesi daha mant?kl? ama Fikret Orman ele?tirilerinin i?inde Bilic yok. Hamza hoca geldi transfer bile yapmad?lar devre aras?nda, adam tak?m?na etki etti. Bilic ba?aramad? ben bunu s?yl?yorum. Fikret Orman'?n ba?ar?s?zl??? ayr? bir tart??ma konusu.

Yorum Yap

samet aybaba ile karsilastiriyorsaniz sinan kurumus ile demba ba arasindaki farki da yazacaksiniz. gokhan tore-sosa-atiba-cenk tosun-frei vs tonla oyuncu alindi bilic icin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Selahattin Ayd?n G??men tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        samet aybaba ?u kadrodan 2 g?mlek daha alt kadroyla nas?l daha iyi top oynatm?? anlayam?yorum. ger?ekten ayn? ma?lar? izlememi?iz san?r?m. samet aybaba d?neminde 3 0 yenildi?imiz fenerbah?e ma??n? unutmad?m ya da 3 2 yendi?imiz ma?ta da ak?n ak?n gelen fenerbah?e'ye kar?? pek bir etkinlik g?steremedi?imizi de. att???m?z son golden ?nce bile fenerbah?e sald?r?yordu yahu. samet aybaba d?neminde savunmam?z yol ge?en han?na d?nm??t?.

tamam belki bilic ?ok iyi teknik direkt?r de?il(bence kendisini kesinlikle vodafone arena'da en az 1 sezon izlemeliyiz ki tam bir de?erlendirme yapabilelim), fakat samet aybaba ile bilic'i k?yaslamak futbola hakarettir.

ayr?ca ligin bitimine 8 hafta kalm?? ve zirveden 3 puan uzaktayken teknik direkt?r? tart??man?n ?ok mant?kl? olmad???n? d???n?yorum.
                        Bilic bu sezon i? sahada oynad???m?z 2 derbiye k?t? bir oyunla kaybetti. Ge?en sene Kad?k?y'de 10 ki?i kalm?? Fenerbah?e'nin bizi darmada??n etmesini de unutam?yorum.?ampiyon bir hoca gelsin, Be?ikta? acemilik atma yeri de?il.

Yorum Yap

Sizin dedi?iniz gibi s?ylenmesi daha mant?kl? ama Fikret Orman ele?tirilerinin i?inde Bilic yok. Hamza hoca geldi transfer bile yapmad?lar devre aras?nda, adam tak?m?na etki etti. Bilic ba?aramad? ben bunu s?yl?yorum. Fikret Orman'?n ba?ar?s?zl??? ayr? bir tart??ma konusu.
                          galatasaray?nda fenerbahcen?nde hocalar? kurulmu? tak?mlar?n kayma??n? y?yorlar
                          hoca kar??la?t?rmas?na g?rmeden once kadro kar??la?t?rmas? yapmak laz?m
                          sadece sne?jder ve muslera b?zde olsayd? bugun 4-5 puan onde olur uefadada yururduk
                          B?l?c?n hatalar? yok demiyorum ama do?ru kar??la?t?rmalar deg?l
                          hersey?n bas?nda stad?m?z yok....

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

2 sene ?nce de aynen yine burada ayn? ba?l?k alt?nda S.Aybaba gitsin diye konu?uluyordu.2 sene sonra yine burada x bir hocay? tart???rken Bilic daha k?t? kadroyla Arsenal'e kar?? ?ok iyi 2 ma? oynad?,Tottenham'? 2 ma?tada sahadan sildi,Liverpool'u yine 2 ma?ta ?ok iyi oynayarak bile?inin hakk?yla yendi,uefa grubundan lider ??kt?,ligi uzun s?re iyi futbol oynayarak ?nde g?t?rd?....gibi ?eyler mi s?yleyece?iz?
                            Yok abi, tek ma?l?k sonu?lara de?il ortalama performansa ve sezon sonundaki duruma bak?yoruz.

