Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

4-4-2 oynat?yorsun hoca

Yak???r.

Elindeki malzeme yeterli olsun 4-4-2 oynat?r demi?tik
    En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 06-08-2014, 23:52.

Yorum Yap

4-4-2 cand?r cannn

Yorum Yap

Aslı Emrah Yamako?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Bilal Ta??? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Yedirmeyece?im seni.
        Tek ba??ma kalsam bile.

Seviyoruz!
        Tek kalmazs?n, ben de var?m.
        bende var?m bende!

Yorum Yap

hocam iyisin g?zel ho?sunda ?u oyuncu de?i?ikliklerini zamaninda yapsan ke?ke bug?n ma?? verebilirdin

Yorum Yap

Oyuncu de?i?iklikleri konusunda eksi?i var.

Biraz daha m?dahalelerde zamanlamay? do?ru yapmas? laz?m.

Ben inan?yorum hocaya.

Do?ru kadroyu sahaya s?r?yor , taktiksel de?i?iklikler deniyor.

Yabanc? hocalarda en az 2 sene sabretmek gerekir. Ge?en sene ge?i? d?nemiydi bu sene kendisini belli edecektir. Kal?rsa seneye daha iyi olacakt?r. ?st?ne koya koya gidecektir.

Ligimiz standartlar?na bak?l?rsa Bilic iyidir iyi.

Yorum Yap

Oyuncu de?i?ikli?i konusuna ben de kat?l?yorum. Bir de, sol bek ?smail'in sa? a??k oynamas?na ?ok ?a??rd?m.

Olsun, iyisin hocam! Senin de eksiklerin ve yanl??lar?n var; ama ?stesinden gelinmeyecek ?eyler de?il. Yeter ki, o yanl??larda ?srar etme.

Yorum Yap

Bu tak?ma verdi?i en b?y?k ?ey savunma yapmay? ??retti.

Savunma yapmak ger?ekten kolay bir?ey de?ildir.Heleki 1 sene ?nce ligin en ?ok gol yiyen tak?mlar?ndan biriysen , ondan ?nce 7 ki?i ile savunma yapan 2 hoca de?i?tirdiysen.9 senede 20 tane stoper gelmi? bir tak?ma savunma mant??? oturtmak kolay de?ildir.

Kimi geldi united deplasman?nda savunmay? 6 pas'a kurdu. Kimi geldi porto deplasman?nda savunmay? orta sahada kurdu. Kimi geldi braga ma??nda 7 ki?i ile savunma yapt? , kimi geldi cumb?r cemaat hucuma ??kard? arka taraf? ?ar?amba pazar?na ?evirip ligin en ?ok gol yiyen tak?m? yapt?.

?imdi 4 ki?i ile do?ru savunmay? yapan bir tak?m olma yolunda ilerliyoruz.Ersan ve Pedro'nun oynad??? son 9 ma?ta ilk defa penalt? harici gol yedik.

Tandem konusunda ?ok kaliteli savunmac?lar?m?z olmamas?na ra?men iyi bir tandem yarat?ld?.

Tak?m 2 sene ?nceki gibi c?mb?r cemaat hucuma kalkmadan gol atma yollar?na gidiyor.

Hucuma gelecek extra en az 2 oyuncu daha olaca??n? d???n?rsek hucumda da daha etkili olaca??m?z? s?ylemek hi?te yanl?? olmaz.

Feyenoord'u elemek ?l?? de?ildir.

2 ma?la bilic'i vezir yapmaya gerek yok.

Sadece hocam?z?n k?ymetini bilelim. Lig i?erisindeki elindeki kadro ile en iyi sonu?lar? alabilecek hocalardan birine sahibiz.

Eksikleri muhakkak var. Yanl??lar? g?rmezden gelinmemeli. Ancak malzemesi iyile?tik?e hocada de?i?iyor.

Bknz : 4-4-2'ye d?n???.

Bknz : holosko yerine ba?ka alternatifler ?retmesi gibi.

Yava?ta olsa eksiklerini g?r?yor de?i?tirmeye ?al???yor. E?er bir spalletti , lucescu , mourinho vs gelmeyecekse 3-4 sene daha bilic ile devam edilebilir.

3-4 sene i?erisinde eminim ki avrupada ve ligde ba?ar? sa?layan bir tak?m yaratacakt?r.

Daha iyisi gelmeyecekse bilic ile istikrar denenmelidir.

Yorum Yap

Hoca, biraz pas ?al??t?r tak?ma.
                  Topu tutup oyunu tutmak... Pasla rakibi ?zerine ?ekmek falan....
                  G?zel ?eyler bunlar.

Tur i?in te?ekk?rler.

Yorum Yap

Bilic'e sonuna kadar inan?yorum, g?veniyorum. Eminim eninde sonunda ba?ar? helecek. Sabretmek laz?m, g?venmek laz?m.

Yorum Yap

Feyenoord ma?lar? cok iyiydi. Bravo hoca. Tbrkler.

Yorum Yap

Feyenoorda ?ok iyi ?al??t??? Belli Bili?'in , umar?m derbilere de ayn? analizleri yaparlar Terzicle birlikte , bili? 2 ma?? da denizli gibi ?nceden oynam?? kafas?nda

Yorum Yap

?sim vermeyece?im 2-3 ki?i ye adaletli forma da??tmad???n konusu d???nda sonuna kadar yan?nday?m hocam. Benim gibi futbol fakirine kalsa bu adamlar yerine A6 dan bile oyuncu al?r?m g?z?m kapal?...

D?n ve bug?n haz?r olma konusunda yapt???n a??klamalar i?in te?ekk?rler.

Yorum Yap

Aslı Fatih Caliskan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Ulan varya b?yle can-i g?n?lden istiyorum cok ama cok basarili olsun....
                            tek degilsin arkadasim inan bana bende deli gibi istiyorum basarali olsun 20 yil kulubede o olsun diye.

Yorum Yap

Aslı Murat Akgun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              tek degilsin arkadasim inan bana bende deli gibi istiyorum basarali olsun 20 yil kulubede o olsun diye.
                              +1903

Yorum Yap

Aslı Murat Akgun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                hoca be?ikta?'? ?ok seviyor bundan eminim. bu adam h?rvat milli tak?m?n?n ba??nda 120+2'de gol yiyip elendi?inde bile a?lamazken, bizim konyaspor ma?? sonras? sinirden a?lad?.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X