Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

t?renin kart g?recegi 10dk d?r belli ?ikar be adam cikar kavede girtlagimi yirttim cikar diye ?ikarrrr g?rm?yomu bu adam diye..bili? ma?a kendini cok kaptiriyor kafa gidiyor...sivok pedro tandemi bozulmaz be hocam

Yorum Yap

?u ma?ta yap?lan ele?tirilerin hi? biri kabulum de?il.
      Sana sa? bek almayan ve G?khan'? makat?ndan uydurma bir sebeple atan,hakem camias?na a?z?n? a??p 2 kelam edemeyen y?netim ve ba?kan su?ludur,sen de?il.
      Can?n sa? olsun.

Yorum Yap

hocam ?u ma? sonlar?na ??z?m bul ya gerekirse d?v bu pu?tlar?

Yorum Yap

Aslı Ugur Mert Kaplan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          A??r ol karde?.

Pu?t falan ay?p oluyor, Be?ikta?'?m?z?n futbolcusu onlar 1 g?n kazan?r 1 g?n kaybederiz de hakaret falan ho? olmuyor.

Herkes gergin zaten kaos yaratma ortamda.

Yorum Yap

Son dklarda ki s?k?nt?ya ??z?m bulman gerekir hocam birde Necip'i at kafandan.B?yle kazalar illaki olacakt?r yeter ki hemen toparlanal?m

Yorum Yap

Aslı Mert.Komitgan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Ugur Mert Kaplan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              A??r ol karde?.

Pu?t falan ay?p oluyor, Be?ikta?'?m?z?n futbolcusu onlar 1 g?n kazan?r 1 g?n kaybederiz de hakaret falan ho? olmuyor.

Herkes gergin zaten kaos yaratma ortamda.
              Hay?rd?r karde?im ? ne kaosu ne diyosun sen kendine gel. ben o manada yazmad?m zaten gergin ortam benle u?ra?ma allah a?k?na.

Yorum Yap

cenk
                ismail pedro sivok motta
                veli at?ba
                olcay oguzhan kerim
                ba

Yorum Yap

Slaven Bilic'i ge?en sene en ?ok ele?tiren birisi bendim. Sebebi de oyuna m?dahaleleri ve oyuncu de?i?ikliklerinde ki yanl??lar.
                  Ama bu sene bu hatalar?ndan ar?nm?? bir Bilic var kenarda.
                  Tak?m her?eye ra?men iyi gidiyor ve bu ak?am ya?anan ma?lubiyet ?l?? de?il.
                  Elbet yenilecekti bu tak?m o da bu ak?am oldu.
                  Haftaya daha diri bir tak?m olarak ??kar?z sahaya.

Yorum Yap

Aslı Ertu?rul K?l?? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Burak U?ur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Bili?i tek ele?tirece?im nokta Necip tercihidir gol? kapand???m?zdan de?il Necip'in bireysel hatalar?ndan kaybettik.
                    o zaman sa? bek almayan y?netimi ele?tirmek laz?m ?ncelikle bilici ordan bile ele?tiremiyorum
                    Hakl?s?n?z diyecek bir ?ey yok yani ?imdi diyece?im ekonomik s?k?nt?dan al?nmad? ?yle bir ?ey de?il ki devre aras?nda alaca??z diyor y?netim yoksa devam ederdi bu sene bu kadro, tamamen y?netimin hatas?, sa? bek transferi olmamas?.

Yorum Yap

?u skor taraftar? vs gibi post atman?n amac? ne?
                      Kim hoca sen k?t?s?n, kovulman laz?m vs gibi bir?ey yazm???
                      G?r?len yanl??lar s?ylenilmi?. Yeri geliyor Yaratan'? ele?tiren insano?lu hocay? ele?tirilmez ilan ediyor(ki?isel alg?lanmas?n diye ?zellikle insano?lu yazd?m).

?nsan gibi yorum yap?l?yor bunun neyine tahamm?l edemiyorsunuz?
                      Haftalard?r s?yleniyor Tolga dinlendirilsin diye, bu mu yanl???
                      ?ne ge?ince skoru korumaya oynama deniyor bu mu yanl??? Genelde ?slupta da s?k?nt? yok.

Bir de kaybetti?in ma?ta ele?tirsen skor taraftar? oluyorsun, kazand???n ma?ta ele?tirsen tad ka??ran.
                      Ne yapal?m birader 3 maymunu mu oynayal?m?

Yorum Yap

Bilic 3. stoperi alarak do?ru yapt? sadece Sivok gibi Be?ikta?a yak??mayan bir stoperi almakla hata yapt? Bursa Ma??nda At?n?? ald? ?ocuk do?ru olan? yapt? 2 stoper?n aras?na girdi 3 stoper ceza sahas?nda yay?ld? gol mol yemedik ayn? durum yine oldu yanl?z bu sivok 2 stoperin aras?nda duraca??na herif ceza sahas? ?n?ne ??kt? hadi ??kt?n m?dahale et ama yok eli arkada her zaman yapt??? gibi ortaya izin verdi sonu?ta Bilic hata yapt? gibi durum olu?mas?n? sa?lad?. Necip e golu yedirdi?i i?in genel anlamda tek yorum yapaca??m futbolcu olmad??? d???n?yorum.

Yorum Yap

Hocam tak?m s?rekli duran toptan gol yiyor. Durum ?ok basit. Sivok'u bu tak?ma banko yazmal?s?n hata yapt?n ?ok ge? kald?n. Daha ma??n ilk dakikalar?nda ma?? izlerken Franco Sivok de?i?ikli?ini konu?tuk biz. 2. yar?da Franco y?kselemedi keza gol? yedik.
                          Bunu kesinlikle g?rm??t?r ama oyuncuyu k?st?rmek istemedi eminim.
                          Sa? bek olay?na hi? girmiyorum. HOCANIN SU?U YOK!

Yorum Yap

Bu ak?am galip gelsek ?ampiyon olacakm???z gibi heyecanlanan iyi niyetli arkada?lar vard? ma? konusunda.. Ne bu ak?am ?ampiyon olacakt?k, ne de kaybedince ?ampiyonlu?u da kaybetmi? olduk bu ak?am..

?oku hemen atlat?p, ayn? disiplin ve ?al??kanl?kla ?n?m?zdeki ma?lara haz?rlayacaks?n tak?m? adam?n ?z? B?L?C

Yorum Yap

Aslı Ozgur Kalyoncuoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Sivok de?i?ikli?i neden bu kadar ele?tiriliyor anlamiyorum. Kim girseydi 2-1 ?ne ge?ti?imiz anda? O?uzhan'in pres yapacak durumu kalmam??t?. Hava toplarini d???nerek ald? Sivok'u.
                              Abi ?smail girebilirdi bence oyuna dinamiz katabilirdi en az?ndan Sivok'u al?p geri yaslanmak bize yak??m?yor b?yle kl?plere kar??

Yorum Yap

Aslı Baris Oner tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                t?renin kart g?recegi 10dk d?r belli ?ikar be adam cikar kavede girtlagimi yirttim cikar diye ?ikarrrr g?rm?yomu bu adam diye..bili? ma?a kendini cok kaptiriyor kafa gidiyor...sivok pedro tandemi bozulmaz be hocam
                                Kart g?rece?i belli ne demek ya G?rmeyecek abi kart ne demek g?recek... Pozisyon icab? indirse ba??m g?z?m ?st?ne. Ama b?yle itirazdan k?f?rden yiyen adama kesicen cezay?... ?yi oynay?nca nas?l prim al?yolarsa b?yle hatalarda da cezas?n? ?deyecekler!

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X