Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Denizli gelse bu sene ?ampiyon yapar seneye ?ekip gitmeyece?iniz garantisi var m? ?

Denizli fikret orman'?n ilk geldi?i sezon quaresma ernst varken gelse olurdu ama ?imdi olmaz.
    G?kay'?m,

E?er benim i?in s?yl?yorsan bunlar? ben Bilic'in destek?isiyim,sende biliyorsun.
    Ama Mustafa Hoca'n?n yapt?klar?n? k???mseme konusunda hassas?m,konu Bilic'ten tamamen ba??ms?z.
    Seninle ayn? fikirdeyim,Samet Aybaba'n?n geldi?i sezon Mustafa Hoca olabilirdi,daha olmaz olmamal?da.
    Sana s?ylemedim karde?im

Mustafa Denizli gelsin diyen arkada?lara s?yledim.

Yorum Yap

Bili? l?tfen Veli'yi kes Ozzy ve Sosa' y? yan yana oynat.

Yorum Yap

Te?ekk?r ederim @ Sabri Haluk Erdem abicim.
        Sa? olun [MENTION=25444]Fatih Doyuran[/MENTION] ve @ Serdar Kirkan karde?im.
        @Mecit ??renci

Sevgili dostlar, ger?ekten gerek var m? yapt???m?z tart??malara, k?yaslara, bilemiyorum. Ele?tiri, hayat?n, geli?menin olmazsa olmaz?. Kar??m?zdakileri de kendimizi de ele?tirece?iz tabii ki. Ama ele?tiri yaparken, daha sa?duyulu olmal? ve ele?tirdi?imiz olguyu, ki?iyi bulundu?u ko?ullar alt?nda ele?tirmeliyiz. Denizli ge?en sene olsayd? ?ampiyon olamazd?, ya da ge?en sene GS ma??nda sahaya girilmeseydi ?u an ?ampiyonduk diyerek tart??may? ?ok daha boyutland?rmak istemiyorum. Bunlar ger?ekten bilebilece?imiz ?eyler de?il. Ama tak?m?n i?inde bulundu?u ko?ullar maalesef berbat. Ge?en sene 6 hafta (yan?l?yorsam d?zeltin l?tfen) saham?z kapand?, Kas?mpa?a?da oynad?k, onlarla sorunlar, at??malar oldu, sonra tekrar Olimpiyat?a d?nd?k. Bu sene Olimpiyat??n zemini bildi?in bostan. Sahay? bahane etmiyorum ama bu kul?b?n ne kadar sahipsiz oldu?unun en m?kemmel kan?t? bence.

Uzatmak istemiyorum. Ama teknik direkt?r k?yaslamak ?ok mant?kl? de?il bence. Denizli?nin kariyeri ortadad?r. Kimsenin laf? yok. Ama bana g?re Denizli ile varabilece?in zirve de bellidir. Bu benim fikrimdir, kat?lmayabilirsiniz. Bilic?i 2008 y?l?ndan beri takip ediyorum. ?ok y?nl?l???, zekas?, entelekt?el birikimi, ara?t?rmac?l???, m?tevazili?i bana ?ok ?ey vaat ediyor. Ba?ka birisi olsayd? sezon sonunda ?bu ne la? diyip b?rakabilirdi de. Ama adam ?yle yar? yolda b?rakacak birisi de?il. Buraya cuk oturdu ve bu kimya bizi ?ok g?zel yerlere g?t?recek dostlar. ?nanc?m sonsuz.

??yle bir ?ey ekleyeyim: Be?ikta? Lucescu?dan sonraki 10 y?lda bir kere ?ampiyon oldu. Be?ikta?, son on senede 5 kere ?ampiyon olmu? olsayd?, yani istatistiksel olarak 2 y?lda bir ?ampiyon oluyor olsayd?k bile, Bilic ba?ar?s?zd?r diyemezdik. ??nk? ikinci bir senenin beklenmesi gerekiyordu. Be?ikta? amat?r k?meye d??se bile ma?lar?na gidecek ve sevmekten vazge?meyecek olan ben de ?ampiyonluk istiyorum. Herkes hakl?. ?ok s?k?ld?k bu eziklikten. Renkliler taraf?ndan Anadolu tak?m? gibi g?r?lmekten. Anl?yorum. Ama haks?zl?k etmeyelim l?tfen. Son on y?lda bir ?ampiyonlu?un varsa, bu teknik direkt?r ba?ar?s?zl??? ile a??klanamaz. Ki buralardan Del Bosque, Tigana, Shuster falan ge?ti.

