Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Adamsin hoca

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Tam bizi sembol ediyor, tv ba??ndada trib?nde de en az bizim kadar oda tezcanl?

Ayr?ca de?i?iklikleri de iyiydi.Cenk Tosun'u 4 5 dk ?nce alsa fena olmazd? ama

Yorum Yap

Bili?in gerek?esi ne olursa olsun oyundan atilma hakki yok bir kere. ?v?lecek nesi var bu durumun, r?vans ma?inda saha kenarinda olamayacak! Y?netim y?netim olsa okkali bir para cezasi verir. Ayrica degisiklikleri bence yanlis ve yanlis zamanda. Son 10-15 dakika Serdar Olcay yerine girmeli, Serdar sag beke ve Ismail sol a?iga ge?meliydi. Mustafa-Cenk degisikligi en az 10 dakika daha ?nce olmaliydi. Ayrica G?khan ve Kerimin oyuna girmesini gereksiz buldum, takim iyi oynuyordu o dakikaya kadar.

Yorum Yap

Bilic bence yerini al?r ceza alaca??n? sanm?yorum.

Yorum Yap

Oyundan at?lmas?na bende k?zd?m ama her ma? olan durumlar olmad??? i?in abart?ya gerek yok,

Oyuncu de?i?iklikleri de gayet yerinde ve zaman?ndayd?,

Yaln?z ?u her saniye futbolcuya kar??masa daha iyi olur, en az?ndan ta? at??lar?nda.

Yorum Yap

Aslı Alper Esen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Bili?in gerek?esi ne olursa olsun oyundan atilma hakki yok bir kere. ?v?lecek nesi var bu durumun, r?vans ma?inda saha kenarinda olamayacak! Y?netim y?netim olsa okkali bir para cezasi verir. Ayrica degisiklikleri bence yanlis ve yanlis zamanda. Son 10-15 dakika Serdar Olcay yerine girmeli, Serdar sag beke ve Ismail sol a?iga ge?meliydi. Mustafa-Cenk degisikligi en az 10 dakika daha ?nce olmaliydi. Ayrica G?khan ve Kerimin oyuna girmesini gereksiz buldum, takim iyi oynuyordu o dakikaya kadar.
              abi ismail ta? gibi oynuyordu cazorla falan hikaye oldu ma? boyunca , tam oyun b?yle giderken orda o riski al?p serdar? en tehlikeli yere al?p ismaili ?ne atamaz hi?bir hoca. bu riski fm denilen oyunda bile alm?yor millet , kald? ki bahsedilen adam serdar. ben eminim ki serdar bi 15-20 dk kala girse d?n ak?am 0-1 yenik kapatacakt?k ma??. biz san?yoruz ki arsenal ?ok k?t?yd? falan ama adamlar?n d???ncesi kanatlardan yakalay?p giroudla bitirmekti bekler h?zl? ve h?r??n oldugundan bulamad?lar o bo?lu?u.

Mustafa - cenk de?i?ikli?inde de hakl? buluyorum bili?'i , cenk mustafa kadar ekstras? olan bi oyuncu de?il , yapaca?? ve yapamyaca?? bellidir , ?n?nde kal?r vurur gol olur ama dribling yapamaz i?e kat edemez cenk. Mustafay? son ana kadar oyunda tutarak o riski ald? evet yoruldu mustafa iyi de de?ildi ama her an her?eyi yapablme potansyelini d???nd? son ana kadar bekledi , cenk'in ne verebilece?i zaten belli ??nk?.

Yorum Yap

Abi hala serdara nas?l g?venebiliyorsunuz. Ge?en sezon tak?m?n ba??n? yakan adam bu. Taraftar?n umutlar?yla oynayan adam bu.

Yorum Yap

http://instagram.com/p/r6l6NxuarZ/

Yorum Yap

Adams?n hocam.

Yorum Yap

Yorum Yap

Hocan?n her zaman destek?isi oldu?um i?in bu g?n de rahat rahat s?yleyebiliyorum. ?yi ki bizimlesin hocam.

Yorum Yap

Ne demi?ti Vedat Kaptan : "Ben matematik bilmem, 4-4-2 den 3-5-2 den anlamam... Be?ikta? ??ks?n, Be?ikta? gibi oynas?n kazan?r"

Ben m?cadeleye bakar?m. Hoca kendi m?cadele etti?i gibi tak?mada bunu a??lam??. Biz taraftar olarak kat?l?rsak, y?netimde az bir ?eyler becerebilse ?ok ?eyler de?i?ir.
                          xxxxxxxxxxxxx
                          - Say?n Okyar, Be?ikta? buradan beraberlikle ayr?l?yor ama sizce bu skor iyi bir avantaj m??
                          - Avantaj?n iyisi k?t?s? olmaz, avantaj iyidir. bu y?zden ona avantaj denir.

Yorum Yap

Adam

Yorum Yap

Ozzie kalmal?yd? onun haricinde Serdar / Olcay de?i?ikli?i yap?larak ?smail sol ?ne ?ekilebilirdi.Tak?m Ozzie ??kt?ktan sonra organize olamad?.
                              M?cadelemiz ve inanc?m?z sa?lamd?.Hoca h?rs?n? tak?ma ge?irmi? fakat oyunu okumakla ilgili s?k?nt?lar? devam ediyor. Tabi ki kadronun defansif zay?fl??? ve alternatifsizli?i de bunda en ?nemli etken.

Yorum Yap

Ge?en sene ilk yar?daki fener ma??na kadar hocan?n destek?isiydim. Ama fener ma??nda ve sonras?nda kendisini ele?tirdi?im ?ok oldu. Ama d?n i?in s?ylenebilecek tek ?ey var. Yetenekleri k?s?tl? olsa da m?cadele eden yard?mla?an ?ok g?zel bir tak?m yaratm?? in?allah b?yle devam eder BE??KTA?, BE??KTA? gibi oynar.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X