Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Taktiksel varyasyon konusunda iyi de?il.H
    Hoca dedi?in elindeki adama g?re sistem kurar ezbere de?il.
    Orta sahada 3 tane temiz adam ??karam?yosan d?nersin 4-4-2'ye kalabal?k tutars?n ortay?.
    olcay da olcay.
    bi halt yok olcayda i?te.
    ille de ileriyi 3l? kuracaks?n hoca.
    "benim hi? su?um yok" deme. sen de su?lusun maalesef

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bili?'i bu konuda kim su?luyor ki?
      Benim ele?tirilerim ??yle:
      1. oyuna zaman?nda m?dahale etmiyor.
      2. k?t? de oynasa bir adamdan vazge?miyor, bir hafta kenara alsa akl? ba??na gelecek.
      3. futbolcular ?zerinde sert bir etkisi yok, sallam?yorlar.
      4. istemedi?i adamlar? ald?rmayacak, dayat?lsa bile. ??pl?k de?il buras?.
      rakibi mancini 75 de pos it ile sahaya taktik g?nderiyor m?dahale olarak.
      her hafta kadroyu de?i?tiriyor
      kendi bir ton adam ald?rd? 5 dk oynamad?lar.

ersun yanal ise koyuyor ?ne milyonluk forvetlerini illa biri bi gol at?yor. fener o harcanan paraya o kdar top?uya ?ok mu iyi oynuyor adamlar ligi transfere harcad?klar? para ile ald?lar.

Bili? belki de ?ok iyi bir teknik adam de?ildir. Ama allasen sa?beksiz, forvetsiz, sol kanats?z, her an ma? ?evirebilecek 10 numaras?z bir tak?m? var,

Yorum Yap

Aslı Halit Taner Uckac tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        rakibi mancini 75 de pos it ile sahaya taktik g?nderiyor m?dahale olarak.
        her hafta kadroyu de?i?tiriyor
        kendi bir ton adam ald?rd? 5 dk oynamad?lar.

ersun yanal ise koyuyor ?ne milyonluk forvetlerini illa biri bi gol at?yor. fener o harcanan paraya o kdar top?uya ?ok mu iyi oynuyor adamlar ligi transfere harcad?klar? para ile ald?lar.

Bili? belki de ?ok iyi bir teknik adam de?ildir. Ama allasen sa?beksiz, forvetsiz, sol kanats?z, her an ma? ?evirebilecek 10 numaras?z bir tak?m? var,
        Ben de bunu anlatmaya ?al??m??t?m ?nceki yaz?lar?mda.
        Kendisini ba?ar? i?in asla su?lamad?m, bulundu?u yer bana g?re ba?ar?l?d?r.
        Ben yapmas? gerekip yapmad??? ?eyleri s?yledim, mancini kar??la?t?r?lacak bir adam de?il, reklamdan ibaret berbat bir teknik direkt?r.
        Yar?n iyi bir kadrosu olsa, yukar?da yazd?klar?m yine de onun ba??n? yer, bunlar? iyice d???n?p d?zeltmesi laz?m.

Yorum Yap

Hocam iyisin ho?sun adam?n dibisin filanda bir kerede ma?a etki etsen,yapt???n de?i?ikliklerin daha ma?? kazand?rd???n? hi? g?rmedim. Kenarda oturan oyuncular? tak?ma adapte etti?ini hi? g?rmedim... Seneyede ayn? olaylar olursa kl?p baz?nda ger?ekten ba?ar?l? olamad???n? d???nmeye ba?l?yaca??m...

Yorum Yap

Del bosque yi yediler ,shuateri yediler, bilici yedirmeyelim sanki her sene ?ampiyon mu oluyoruz arkada?, bi teknik direkt?r tutturamayinca gonderiyoruz gelen daha kotu oluyor, bi sabretmeyi ogrensek basari gelecekte i?te gelen hemen ?ampiyon olsun sevdamizdan senelerdir bo?a gidiyor yillar...

Yorum Yap

Seneye bu tak?m? ?s?ran bir tak?m haline getir hocam.Vars?n her ma? 3-4 gol yiyelim. Yediklerimizin en az bir fazlas?n? att?ktan sonra sorun de?il.

Yorum Yap

Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Del bosque yi yediler ,shuateri yediler, bilici yedirmeyelim sanki her sene ?ampiyon mu oluyoruz arkada?, bi teknik direkt?r tutturamayinca gonderiyoruz gelen daha kotu oluyor, bi sabretmeyi ogrensek basari gelecekte i?te gelen hemen ?ampiyon olsun sevdamizdan senelerdir bo?a gidiyor yillar...

