Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?vg?ler ile dolu y?z g?ld?ren bir Bilic'in sayfas? vard?, buras?da kar??t?. Ba?kan?n rengi belli de?il, y?netim ba?kan?n izinde, futbol direkt?r? vas?fs?z, futbolcular ?flesen y?kalacaklar t?k?rsen bo?ulacaklar , stad temelden ibaret...Sonumuz hay?r olsun... :\

Yorum Yap

Asl?nda tarihi bir sezona ?ahitlik ediyoruz. Bu kadar yeteneksiz Be?ikta? kadrosunu ?mr? hayat?mda g?rmedim. R?za ?al?mbay'la ge?irdi?imiz o berbat sezonda bile Sergen,T?mer,Ahmet Hassan,Ailton,Kleberson falan vard?. Y?netimi burda bir kez daha tebrik ediyorum bu kadar k?t? kadroyu kurmak ?zeL bir ?aba ?zel u?ra?? gerektirir. Tak?mda bel ba?lanacak 1-2 oyuncu var onlarda gece kul?b?nden ??km?yor. Bilic, bir Luce gibi bir Schuster ya da Tigana gibi her?eyi k?kten de?i?tirip yeni karakter yaratabilecek nitelikte biri de?il ama bu ?artlarda hocaya y?klenmek insafs?zl?k bence. Elinde ke?ke ??yle yapsayd? diyebilece?imiz ne imkan? vard? ki.

Yorum Yap

Aslı Tolga Dalk?l?? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ?lk c?mleyi anlamad?m, on c?mle/?n c?mle? on c?mle dediysen hepi topu 2 kere kurmu?um o c?mleyi, biri yaz?n?n giri? k?sm?nda di?eri de sonu? k?sm?nda. Anlat?m dilinde ola?an bir ?eydir bu. On kere tekrar yok, kald? ki ayn? kelimeyi k?sac?k yaz?nda 6 kere dile getirmi?sin.
        ?n c?mle yazm?? olamazs?n san?r?m ??nk? T?rk?e karakter kullanm??s?n di?er yerlerde, ?n c?mle dedi?ini varsayarsam yine anlamad?m.

Yaz?n?n ?zeti k?yaslama de?il, bizlerin tutars?zl???d?r. Ben birbirinin kopyas? 5 madde yazd?m, 5 tane daha yazar?m. Bu yazd???m 5 madde de sebebini anlamad???m ?ekilde 1 sene arayla farkl? tepkiler ortaya koyuyoruz. Hakem hatalar?n? nas?l g?rmezden gelmi?im onu anlamad?m, zaten belirttim '?u ?u sebepler bilinen dile getirilen sebepler, benim amac?m farkl? noktaya dikkat ?ekmek' diye. Ge?en sene hakem hatas? ya?amad?k m? ?ok pardon? Stats?zl?k konusunu da dile getirdim, bunun yan?nda ge?en sene de UEFA davalar? vard? dedim. O da bi dert bu da bi dert. Y?netime ba?ar?l? dedi?im bir yer de yok yaz?mda..

Ben futbolun analizini yapacak bilgide biri de?ilim, g?rd???m? yorumluyorum, resmin tamam?na bak?yorum. Resmin tamam? ?u; ge?en sene de bu sene de ligde ayn? derecede ba?ar?s?zl?k, ayn? derecede anlayamad???m futbol, ayn? derecede averajlar, bu sene daha k?t? derbi karnesi.

Yaz?mda istifa etsin dedi?im veya ima etti?im tek bir nokta yok. Sonu?ta genel kan? destek y?n?nde, ben de destek olaca??m. ?o?unlu?un destekledi?i ki?iye istifa ????rtkanl??? yapacak de?ilim. Kald? ki kim gelirse gelsin en az 3 sene kals?n anlay???nday?m. Ben sadece hemen hemen ayn? derecede ba?ar?s?z olan iki hocadan birine ana avrat k?f?rler ediyorken di?eri nas?l bu kadar el ?st?nde tutuluyor onu merak ediyorum. I??k g?renler olabilir, kendi yetene?idir ve buna itiraz edemem. Yaz?m?n sonunda bunu da belirtmi?tim, ben gelece?i de?il g?rd??? sezonu yorumluyorum diye.