Her neyse, bu y?l b?t?n bu dertler bitecek. ?ampiyon olaca??z. Ve ?ampiyonlu?a a? bu taraftar i?in ?ok ?ok g?zel y?llar gelecek. ?AMP?YON, OLACA?IZ BE??KTA?IM BU SENEEE

1941 do?umlu olup, 1986 y?l?nda Manchester United??n ba??na ge?en Alex Ferguson?un (y?llar? ?zellikle yazd?m, 45 ya??nda gelmi? g?reve) lig performans?n? biliyoruz. (Tablo yapt?m ama ekleyemedim) ?lk 6 y?l?nda ?ampiyon olamam??. ?lk sezon s?ras? 11. Sonras?n? biliyoruz. 27 y?lda 13 ?ampiyonluk. ?ampiyonlar ligi, ald??? ?d?ller vs. hi? girmiyorum oralara. Bu konuda ba?ka yorumum yok.
        Herkese iyi bayramlar.
        Sevgiler, sayg?lar.

Yorum Yap

Hocam iyiki vars?n,Tottenham deplasman?na gidiyoruz kimsenin i?inde korku yok hatta b?y?k ?o?unluk kazanaca??m?z? d???n?yor.Nitekim ma?ta b?yle oluyor.Bize bu g?veni,rahatl??? verdi?in i?in ?ok te?ekk?rler.Sonuna kadar yan?nday?m.

Yorum Yap

hoca tam bir turnuva teknik direkt?r? yaln?z..

Avrupa kupalar?nda yabanc? bir teknik adamla ba?ar?l? olacaksak bu isim Bili? olur..

Yorum Yap

?u an tart???lacak en son ?ey hoca.

Yorum Yap

Bir kere yap?lan k?yas ve benzetmeler ba?tan sona yanl?? . Bak?lan taraf a?? b?t?n?yle hatal? . Gordon un ?ok iyi td oldu?unu s?yleyen az insan vard?r. ?u soru sorulabilir Gordon ile ilgili, o kadro ile lig i?in yap?lmas? gereken yap?lm??t?r ancak avrupa arenas?nda kadronun e?de?eri bir ba?ar? elde edilebilirmiydi. E?er Wilson , McDonald gibi futbolcular de?ilde ?st d?zey kaliteli yabanc?lar ilave edilebilseydi daha ?st seviyede bir sonu? olabilir miydi . Gelenlerin en iyisi Alan Wals tur. Bu transferleri kim yapt? ? Cevap GORDON MILNE . O ?ampiyonluk lar GORDON un ?ok ?st d?zey oldu?unu g?stermez .Acaba o ?ampiyonluklar? getiren GORDON muydu yoksa o donemki kaliteli T?rk kadro muydu ?
                De?erlendirmeler de ki en b?y?k hata. Her gen? futbolcu nun (serdar , Mehmet Sedef , ?brahim ak?n ) , sadece gen? oldu?u i?in y?ld?z ve b?y?k tak?m futbolcusu olabileceklerinin d???n?lmesi .Bunun olabilmesi i?in yetenek , kalibre , karakter, calisma, kendini gelistirme b?t?n olmal? . I?te bunlardan bir ya da bir ka?? futbolcuda yok ise sonu?lar ortada .Kimi yetenekli ama tembel , kimi yetenekli ama vizyonsuz, kimi iyi ?ocuk ama yeteneksiz. ?imdi hepsi Anadolunun farkl? yerlerinde ?rnekler cogaltila bilir. Herkesten klop morinho olacak zannediyorsaniz ben buna sadece gulerim.
                Bir di?er yorumda , Ronaldo Messi di Maria vardida bilic mi oynatmadi . Ya arkada? Ronaldo'nun Messi'nin di marianin oldu?u tak?m?n ba??nda bilic mi olur. Bu ne t?rl? bir k?yas .
                ?rnek verdi?iniz ve bio lar? okunsun denilen td ler 46 ya??ndan ?nce bu g?nlere geleceklerinin sinyallerini ?ok ?nceden vermi?lerdi , bence o okudugunuz bio lar? tekrar tekrar okuyunuz , anlasilmayan yerler oldu?u ?ok a??k. Ben eminim Ronaldo Messi di Maria olsa sn bilic yine ?srarla iyi ?ocuk ! OLCAY i oynatir.
                S?ylemek istenilen ?u , Bu bak?? a??s? daha ?nce defalarca bizi geride b?rakt?. Denendi ve ba?ar?s?z oldu . Daha dikkatli bak?p olmas?n? istedi?imiz gibi de?il oldu?u gibi g?rmektir esas olan meseleyi. Daha ?ncede yazd?m bilic gibi insanla ne sorunum olabilir , iyi insansa arkada??m olsun ??nki ben arkada?lar?m? iyi insanlardan secerim ancak is yaptiklarimda iyi insandan daha fazlas? olmal?. .kimsenin ?zeri bir kalemde cizilmez kaldiki ?ok daha kotulerine sabredildi. Ancak adam stajer td hatalar?n? yapmaya devam ederse kimse kusura bakmas?n buras? ANTEPSPOR de?il. Yazilanlarda do?ru olan bir b?y?k camianin beceriksizler taraf?ndan s?k?nt?l? bir s?rece sokulmas?.