Aynen olmas? gereken bu, teknik direkt?rden ?nce d?zeltilmesi gereken ?eyler var. Kadrondaki gereksiz ve beceriksiz art?klar?, gecelerde zaman ?ld?ren top?ular? direk ?utlayacaks?n kap? d??ar?. Y?netime ?brahim Alt?nsay gibi futboldan anlayan ki?ilerle takviye yapacaks?n. Sadece stadyum in?a ediyorum ben ya diyip kenara ?ekilmekle olmaz. Be?ikta?'?n a??rl???n?, otoritesini her ortamda hissettireceksin, hakk?n? savunacaks?n. Taraftar?n? k?st?rmeyeceksin, z?tla?mayacaks?n..

Ben Bilic'e 4-5 sene kadar sabredebilirsek, g?zel g?nlerin bizi bekledi?ini d???n?yorum. T?rkiye ve Avrupa'da zaferlere ko?ar?z. Zaten son y?llarda 5-10 senede bir ?ampiyon oluyoruz. S?rekli s?f?rdan ba?lamak hep zaman kayb?. Lucescu, Mustafa Denizli gibi kurt hocalar ve Sergen Yusuf gibi ?ilingirlerle gelen anl?k ge?ici ?ampiyonluklar her zaman k?smet olmaz. ?stikrar ve sa?lam bir yap?lanma laz?m.
                En son düzenleyen Tayfun Yazgan; 30-04-2014, 13:34.

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Seneye bu tak?m? ?s?ran bir tak?m haline getir hocam.Vars?n her ma? 3-4 gol yiyelim. Yediklerimizin en az bir fazlas?n? att?ktan sonra sorun de?il.
                  B?yle bir futbol d?nyas? kalmad?. 4-5 h?cumcuyla ??kay?m 5 yesem de 6 atar?m diye bir ?ey yok. Atam?yorsun ?yle can?n?n istedi?i tak?ma 4-5. Bug?n d?nyan?n en b?y?k tak?mlar? bile kat? savunma anlay???yla bir yerlere geliyorlar.

D?n Mourinho bas?n toplant?s?nda ?ok g?zel bir ?ey s?yledi: ''?yi savunma yapamayan bir tak?m?n ma?? kazanma ?ans? d???kt?r. Dengesiz bir tak?m, tak?m de?ildir''

Yorum Yap

Bilincin hirvatistana Nasi futbol oynattiginida biliyoruz yeterli kadron kaliteli olsun bilicte sorun yok sorun cop kadro ...

Yorum Yap

Bilincin hirvatistana Nasi futbol oynattiginida biliyoruz yeterli kadron kaliteli olsun bilicte sorun yok sorun cop kadro ...

Kadro o kadar da ??p de?il. Bence as?l sorun d?zensiz hayat ve dolay?s? ile s?k sakatlanan futbolcular.

Yorum Yap

adam ballackl? almanyay? yendi

ama a?a??da kadrolar var , elinde bir modric bir olic bir rakitic bir corluka vard?

http://en.archive.uefa.com/competiti...report=lu.html

Yorum Yap

??pler;
                          Escude
                          Necip
                          Ugur boral
                          Serdar k
                          Mustafa p.
                          Holosko
                          Dany
                          Almeida
                          Gokhan s?zen
                          Sezer Ozturk
                          Toraman

11 ki?i cikti bi solukta daha ne olsun ...

Yorum Yap

@halil taner

Onu diyorum iste iyi kadro verirsen oynatir abi su yukarda saydigim adamlardan kurulu kadroyu en kralina ver bi bok yapamaz...

Yorum Yap

Adam resmen ??plak elle d?v???yor belki de 2. olaca??z ?u kadroyu manciniye yenala verin bakal?m ka??nc? yaparlar , biraz sab?r elinde silah? yok adam?n rakiplerin 3-4 tane var

Rakiplerle ayn? ?artlar sa?lan?r ve yine 3.olursa g?nderilir

Yorum Yap

Aslı Halit Taner Uckac tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                adam ballackl? almanyay? yendi

ama a?a??da kadrolar var , elinde bir modric bir olic bir rakitic bir corluka vard?

http://en.archive.uefa.com/competiti...report=lu.html
                                Yaln?z o oyuncular milli tak?m ve euro 2008 sayesinde bir yerlere gelebildi. Bu da bili? sayesinde oldu.

Nas?l arda kendini g?sterdi vitrine koydu, o oyuncularda ayn? ?ekilde. Yani bili?'e kadroyu kurarsan her t?rl? ba?ar? sa?lar, ?zellikle yeni stad ve bu taraftar ile r?zgar? arkas?na ?ok g?zel al?r.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X