H?seyin ?zko? ve G?khan Dal, d???nceleriniz i?in te?ekk?rler..
        Arkada??m ilk c?mleye virg?l koymad?m, virg?l koyunca anla??l?r. Yaz?nda k?yas yok demene ra?men sadece k?yas yapman? ele?tirdim. Yaz?n?n ana fikride bu dedim. Bunu ele?tirirken de?il 6, 10 defa bu kelimeyi k?yas? kullanmam normal. Puan durumuna bakma i?in ?z?ne bak, oynanan futbolda bir fark var m? bu y?nden kar??la?t?r diyorum. Yapam?yorsan da neden yapam?yorsun demem. Ele?tirilecek adresi ba?ka yerde ara o zaman derim.

Yorum Yap

Aslı Umit Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Asl?nda tarihi bir sezona ?ahitlik ediyoruz. Bu kadar yeteneksiz Be?ikta? kadrosunu ?mr? hayat?mda g?rmedim. R?za ?al?mbay'la ge?irdi?imiz o berbat sezonda bile Sergen,T?mer,Ahmet Hassan,Ailton,Kleberson falan vard?. Y?netimi burda bir kez daha tebrik ediyorum bu kadar k?t? kadroyu kurmak ?zeL bir ?aba ?zel u?ra?? gerektirir. Tak?mda bel ba?lanacak 1-2 oyuncu var onlarda gece kul?b?nden ??km?yor. Bilic, bir Luce gibi bir Schuster ya da Tigana gibi her?eyi k?kten de?i?tirip yeni karakter yaratabilecek nitelikte biri de?il ama bu ?artlarda hocaya y?klenmek insafs?zl?k bence. Elinde ke?ke ??yle yapsayd? diyebilece?imiz ne imkan? vard? ki.
          katiliyorum...

Mancini bu kadroyla sampiyon olamadiysa bizle ayniysa, Bilicin sucu ne ?
          stadimiz yokken birde. ?nce Bilice fener yada gese gibi bir kadro kuracaksin, sonra bakicaksin 1 sezon nasil gecti ona g?re elestirini yaparsin.

Yorum Yap

Aslı Oguzhan Topak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            katiliyorum...

Mancini bu kadroyla sampiyon olamadiysa bizle ayniysa, Bilicin sucu ne ?
            stadimiz yokken birde. ?nce Bilice fener yada gese gibi bir kadro kuracaksin, sonra bakicaksin 1 sezon nasil gecti ona g?re elestirini yaparsin.
            Bili?'i bu konuda kim su?luyor ki?
            Benim ele?tirilerim ??yle:
            1. oyuna zaman?nda m?dahale etmiyor.
            2. k?t? de oynasa bir adamdan vazge?miyor, bir hafta kenara alsa akl? ba??na gelecek.
            3. futbolcular ?zerinde sert bir etkisi yok, sallam?yorlar.
            4. istemedi?i adamlar? ald?rmayacak, dayat?lsa bile. ??pl?k de?il buras?.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              2. k?t? de oynasa bir adamdan vazge?miyor, bir hafta kenara alsa akl? ba??na gelecek.
              5. 70. dk'dan ?nce oyuncu de?i?ikli?i yapm?yor.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                oyuna nasil m?dahale edicek ? Mottayi cikarip Uguru Borali alarak mi? yada Oguzhani cikarip Necipi alarak mi?
                tabiki sert etkisi olamaz c?nk? oyuncu yok, 3 oyuncuyla anlasamadi olmadi kenara aldi kim oynayacak onlarin yerine ?
                bukadar dar kadro var b?yle kolay sanmayin bu isleri. dedigim gibi Bilicin elinde kaliteli genis kadro olsaydi biz simdi sampiyonduk stadimiz olmadigi halde.