Yorum Yap

Bir di?er yorum stat ve zemin problemi .Rize ve Eski?ehir ma?lar?n? Olimpiyat seyrettim .evet do?ru Rize ve Eski?ehir ma?lar? ?n?n?'de oynansaysi y?ksek ihtimal bu iki ma?? ve ?nceki bir ?ok benzerlerinide kazanirdik. Ancak bu td nin bu sebeple kazanamadiginin aksine ?n?n?'de seyirci bask?s? atmosfer vesilesi ile kazanilacagini g?sterir. Yani td ve tak?m de?il atmosfer etkeni ondedir. Futbolda atmosfer ?ok ?nemlidir fakat hangi durumlarda,sizin futbol tak?m kalitenizin rakip ile e?de?er oldu?unda ya da alt?nda kald???nda taraftar ile durumu esitler ya da kendine avantaj saglarsin. Her seferinde stat ve zemin mazeretinin alt?na saklanmak acizliktir. Biz senden Rize Eski?ehir ve ?nceki benzer bir ?ok ma?? olimpiyatta 1-0 kazan fazlas? de?il 1-0 .iyi oyna k?t? oyna ama kazan . Neden ??nki ileride ?artlar zorlasacak , hakem etkeni fazlalasacak muhtemel kayiplarda kendine kredi sa?la , olabilecek sendelemelerde nefes alma imkan? yarat . Ancak sen her seferinde her kritik yerde mazeret uretirsen tabiki sonuca ulasamazsin. SEVINMEK ICIN SEVMEDIK ciler SLOVEN BILIC ciler ?ok ?ey mi istiyorum RIZE ESK??EH?R vb 1-0 yen tabelaya yaz. Yapamazsan ne olur biliyormusun , 3 kulvarda ma? yapan k?t? gs nin ard?ndan 3 . Olur ?ampiyonlar ligine gidemez 30 milyon euro ve fazlas?n? hi? eder hareket kabiliyetini kaybedersin. O ?ampiyonlar liginden gelecek parayida aran?zda toplarsiniz art?k. Bak dikkat et ! Sana neden Fenerbah?e yi ge?ip ?ampiyon olamadin demiyorum .3 kulvarda ma? yapan k?t? gs yi ge?ip ?ampiyonlar ligine neden gidemedim bu imaj tazeleme f?rsat? ve maddi kay?p ne olacak diyorum.
                  Ben ad?m ad?m takipteyim , kimse beni IYI ADAM masallariyla kandiramaz. Ben yap?lan i?e bakar?m !
                  ?ok ?al??maya devam etsin , ??nki eksiler artilardan ?ok daha fazla.

Ezbere is yapanlar, hi? usenmem eneramonun fanatik gazetesinin 1. Sayfasinda hastahanede uzerinde beyaz carsaf ile 3 kez saglik kontrolunden gectikten sonra attigi imza haberi ile basalarim ge?en sezonun fisturunu elime al?r?m tek tek ma? ma? sn bilic teknik taktik kondisyon oyuncu tercihi kriz y?netimi ne yapt???n? yazar?m . Sizlerde iyi adam , gelecek vaat ediyor vs ba?ka yazaca??n?z varsa yazarsiniz.

Sezonsonu bir muhasebe yap?l?r . En az ?ampiyonlar Ligi tabelada yazacak, yok arkada? cl ?nemli de?il ben sn bilic i yinede severim diyen varsa aras?nda ?ampiyonlar Ligi parasini toplamaya ba?las?n ??nki zaman var ama miktarda ?ok b?y?k...

