Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

edit.

Yorum Yap

?yi ho? adams?n da ?u Olcay tak?nt?ndan vazge?sen ve tak?m?n devaml? yan ya da geri pas yapmas?na ??z?m bulsan daha g?zel olacak....

Yorum Yap

Aslı Cihan Saglam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Tunc Baltali tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        atiba da tolga da ekstra oyunculard?r, bu ma?ta tak?m sadece tabela yapamam??t?r o kadar. bu tak?ma sosa demba ba girecek.
        oynanan oyun da bence gayet iyiydi. vars?n tabela gelmesin, onu yapacak adam var nas?l olsa

bu arada atiba yerli olsun topal ?n bademci?ini al?r, topal kim be? fenerdeki durum veli atiba n?n olmamas?d?r.
        veli atiba = sel?uk topal d?r.
        ??ks?nlar bakal?m b?yle g?relim ?retkenliklerini
        Atiba bir senede toplam ka? tane ?ut ?ekiyor ? Be?enmedi?in Topal'?n hemen hemen her ma? kaleyi bulan ?utu var. Sadece iyi savunma yapmayla, top ?almayla olmaz bu i?. Hadi f?rsat bulmasa tamam diyecem de, dikkat ediyorum ?zellikle ?ut ?ekmekten ka??n?yor Atiba. Tabiki bu tak?mda, bu ?artlarda vazge?ilmez bir oyuncu ama ?n?m?zdeki sene daha gen?, daha ?ok ileriye oynamay? d???nen bir adam bak?lmal? yerine.
        topal ne tabela yaparsa atiba da onu yapar. atiba ?u tak?mda bizi ileri ta??mas? gereken son adamd?r. atiba tek ?n libero oynasa topal ?n on kat? katk? verir. koy bakal?m topal?n yan?na veli yi birbirlerine pas atamazlar.
        topal?n oyuna katk?s? atiba n?n 10 da biri bile de?il. ha melo ile kar??la?t?r?rs?n?z anlar?m da topal ne arkada?

Yorum Yap

atiba da tolga da ekstra oyunculard?r, bu ma?ta tak?m sadece tabela yapamam??t?r o kadar. bu tak?ma sosa demba ba girecek.
          oynanan oyun da bence gayet iyiydi. vars?n tabela gelmesin, onu yapacak adam var nas?l olsa

bu arada atiba yerli olsun topal ?n bademci?ini al?r, topal kim be? fenerdeki durum veli atiba n?n olmamas?d?r.
          Atiba bir senede toplam ka? tane ?ut ?ekiyor ? Be?enmedi?in Topal'?n hemen hemen her ma? kaleyi bulan ?utu var. Sadece iyi savunma yapmayla, top ?almayla olmaz bu i?. Hadi f?rsat bulmasa tamam diyecem de, dikkat ediyorum ?zellikle ?ut ?ekmekten ka??n?yor Atiba. Tabiki bu tak?mda, bu ?artlarda vazge?ilmez bir oyuncu ama ?n?m?zdeki sene daha gen?, daha ?ok ileriye oynamay? d???nen bir adam bak?lmal? yerine.
          topal ne tabela yaparsa atiba da onu yapar. atiba ?u tak?mda bizi ileri ta??mas? gereken son adamd?r. atiba tek ?n libero oynasa topal ?n on kat? katk? verir. koy bakal?m topal?n yan?na veli yi birbirlerine pas atamazlar.
          topal?n oyuna katk?s? atiba n?n 10 da biri bile de?il. ha melo ile kar??la?t?r?rs?n?z anlar?m da topal ne arkada?
          S?yledi?in ?eyler hep varsay?m. ?yle olsayd? b?yle olurdu yada yan?nda bu olsayd? ??yle oynard?.. Fb nin oyuncusunun oyuna katk?s?n? burada uzun uzun anlatmak istemiyorum. En basitinden son Trabzon ma??nda iki tane ?ut ?ekti Topal, biri direkten d??ar? ??kt?, birini kaleci ??kard?. Ben Atiba'n?n bu y?n?n?n eksik oldu?unu s?yl?yorum sadece.

