Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

kusura bakma da hocam butun sene kenarda uyudun,uykunu ald?ysan seneye bir?eyler bekliyoruz art?k

Yorum Yap

Sampiyonlar ligini ve 20 milyon euro parayi altin tepside cincona verdin be hocam. Transfer de yalan olur bu saatten sonra.

Yorum Yap

Hoca enson suclancak kisidir

SM-N9000Q cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hoca ilk suclanacak kisidir. Antalyaya 5 puan verdi 5.

Yorum Yap

Erciyes yenilseydi hala sansimiz vardi derdim.ama artik bitti.

Nexus 4 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bitti gitti gecmis olsun hepimize.

Yorum Yap

Aslı Eray Yuce tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Hoca ilk suclanacak kisidir. Antalyaya 5 puan verdi 5.

Kusura bakma neye g?re ? Senin tak?m?n? do?rad? hakemler , federasyon cezalarla b?kt?rd? . Sayg? de?mez BA?KAN ?n g?k?n? c?kartmad? . Niye suclayay?m ben Hocay? ?

Yorum Yap

Mevcut ?artlarda bundan iyisi yap?l?rm?yd? ?

Yap?labilirdi ...

Van Gaal , Mourinho gibi yabanc?lar ile yada terim denizli lucescu gibi s?per lig'i tan?yan ki?iler ile neden olmas?n ...

Getirebilirmiydik ?

Hay?r ...

O zaman istikrar i?in bilic ile devam.

Yorum Yap

Cok kizginim hocaya ama devam edilmeli bu saatten sonra. Luce filan gelmeyecegine g?re macera aramaya gerek yok. Cok sanssiz takimiz, hocada da hic sans yok. Iyi bulduk birbirimizi.

Yorum Yap

Kusura bakmay?nda Bu Y?netim ve bu ba?kan ile istersen MOU yu , luis van gaal i getir hi? bir ?ey olmaz. Y?netim ve ba?kan de?i?meli.

G??L? BA?KAN laz?m

Yorum Yap

?stikrar?n bir anlam ifade etmesi i?in teknik direkt?r?n oyunun gidi?at?n? de?i?tirebilecek hamleler ?retme A-B-C planlar? olmas? gerekiyor. Maalesef Slaven Bilic'te trib?nler ile benzeri heyecan ta??yan birisi olmak d???nda bu tak?m? daha iyi oyuncular bulunsa bile ileriye g?t?rebilecek bir vizyon yok. Dolay?s?yla kalmas?n?n bir anlam? da yok bana g?re...

Yorum Yap

Hep hakemler hep hakemler ger?ekten.. )

Yorum Yap

Kendimi bildim bileli hep istikrar?, sabretmeyi ilke edinmi?imdir. Bug?ne kadar Be?ikta?a gelen teknik adam veya futbolcular i?in de azami sab?r g?sterilmesi taraftar? oldum. Carvalhal i?in dahi bir sezon kendi kurdu?u oyuncularla denenmesi gerekti?ini d???nen birisi olarak, sene ba??nda ?eneol G?ne? laflar? dolan?rken Bilic ile s?zle?me yapmam?z Be?ikta? tarihinin en b?y?k hatalar?ndan birisi idi.

?enol G?ne? gibi T?rk futbolcusunun dilinden anlayan adamla hem de ?n?m?zdeki sezon yabanc? s?n?rlamas?n? da katarsak ba?ar?s?z olmak i?in hi?bir sebep g?r?nm?yordu. Belki de ge? de?ildir, in?allah Bili?le yollar ayr?l?r kendisi ile bir s?zle?me yapabiliriz. Hem merak etmeyin gitar ?alamasa da ?enol hoca da sa?lam solcudur.

Bilic'e gelince iyi adam ho? adam, oturup muhabbet edip, bir?eyler i?ilecek ki?i. Asla bu kulub?n hocas? olacak seviyede de?il.

Yorum Yap

Aslı Hasan Kaplan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Kusura bakma neye g?re ? Senin tak?m?n? do?rad? hakemler , federasyon cezalarla b?kt?rd? . Sayg? de?mez BA?KAN ?n g?k?n? c?kartmad? . Niye suclayay?m ben Hocay? ?
                              Hoca yapabileceginin en iyisini yapmisdir ve sleven bilic basarilidir.isimize geldigi zaman birini suclamak icin faktorleri siralarsiniz simdi bu olumsuz faktorleri kimse gormez.ben bukadar olumsuzluga stadsizliga taraftarsizliga yonetimsizlige oyuncusuzluga rahmen basarili buluyorum.iyiki bizimlesin bilic iyikide herseye rahmen bizimle aglicak ve guluceksin

SM-N9000Q cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Vallahi, Fenerin ?ift haneli gerisine d???p, ??yle bir gs yi ge?emiyorsak hocan?n ba?ar?l? oldu?unu s?ylemek de garip ka?ar.

Kim ne derse desin, bu tak?ma, bu lige kurt hoca laz?m.. Ligi y?nlendirebilecek kalibrede hoca laz?m.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X