Yorum Yap

Slaven Bilic ve Be?ikta?'?n kimyas? %100 tutmu?tur.

Bunu herhangi bir teknik adamla tekrar yakalamak zor.

Bence Slaven Bilic ve Be?ikta? birbirini yukar?ya ta??yacakt?r,zaten ?nder ?zen'in Bilic tercihindeki en b?y?k etkende budur.

Bilic h?rsl? bir teknik adam,zamanla taktiksel eksikliklerini kapatt???nda d?nya ?ap?nda bir hoca olmaya adayd?r.

Avrupa sahnesinde Be?ikta?'la b?yle i?ler yapmaya devam ederse 1-2 seneye zaten daha b?y?k kul?plere gidecektir.

Bir ?ok hocada bulunmayan yetenekleri var.Futbolcu ili?kileri/motivasyon/Liderlik gibi.

?u an Bilic Be?ikta?'?n de?il ?rne?in Milan'?n ba??nda olsa kim ?a??r?r?

Yorum Yap

Mustafa Denizli neden gelsin.

Ertesi sene tekrar hoca aramak i?in mi ?

Yap?lanma ve Denizli

Kendisini ?ok savunmu?umdur g?z?mde b?y?k hocad?r. Gelse yine ba?ar?l? olacakt?r. Ama sonras? ? Sil Ba?tan.. Ge?iniz abi.

Yorum Yap

bu klupte bilic varken baska hocan?n ad? bile s?ylenmez. ?uan harika gidiyor in?allah 5 10 sene tak?mda kal?r

Yorum Yap

Slaven Bilici Be?ikta? teknik direkt?rl???nden kovmak yada gitmesine izin vermek! y?netimin alabilece?i son ?nemli karar olur. Lakin hala Fikret Ormana az biraz inanc? kalanlar?n mazereti Slaven Bilic. Gayette yeterli bir mazeret, hele ki renklilerin hali g?z?m?z?n ?n?ndeyken...

Yorum Yap

Bilicin kaderini sezon sonunda ki tablo belirler.
                            O y?zden gunluk kararlarla ilani ask etmenin bi manasi yoktur.
                            Sezon sonu her?ey ortaya ??kacakt?r

Yorum Yap

Her ?eyin ?ok daha iyi olaca??na inanc?m sonsuz. Ayak oyunlar? da durduramayacak bizleri bu sene. ?ampiyonluk+Avrupa Ligi'nde ?eyrek final ve ?st? oynad???m?z zaman konu?uruz bir daha. Hepimiz buraday?z.

?ampiyon olmak zorunday?z zaten kalmas? i?in. Bilic'in kendisi s?yledi. ?zleyeniniz vard?r mutlaka. "?ok mutluyum burada, k?peklerim bile ?ok mutlu. Burada uzun y?llar kalmay? elbette isterim ama bu ?yle bir meslektir ki bavulunuz her zaman haz?rd?r. Buras? b?y?k bir camia ve ?ampiyonlu?un a?a??s? kesmez, biliyorum" dedi. Daha ne diyelim ki bunun ?zerine. Tart??man?n manas? yok. ?ampiyon olamazsa gidece?ini biliyor. Ha, Uefa Avrupa Ligi'nde bir yar? final belki kalmas?na vesile olur ?ampiyon olamazsa bile de bunun karar?n? verecek olanlar bizler de?iliz. Buras? garip bir ?lke. Ben ba?kan olsam, 4-5 y?l da ?ampiyon olmasa yine tutard?m, onun dan??manl???yla altyap?y? ba?tan kurard?m, yabanc?larla beraber eski kartallar? koyard?m alt yap?n?n ba??na, futbolcu yeti?tirir, kul?b?n ve ?lkenin gelece?ini kurtar?rd?m. Ferguson ?rne?ini verdim size daha ?nce. Ama ne ben kul?b?n ba??nday?m, ne de buras? ?yle gelece?i planlayaca??n?z bir ?lke. Vergimizi, faturalar?m?z? son g?ne b?rakan bir milletiz biz. Var m? ?tesi?

Comandante Bilic bu tak?m i?in ?zeldir, bir daha da onun kadar yak??an?, bu tak?m?n ba??na gelmez. Herkesin g?r???ne sayg?m var. Bu konuda ba?ka da yorum yapmam.

Yorum Yap

?ok ??k?r olcay ve veli yedek.

?ok ??k?r.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X