Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

r?dvan ?ok sinirli, hakemleri konu?mad?klar? programda yar?m saat hakem konu?tular. kalan vakitte de kazanan tak?m?n td?n?n terbiyesizli?inden. pis carlos

evinde haftada bir ma?a ??kan eksi?i olmayan tak?m?n bahanesi ne olaki

Yorum Yap

Aslı Berkay Tenteriz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Ma? s?ras?nda Fener ?ok iyi oynuyor diye ?smail Eagle ?zerinden Bilic'e sallan?yordu,?imdi Akhisar kazand? diye Carlos ?zerinden yine Bilic'e sallan?yor

Yorum Yap

Daha ge?enlerde Be?ikta?'? ?ampiyon yapmak istiyorlar diyen d?n Bilic'i yerin dibine sokan Ahmet ?akar, Fener lehine verilen 8 penalt?y? g?rmeyip bug?n Fb'ye operasyon yap?lm??t?r dedi. ??te bu y?zden sahip ??kal?m hocam?za.

Yorum Yap

Bu sezon tak?ma daha fazla sahip ??kma , destek olma zaman?yken biz nas?l olurda yoluna ta? koyabiliriz diye hareket ediyoruz. ( Passo sebebi ile ma?a gidilmemesi hakk?nda s?ylemiyorum.)

Her?ey ma?a gitmek de?il ama ne bir intro , ne bir tesislere gitme , ne bir mesaj verme hi?bir?ey yok.

?ampiyonlu?a bu kadar yak?nken bu kadar uzak kalmak ve ?st?ne ?stelik buraya gelip o kadar galibiyet sonras? 1 ma?lubiyet ile aaa niye yenildik demek ay?pt?r.

Ele?tiri yap?lmas? gereken yerlerde ele?tiri tabiki yap?l?r ama hala sergendir , carlostur yeni bir hocad?r yaz?s? tek kelime ile insafs?zl?kt?r.

?uan konu?ulacak ?eyler bu sezon nas?l ?ampiyon oluruz , ?ampiyonluk yolunda ne gibi destekte bulunabiliriz olmal?d?r.

Yorum Yap

Aslı Muhammed Dilek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Daha ge?enlerde Be?ikta?'? ?ampiyon yapmak istiyorlar diyen d?n Bilic'i yerin dibine sokan Ahmet ?akar, Fener lehine verilen 8 penalt?y? g?rmeyip bug?n Fb'ye operasyon yap?lm??t?r dedi. ??te bu y?zden sahip ??kal?m hocam?za.
            ?ki senedir Fener'e en ?ok hizmet eden adam.Ge?en sene Sivas ma??ndan sonra ayn?s?n? demi?ti,sene sonunda fb ?ampiyon oldu. Demek ki operasyonu bu heriflere g?re fb yapm?? oluyor, utanma s?k?lma yok yorumlar?na hala devam ediyor.

Yorum Yap

Aslı Ali Can ?ak?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              @ibrahim ?n?z?
              Tabi ki sayamam ama burda dikkat ?ekmek istedi?im neden bu kadar her?eye sab?rs?z oldu?umuz. Yeri geldi?inde alex ferguson goygoyu yap?yoruz. Adam stads?z ?ekilde dar kadroyla buralara getirdi, arsenale tottenhama liverpoola kafa tuttu, l?tfen yanl?? anlama ben ele?tirilmesin demiyorum, istifa, gitsin, sergen gelsin diyenlere bu laflar?m

Sent from my iPhone using Tapatalk
              Karde?im zaten ben Bili?'i ?ok seviyorum. D???ncelerine kat?l?yorum sadece s?yleme ?eklin ve kategorize olay?na tak?ld?m.

Yorum Yap

Derbilere lider gidip kontra oynarsak 0-3 biter ikisi de
                Al?nt?m? yapar?m ilk defa

Yorum Yap

Aslı Berkay Tenteriz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Ma? s?ras?nda Fener ?ok iyi oynuyor diye ?smail Eagle ?zerinden Bilic'e sallan?yordu,?imdi Akhisar kazand? diye Carlos ?zerinden yine Bilic'e sallan?yor
                  bir an d???nd?m ?smail Eagle kim diye.. Carlos'u okuyunca anlad?m ?smail Eagle nedir yav