Yorum Yap

S?yledi?in ?eyler hep varsay?m. ?yle olsayd? b?yle olurdu yada yan?nda bu olsayd? ??yle oynard?.. Fb nin oyuncusunun oyuna katk?s?n? burada uzun uzun anlatmak istemiyorum. En basitinden son Trabzon ma??nda iki tane ?ut ?ekti Topal, biri direkten d??ar? ??kt?, birini kaleci ??kard?. Ben Atiba'n?n bu y?n?n?n eksik oldu?unu s?yl?yorum sadece.
            tabi ki varsay?m olacak, sistem de?i?medi?i s?rece g?ze b?yle gelecek atiba. topal ge?en sene 4 gole etki ederken atiba 5 gole etki etmi?. kaleye ?ut ?ekse nolacak asist ?zelli?i s?f?r adam?n.
            oyuna katk?s?n? uzun uzun anlatsan diyebilece?in topal 2 stoperin aras?na girer libero gibi birde yan pas yapar. arada s?rada ?ut ?eker. o kadar...
            hedef kalite o b?lge i?in topal olmamal?. tekrar diyorum oyuna etkisi melo olacak bir adam gelir atiba y? 18 e almay?z tamam ama k?yas topal olacaksa atiba ba? tac?d?r benim i?in.

Yorum Yap

En az bizim kadar g??l? tak?mlara kar?? oynatt??? ba?aba? di?edi? futbolu be?eniyorum. Ancak bizden ?ok g??s?z oldu?u a?ikar tak?mlara kar?? da ayn? ba?aba? di?edi? futbol anlay???n? g?rmek istemiyorum. G??s?z rakip bulunca dakikalarca bo?du?umuzu g?rmek istiyorum. Bol goll? ma?lar kazanmak istiyorum. Bir b?y?k tak?m hocas? olarak ma? kazanma oran? ?ok d???k. A??kcas? durum bu. Hocal???n? be?enmiyor de?ilim ancak tak?m? "kazanan" psikolojisine sokmak apayr? bir h?ner.. san?r?m bundan yoksun.

Yorum Yap

hoca olcay nedir yaaaa

Yorum Yap

Bilic'de basaramiyacak malesef. Halbuki sevmistim kendisini

Yorum Yap

Bu y?netimle
                    Bu kadroyla
                    Bu kadar sakat verirken
                    34 ma??n? deplasmanda oynuyorken
                    Jose gelse, ?ampiyonluk kaf da??n?n ard?nda.
                    Bilic'in de hatalar? var; ama bu durumda olmamaz?n 1. 2. 3. 4. nedeni Bilic de?il.
                    Bilic gitse kimi getireceksin ? Derbilere 7 defansla ??kan, Sivok'u ekremle ?s deplasman?nda orta sahada oynatan Denizliyi mi! Yoksa Ziya Do?an?'m?? Kimi getireceksin de fark yaratacak. Yine bir ton masraf, yine kaybedilecek uzun bir zaman
                    Birazc?k sab?r, ?eref Bey bitti?inde, imkanlar artt???nda, eline daha iyi bir kadro verecek ?apta bir y?netimle Bilic ?ok ba?ar?l? olacakt?r.

Yorum Yap

Aslı Necmettin Firat Ozkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      En az bizim kadar g??l? tak?mlara kar?? oynatt??? ba?aba? di?edi? futbolu be?eniyorum. Ancak bizden ?ok g??s?z oldu?u a?ikar tak?mlara kar?? da ayn? ba?aba? di?edi? futbol anlay???n? g?rmek istemiyorum. G??s?z rakip bulunca dakikalarca bo?du?umuzu g?rmek istiyorum. Bol goll? ma?lar kazanmak istiyorum. Bir b?y?k tak?m hocas? olarak ma? kazanma oran? ?ok d???k. A??kcas? durum bu. Hocal???n? be?enmiyor de?ilim ancak tak?m? "kazanan" psikolojisine sokmak apayr? bir h?ner.. san?r?m bundan yoksun.
                      Bencede guzel tespit. Bunu Sosa, Oguzhan, Tore ve Ba gibi adamlari bir arada oynatarak basarabilir. Ama sakatliklar cezalar vs derken kare as hep eksik kaldi, goremedik bi turlu. Hazirlarsa Bursa macinda bu futbolcular sahada olsun o mac ilk yari biter. Futbol, futbol zekasi olan adamlarla daha guzel yoksa bozuk plak gibi d?n babam d?n.
                      Bu kadar duz adamla sonuc almak zorlasiyor.
                      En son düzenleyen Yasin Teke; 19-09-2014, 22:13. Sebep: ?mla

Yorum Yap

Sene 2014 hala y?netimin de?il de Bilic'in su?u sananlar var...

