Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bence Bili? iyidir ve alternatifini sunmadan ele?tirmek de haybeyedir. Gordon Lu?esku, schuster ve Bili?. Denizli; ?ampiyon yapmas?na ra?men hi? tutmad???m bir hoca. (Severim kendisini). Bili?'i bu sezon sonuna kadar izleyip g?rece?iz.

Yorum Yap

kim istedigini desin ben hala istikrardan yanayim ve bilicin kisa zamanda bazi inatlarindan vazgecip cozumleri bulacagina inaniyorum.. rger hirsli ve yurekten bir t.d olmasa gozumde bitmisti diyebilirim. umutluyum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Ugur Mert Kaplan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bilic iyi bi hoca ama kurt hoca de?il. Biraz daha sab?rla hem o geli?icek hem biz. Ben ?ok umutluyum 2-3 sene i?inde bu lige ambargo koyucaz
        geli?mesini beklemek ligi 3. bitirmekse hemen g?nderilsin.
        1 sezon daha kaybetmeye sabr?m kalmad?.
        ?ampiyonluk harici her sonu? ba?ar?s?zl?kt?r.
        ge?en sene tolerans g?sterdik.
        bu y?l ?ampiyon olmak zorunday?z.
        ekonomik durumun iyile?mesi ba?ka t?rl? sa?lanamaz.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Turgut Bozo?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ?u an ligde g?rev yapan hocalar i?inde en iyisi Bilic, sahip ??kmak laz?m. Ele?tirilebilir yanlar? var, ama hatalar?ndan ders alabilen bir hoca bence.
          Neye g?re iyi ada?, a??kla da biz de bilelim bari, belki ben g?remiyorumdur.
          Abi bir kere adam kenarda ?ok ?nemli bir itici g??. 12. adam gibi orada oynuyor, bir dakika kul?beye oturmuyor. Ma? ?ncesi stratejileri ?ok ?ok iyi, oyun okumas? vasat evet. Ama kendisinin ders ??karabilen bir hoca oldu?unu d???n?yorum ben. Ayr?ca sahada bakt???nda, tak?m oyunu oynamaya ?al??an bir ekip g?rebiliyorum. Son y?llarda hep da??n?k oynayan bir tak?m vard?, ?imdi bir disiplin i?erisinde oynamaya ?al??an bir tak?m g?r?yorum, Aybaba'n?n Be?ikta?'?ndan 2-3 g?mlek yukarda bu tak?m.

Hoca, ma? i?i stratejilerini yanl?? kurabiliyor. 1-0 ?nde Eski?ehire kar??, bask? kursa 2'yi 3'? de bulur. Ama daha temkinli, oyunu tutmaya ?al???yor. Bence bu en b?y?k hatalar?ndan biri ama bundan da ders alacakt?r. Ama tak?m?n sahada ayaklar? daha fazla yere basan bir tak?m olma yolunda ilerledi?ini d???n?yorum. Daha da iyi olacakt?r mutlaka.

Yorum Yap

Son 20 senede kac sampiyonluk yasadik biz ! Bi Rasim Kara hatasi birde Lucescu hatasi yaptik ama bunlarin disinda hic bir hocamiz asla umit vaad eden veya kendisini gelistirebilecek bir tek bile isik gostermediler ki istikrar ugruna arkasinda duralim.

Durmamiz gerekirken durmayiz ama durmamamiz gerekirkende durmak icin herturlu izdaripada cekmek bir tek bizlere mahsus sanirim..

Bu adam su ana kadar 40 mactan fazla oyun oynatti ! Ee bi bursa var bide bi kac tek tuk maclarda devrelik performans gorebildik.

Yorum Yap

Bilicle 3.l??e ambargo koyar?z anca.Gitsin anadolu tak?m? ?al??t?rs?n.

Yorum Yap

Yorum Yap

Tottenham ma?? baz? radikal de?i?ikliklerin ilk aya?? olur umar?m hocam. 2-3 isimden vazge?ip yerlerine 2-3 ismi monte etmeli ve adapte olmalar?n? sa?lamal?s?n art?k!

Yorum Yap

?nder ?zen, Bilic'in bi oyuncudan kolay vazge?medi?ini s?ylemi?ti. Bunu anlar?m. Herkesin bi d???ncesi vard?r.
                    Lakin bizim s?k?nt?m?z bu de?il. Daha do?rusu bu, sadece s?k?nt?n?n ufak bi par?as?. Bizim oyun d?zenimizde bi sorun var. H?cum stratejimiz yok.
                    Oyuncu tercihleri tart???labilir. Ben kerim derim ba?kas? olcay der bi ba?kas? sosa der vs..
                    Oyun d?zenleri de tart???l?r. Ama bu d?zenin i? g?rmedi?i a?ikar.. Feyenoord ma?lar?ndan sonra oynad???m?z hi? bir ma?ta 1 golden fazlas?n? atamad?k.
                    Bi sorun var..
                    Oyuncu mu de?i?ir sistem mi de?i?ir onu kendisi bilir. Ama bi?eyler yapmadan sahaya ??kar?rsa tak?m? o zaman bilic'in b plan? yok demektir

Yorum Yap

Aslı Tolga Akg?n?l tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Bilicle 3.l??e ambargo koyar?z anca.Gitsin anadolu tak?m? ?al??t?rs?n.
                      Senin sahip oldu?un futbol bilgisine Bilic Mourinho ka?ar.