Yorum Yap

Aslı Ozan Akkum tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Burak Inan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Can Gulduren tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Mustafa Unal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Bug?n Roberto Carlos'un yapt??? de?i?iklikleri Bilic yapabilir miydi ger?ekten ?ok merak ediyorum?
                    Kl?bede ricardo vaz te lualua yok mustafa pettemek var yapsada bi bok olmuyo kadro yetersiz karde?im bilic in ne su?u var tak?mda demba ba d???nda gol atan adamm? var ?u tak?mda
                    tak?ma yak?n kaynaklar gazeteciler falan hocan?n m.pektemek ve oguzhana ?ok g?vendi?ini s?yl?yorlar. hadi oguzhan? anlar?m da m.pektemek'te bu kadar ?srar etmesi ve hayranl?k duymas? hocan?n sucu. hoca b?ylesine ?srarc? olmasa 1.7'den s?zlesme imzalayamazd?. ya da ?mer'i kiraya g?ndermeyebilirdik bunlar hep hocan?n raporlar? sayesinde olan seyler. bu kadar sahip ??k?yorsa futbolcusuna o da top oynas?n bi zahmet
                    insallah birg?n ingiltereye giderde, yaninda cok g?vendigi pektemekide g?t?r?r...
                    hatta bu haliyle ozzyde alsin
                    Arkada?lar ?ncelikle biraz uzun olabilir okursan?z sevinirim ?u tak?mda Ricardo Vaz Te gibi bi forvet var m? Demba Ba ya alternatif yada kanatlarda T?re'ye alternatif Allah a?k?na soruyorum size hocan?n sonradan oyuna etki edememe eksikli?i olabilir kabul ama bunda kadronun da sebebiyet verdi?ini d???n?yorum yani demba y? allah a?k?n?za ??karal?m ?u tak?mdan ka??nc? oluruz elinizi vicdan?n?za koyarak s?yleyin.Akhisar gidiyo west hamdan Ricardo Vaz Te yi al?yor Hull City 2.5 mn a Dame Ndoye yi al?yor bizim s?zde golc?ler Mustafayla cenk e bu kadar paralar sa?an y?netime sorun hesab?n? birazda.?imdi soruyorum Pektemekler Kerimler Cenkler mi Be?ikta??n forveti olmal? yoksa maliyeti d???k daha tecr?beli uluslaras? forvetler mi ? Az evvel okudum twitterda gene y?netime yak?n adamlardan biri yazm??; Pektemek yerli olarak mevkisinin en iyisiymi? 40 ma? 16 gol? 8 asisti varm?? berbat bi tablo yokmu? 8 yabanc?dan sonra 1 milyon euro fazla para veriyomu?mu?sun. i?te beni umutsuzlu?a d???ren ne eski?ehir ma?lubiyeti ne puan fark?, bu kafa yap?s? beni umutsuzlu?a d???r?yo.??nk? y?netimin a?z?yla konu?uyor y?netimde b?yle d???n?yo vizyon denen bi?ey yok bunlarda bu Fikret Orman y?netimi 4 sene oldu 0 kupa karde?im ben bi tane y?netimi istifaya davet eden birini okumad?m ?u eski?ehir ma??ndan sonra yahu hep mi hocalar su?lu daha ne kadar k?t? bi tablo olabilir soruyorum sizlere. Y?ld?r?m Demir?ren ba?ar?s?zd? da Fikret Orman ?ok mu ba?ar?l? ? bor?lar desen ?denmiyor tam tersi art?yor ba?ar? desen 0. Ortada s?t kupas? bile yok bu kl?p Fikret Orman'?n ?iftli?i mi yaa neden kimse isyan etmiyo eskiden olsa herkes yeter diye ba??r?rd? ?uan i?in demiyorum tak?m hedefe ko?uyor ama bu senede karavana olursa art?k yeter, yeter,yeterr stad? yap?n elinizi s?kal?m te?ekk?r edelim adam gibi gidin karde?im ba?aramad?n?z i?te vizyonunuz yok g?c?n?z yok tecr?beniz yok a??r geliyo o makam eziliyosunuz her yerde.K??? k?r?k beyaz futbol yorumcular?ndan bile korkuyosunuz yalakal?k yap?yosunuz hocan?za it deniyor bir dava bile a?maktan acizsiniz anca k?n?yorsunuz.
                    En son düzenleyen Can Gulduren; 24-02-2015, 05:49.

Yorum Yap

bence Bili? ingiltereye giderse yan?na almak isteyece?i ilk isim Veli olur

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bizim rakibimiz fenerbah?edir.

Fenerbah?e beklenmedik bir puan kaybetti. Bence puan kaybedece?i 3-4 ma? daha var.

76 puan ile biz ?ampiyon oluruz.
                        Ben de 76-77 puan civar?nda alaca??m?z? d???n?yorum ?ampiyon olur muyuz bilmiyorum ama.

Di?er tak?mlara da bakt?m valla her tak?m?n puan aral??? 27-30 aras? bana g?re. ??ler olduk?a kar???k.
                        En son düzenleyen Onur Essizoglu; 24-02-2015, 11:11.

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Ads?z.jpg
Görüntüleme: 3
büyüklüğ?:  79.0 KB
                          ?u tablo ?zerinden gitmek istiyorum d?nden beri o kadar sinirliyimki.Tekrardan stad fakt?r?n? avrupada olu?umuzu anlatmaya gerek yok.Ama ?ok bariz bir alg? oynamas? var.Eski?ehire yenildi?imiz ma?tan sonra g?ntekin onay?n yaz?s? ve r?dvan dilmenin s?ylediklerini akl?m alm?yor.Mant?kl? bir?ey bulam?yorum.Tabloda her?ey a??kken nas?l bu tak?m ?ampiyon olamaz nas?l bilic ?ampiyonluk hocas? olmuyor.Bunu s?yleyende can?m?z ci?erimiz g?ntekin.Bu alg? oynamas? de?ildir de nedir?Haftada bir ma? oynayan stad? olan bir fb evinde akhisara yenildi?inde neden bunlar s?ylenmiyor!D?nden beri ka? Be?ikta?l? abimle karde?imle konu?uyorum bunlar? anlat?yorum yok onlarda inanm?? olamay?z ?ampiyon diyorlar.Bunlar? yediremiyorum i?te.Ben bu tak?ma ve hocas?na g?veniyorum,inan?yorum!

Yorum Yap

eski?ehir ma??n?n 3 puan?yla ?ampiyonlu?u kaybedersek ?ok ?z?c? olur.

Yorum Yap

Bence ?nce ?u tv soytar?lar?n? konu?may? b?rakal?m. ahmet ?akar, rok, r?dvan dilmen...

Yorum Yap

Aslı Okan Cetin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Bence ?nce ?u tv soytar?lar?n? konu?may? b?rakal?m. ahmet ?akar, rok, r?dvan dilmen...
                                Nokta

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X