Yorum Yap

Aslı Ender Tuzcu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Yonetime sucsuz diyen yok da Olcay'a,Necip'e tahammul etmek,gerideyken bile cift on libero oynatmak,kendinden gucsuz takimlara 1-0in ustune yatmaya calismak benim sucum mu?

Yorum Yap

Aslı Burak Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Yonetime sucsuz diyen yok da Olcay'a,Necip'e tahammul etmek,gerideyken bile cift on libero oynatmak,kendinden gucsuz takimlara 1-0in ustune yatmaya calismak benim sucum mu?
                            Peki olimpiyat stad? Bilic'in su?u mu ? Hadi stad bulamad?lar o zemin Bilic'in su?u mu ? Antrenman sahas?ndaki zemin Bilic'in su?u mu ? Sa? bek ? Bunlar ne alaka diyebilirsin ama adamlar bunlar y?z?nden hep sakat.Necip'i keyfinden mi sa? bek oynat?yor ? Olcay da ?srar etmesinin sebebi geriye ko?mas? ??nk? Bilic tak?m savunmas?n? ?nemsiyor.Ama sakatlar olmasa belki Sosa'y? oynatacakt? Olcay?n yerinde.?u ?artlarda tek oynatabilece?i adam frei ( bu da Bilic'in su?u ) ama ?o?u insan be?ense de ne zaman pas verece?ini bilmiyor kafa a?a??da ilerliyor.?artlar b?yleyken en son su?lanacak adam Bilic bana g?re.

Yorum Yap

Hem de biraz tutarl? olun tak?m savunmas?n? yapt?ram?yor diye Day?'y? be?enmeyip g?ndertip ?imdi tak?m savunmas? i?in u?ra?an adam? da be?enmemek neyin nesi ? Ba?ar?n?n istikrarla gelece?ini ne zaman anlayacak bu taraftar ?

Yorum Yap

Aslı Burak Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Peki olimpiyat stad? Bilic'in su?u mu ? Hadi stad bulamad?lar o zemin Bilic'in su?u mu ? Antrenman sahas?ndaki zemin Bilic'in su?u mu ? Sa? bek ? Bunlar ne alaka diyebilirsin ama adamlar bunlar y?z?nden hep sakat.Necip'i keyfinden mi sa? bek oynat?yor ? Olcay da ?srar etmesinin sebebi geriye ko?mas? ??nk? Bilic tak?m savunmas?n? ?nemsiyor.Ama sakatlar olmasa belki Sosa'y? oynatacakt? Olcay?n yerinde.?u ?artlarda tek oynatabilece?i adam frei ( bu da Bilic'in su?u ) ama ?o?u insan be?ense de ne zaman pas verece?ini bilmiyor kafa a?a??da ilerliyor.?artlar b?yleyken en son su?lanacak adam Bilic bana g?re.
                                Rakipler de ayni zeminde oynuyorlar ama istediklerini alip gidiyorlar...Olcay geriye geliyor derken de gercekten ironi yapt???nizi dusunuyorum,kendi bolgesinde bile gostermelik pres yapan adamdan bahsediyoruz...Alternatif konusuna gelince;Pektemek Genclerbirliginde kanatlarda cok daha fazla gorev aliyordu ki son zamanlardaki performansina bakarsak da kaleden uzaklastikca performansi verimi artiyor...Ayrica daha once de yazdim adami dinlendirmek adina Ismail -Motta ikilisi bir mac bile denenemez mi,Ugur Boral'a bile sans verilebilir...Nedir yani bu adam da bu kadar israr? Sag bek konusunda Necip'i guclu rakiplere karsi defans olarak denersin eyvallah ama rakip gelemezken ve Necip de geri pas vermekten baska bir halt yapmazken ismail'i neden almaz?Serdar kotu bir bek olabilir eyvallah ama Necip' kadar da oynayamaz mi,bu kadar suredir adama yok gibi davranmak ayiptir,oynatmayacaksa gonderseydi...

Su an oynattigi taktikle bugune kadar ne kazandik ki bu kadar israr ediyor?Arada bir insan farkli kadro dener,farkli bir taktik dener ama dener,kaybettigimiz maclar da bile oyuna mudahale etmeyip bir iki oyuncunun ayagina bakiyoruz...Veli-Atiba ikilisi bize ne kazandirdi?Neden bir mac da olsa tek onlibero denenmez?Kazanmak icin sahaya cikan takimin bu kadar defansif kalmasi sizce de absurt degil mi?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X