Yorum Yap

oyuna nasil m?dahale edicek ? Mottayi cikarip Uguru Borali alarak mi? yada Oguzhani cikarip Necipi alarak mi?
                  tabiki sert etkisi olamaz c?nk? oyuncu yok, 3 oyuncuyla anlasamadi olmadi kenara aldi kim oynayacak onlarin yerine ?
                  bukadar dar kadro var b?yle kolay sanmayin bu isleri. dedigim gibi Bilicin elinde kaliteli genis kadro olsaydi biz simdi sampiyonduk stadimiz olmadigi halde.
                  Verdi?in ders i?in te?ekk?rler.
                  kimi alaca??na ben de?il o karar verecek, ?nemli olan m?dahale etmesi, sadece seyretmemesi. Olmazsa yapt? olmad? deriz, ?imdi ?ylece seyretti diyoruz.
                  Kadro darsa sorumlusu ben de?ilim herhalde, adam? yoksa A2 bunun i?in var, daha iyi ?stelik, d???nsene adam? kesip yerine A2 koyuyorsun, as?l mesaj o zaman verilir.
                  Biz dedeler ??rendik, yumurta k?r?lmadan omlet yap?lamayaca??n? belki siz gen?ler de ??renebilirsiniz zamanla.

Yorum Yap

ne dar kadrosu arkada??m. en son sampiyonlu?umuzdaki kadro ?okmu y?ld?z doluydu. Bizim kadromuz dar de?il kendine bakamayan y?netilemiyen alemci oyuncu kayn?yor. Onlar? dizginleyecek kimse yok malesef kl?pde. Bili?le bir sene daha ge?irelim ama bu oyuncular? zapd? rap alt?na alma konusunu c?zmeleri laz?m.

Yorum Yap

Bu otoritesizlikle seneye 6. haftayi gormezsin hocam, seneye alintilarim

Yorum Yap

15 senedir alt? ayda bir hoca de?i?tirerek 10 ?ampiyonluk ald???m?z i?in Bilic de g?nderilmeli hakl?s?n?z. Nedense Del Bosque'den Bilic'e kadar her hocan?n bilmedi?i ?ok ?ey var ama neyse ki burada biz onlar? ??z?p maddeler halinde s?ralayabiliyoruz. Bilic ?n?m?zdeki sezon ba?lamadan burada bir hesap a?s?n bari ma?lardan ?nce neler yapmas? gerekti?ini biz anlatal?m.

Yorum Yap

Bilicin onumuzdeki transfer sezonunda onder ozenle oturup iyice eni konu tartisip hatasiz nokta transfer yapmasi yaninda mevcut kadroda da revizyon yapmasi lazim,copleri temizleyerek ise baslayabilir mesela, bu sene artik gunahi ile sevabi ile bitti, onumuzdeki senede ayni hatalar olursa o zaman sikinti cikar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Kadro dar diyenlere soruyorum Kerim varken neden Atiba'yi acikta oynatti? Kadro dar diye mi?

Yorum Yap

Aslı Rafet Ugurcan Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              15 senedir alt? ayda bir hoca de?i?tirerek 10 ?ampiyonluk ald???m?z i?in Bilic de g?nderilmeli hakl?s?n?z. Nedense Del Bosque'den Bilic'e kadar her hocan?n bilmedi?i ?ok ?ey var ama neyse ki burada biz onlar? ??z?p maddeler halinde s?ralayabiliyoruz. Bilic ?n?m?zdeki sezon ba?lamadan burada bir hesap a?s?n bari ma?lardan ?nce neler yapmas? gerekti?ini biz anlatal?m.

asl?nda ?ok iyi fikir, iki kafa tekten iyidir.

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Arkada??m ilk c?mleye virg?l koymad?m, virg?l koyunca anla??l?r. Yaz?nda k?yas yok demene ra?men sadece k?yas yapman? ele?tirdim. Yaz?n?n ana fikride bu dedim. Bunu ele?tirirken de?il 6, 10 defa bu kelimeyi k?yas? kullanmam normal. Puan durumuna bakma i?in ?z?ne bak, oynanan futbolda bir fark var m? bu y?nden kar??la?t?r diyorum. Yapam?yorsan da neden yapam?yorsun demem. Ele?tirilecek adresi ba?ka yerde ara o zaman derim.

ben k?yas yapmad?m, bizim tepki tutars?zl???m?zdan bahsettim diyorum. Arka arkaya gelen sezonlar oldu?u i?in Aybaba-Bili? yaz?s? oldu, Aybaba yerine Ertu?rul veya Tayfur da olabilirdi bu isimler.

??in ?z?n? bana izah edebilirsin, ?nceki yaz?mda bunu sormu?tum. ?yi oynad???m?z ma?lar var evet ama reazlet oynad?klar?m?z da var.
                                En son düzenleyen Tolga Dalk?l??; 30-04-2014, 08:30.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X