Sa?l? sollu herkese salla bakal?m ne ge?ecek eline merak ediyorum. Belki pop?ler olursun forumda.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ?u an ligde g?rev yapan hocalar i?inde en iyisi Bilic, sahip ??kmak laz?m. Ele?tirilebilir yanlar? var, ama hatalar?ndan ders alabilen bir hoca bence.
                        Neye g?re iyi ada?, a??kla da biz de bilelim bari, belki ben g?remiyorumdur.
                        Abi bir kere adam kenarda ?ok ?nemli bir itici g??. 12. adam gibi orada oynuyor, bir dakika kul?beye oturmuyor. Ma? ?ncesi stratejileri ?ok ?ok iyi, oyun okumas? vasat evet. Ama kendisinin ders ??karabilen bir hoca oldu?unu d???n?yorum ben. Ayr?ca sahada bakt???nda, tak?m oyunu oynamaya ?al??an bir ekip g?rebiliyorum. Son y?llarda hep da??n?k oynayan bir tak?m vard?, ?imdi bir disiplin i?erisinde oynamaya ?al??an bir tak?m g?r?yorum, Aybaba'n?n Be?ikta?'?ndan 2-3 g?mlek yukarda bu tak?m.

Hoca, ma? i?i stratejilerini yanl?? kurabiliyor. 1-0 ?nde Eski?ehire kar??, bask? kursa 2'yi 3'? de bulur. Ama daha temkinli, oyunu tutmaya ?al???yor. Bence bu en b?y?k hatalar?ndan biri ama bundan da ders alacakt?r. Ama tak?m?n sahada ayaklar? daha fazla yere basan bir tak?m olma yolunda ilerledi?ini d???n?yorum. Daha da iyi olacakt?r mutlaka.

?ok ?z?r dileyerek s?yl?yorum, bunlar benim i?in kriter de?il, aybaba gibi bir hilkat garibesi adam? kimseyle k?yaslamam
                        belki benim beklentilerim b?y?k, bilmiyorum, ama e?er bu h?zla ilerlerse bili? bu tak?m? 2020 de belki ?ampiyon yapar.

in?allah beni utand?r?r, en ?ok ben sevinir takla atar?m.

Yorum Yap

Bilic stat?kocu dar kalipli bir hoca.
                          kendini a?amazsa ki a?acak gibi durmuyor .bize de kendisine de yaz?k edck
                          En son düzenleyen Ramazan Kurtulus; 30-09-2014, 08:40.

Yorum Yap

Bilic Sosa ve Ozzie' li kadro yaparsa error verir.
                            Getirebileceklerini bilsem hi? d???nmeden Lucien Favre.
                            Bu y?netim bunu beceremeyece?i i?in...

Bu arada Borsa ma?? derbi de?il, s?radan bir ma?.
                            L?tfen dikkat!

Yorum Yap

suana kadar gosterdigi performans ortalama bi hoca goruntusu veriyor bana birde kendini gelistirmiyor gecen seneki hatalar neyse aynen devam ediyor anadolu takimlarina karsi skoru yakalayinca uzerine yatmaya calismak ve bunu basaramamak yaklasik 7 mac falan oldu gecen seneyle beraber hala ogrenemedi Besiktasin bu takimlara yatmayacagini ezip gecmesi gerektigini.Birde cogu kisi mac icinde surekli ayakta takimi ateslemeye calisiyor falan diye dusunuyor bende tam aksini dusunuyorum buyuk takimlara karsi neysede anadolu takimlarina karsi kulubeden buyuk hoca ya bir ya iki kere cikmali gereksiz heyecan yaptirmamali.Bilicte israr edilmelimi benim icin hala kocaman bi soru isareti.Bilic giderse eger yerine Favre,tuchel,ralf ragnick ten biri gelmeli.

Yorum Yap

Bu sene b?t?n ma?lar?m?zda ayn? s?k?nt?y? ?ektik orta alandan topu demba ba'ya ta??yamad?k. bunun ??z?m? ortada veli atiba ikilisi yerine ikiliden biri ve o?uzhan'?n oynamas?d?r bence. tabi burda o?uzhan?n fizi?ini geli?tirmesi de ?ok ?nemli. bi ikinci s?k?nt?m?z da kanat organizasyonlar?nda beklerin katk?s? s?f?r. tabi beklerimizden her ma? 10 isabetli orta beklemiyoruz ama iki-?? tane de gelmeli...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X