Kendisine verilen kredileri de merak ettim.Sosa ve Atiba d???nda istedi?i oyuncular m? al?nd?,istedi?i oyuncular? ge?tim istedi?i mevkilere mi oyuncu al?nd?,yoksa adam?n ?n?ne huzurlu,d?zenli bir ortam m? sunuldu,bir sonraki hafta nerede hangi stadda ma? yapaca??n? m? ??rendi,yoksa hakemler hakk?nda konu?tu?unda arkas?nda kap? gibi y?netim deste?i mi g?rd?,yada ?ampiyonlu?a giden tak?m?n taraftar?n?n stad? h?nca h?n? doldurdu?una m? ?ahit oldu?
                            Kendisine verilen kredi neredeyse 2 tam sezondur tak?m?n b?t?esi dahilinde futbol tak?m? ile ilgili istedi?i t?m kararlar? alabilmesidir.
                            T?rkiye liginde kafaya oynamak i?in Messi'ye mi ihtiya? var? Bursa kimlerle ?ampiyon oldu? Sivas bizim elimizden ?ampiyonlu?u al?yordu? Elindeki kaliteli adamlar, ?rne?in Ba, neden performanslar?n? devam ettiremiyorlar? Bunun da sorumlusu taraftar/y?netim mi? Huzursuz ortam? nedir, ?nder ?zen'le anla?amad? adam gitti, daha nas?l bir ortama sahip olabilir? Ma??n nerede olaca??ndan ona ne, onun ilgi alan? 105'e 65'lik ?im de?il mi, bu ?im de her yerde ayn? ?im de?il mi?

Bilic'i savunan ben ve benim gibi arkada?lar?n bir ?o?u Bilic'i hatalar?n?n da fark?nda eksikliklerinin de.Bunu da her ortamda dile getiriyoruz zaten.Ama tak?mda bunca problem var.?zellikle y?netim kaynakl?.Plans?zl?k diz boyu,tak?mda profesyonel insanlar ?al??m?yor maalesef.O y?zden ba??m?zdaki teknik direkt?rler bu problemlerin baz?lar?yla da u?ra?mak kal?yor maalesef.Bilic yeterlidir de?ildir ki?iye g?re de?i?ir bu ama bu tak?mdaki en ?nenmli sorun ve problem de?ildi.?lk g?nderilmesi ve en ?ok tart???lmas? gereken isim de de?ildir.Ayn? 2 sene ?nce S.Aybaba'da da oldu?u gibi.?u problemler ??z?lmeden hangi hoca gelirse gelsin en fazla 2 sene sonra yine burada onu da ayn? ?ekilde tart??maya ba?layaca??z.Bu tak?m bu sene ?ampiyon olsada olacak olmasada olacakt?r...
                            (Mesaj i?inde kendiminkileri k?rm?z? ile yazd?m.)
                            Bu son yazd?klar?n da ?ok genel laflar, "tak?mda profesyonel insanlar ?al??m?yor".. Hangi pozisyona kimi istiyorsun? Hangi i? tan?m? lay???yla yerine getirilmiyor? A futbol tak?m?nda profesyonel eksikli?i g?rd???n yer neresi?

Yorum Yap

Samet laflar? yaz?ld??? i?in yazay?m dedim. Bilice verilenin yar?s? bile verilmedi adama ama adam bize ?ok iyi hucum futbolu oynatt?. ikinci yar?da iyi 3 oyuncu al?nsayd? cok daha iyi puan toplard?. ozaman? hat?rlarsan?z ligin 2.yar?s?nda cok fazla sakatl?k verdi?imiz i?in koptuk yar??tan. bence samet hocan?n oyun okuma kapasitesi ve Be?ikta??n b?y?kl???n? bilmesi bili?ten ?ne c?kan art?lar?.

Yorum Yap

galatasaray?nda fenerbahcen?nde hocalar? kurulmu? tak?mlar?n kayma??n? y?yorlar
                                hoca kar??la?t?rmas?na g?rmeden once kadro kar??la?t?rmas? yapmak laz?m
                                sadece sne?jder ve muslera b?zde olsayd? bugun 4-5 puan onde olur uefadada yururduk
                                B?l?c?n hatalar? yok demiyorum ama do?ru kar??la?t?rmalar deg?l
                                hersey?n bas?nda stad?m?z yok....
                                Sosa ve Demba'ba az oyuncu de?iller, ?stelik bizde G?khan T?re'de var.Adamlar bu sezon idareten Hamza hocay? getirdiler ama ?imdi ?ampiyonlu?un en b?y?k aday? onlar.Bilic en ?nemlisi ?ok korkak bir adam. Cesaret edip At?n?'? bile ilk 11'e monte edemedi.Birazda hoca eli de?meli, Brugge ma??nda bunu ?ok net g?rd?k. Brugge'a de?il hocas?na yenildik.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X