Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

hoca bugun iyiydi, hem ilk 11 hem sonradan yapilan degisiklikler, taktik vs iyiydi. kadroya 1-2 takviye yapilirsa bilicin eli dahada rahatlar, o zaman daha net koyar ortaya kendini..

Yorum Yap

Aslı Tolga Dalk?l?? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      hocam son dakikalarda yedi?in golleri ortaya ??karsak roman olur buna milli ma? da dahil. k?smetsizlik midir becerememek midir nedir ad?n? koyam?yorum.. Tamam penalt? hesap edilesi bir hata de?il ama bi kere de oyunu tutal?m yahu... +5 yazd??? anda 2-1 de iyi skor dedim... tamam a??r? kaliteli ayaklar?m?z yok eyvallah ama bu ?ocuklar da bunu ba?arabilir sanki...
      bunun bilicden ziyade futbolcularin bir zaafi oldugunu dusunuyorum,son dakikalarda oyunu tutamayip biraz sikinti yasiyorlar, zamanla o sikinti atlatilir..

Yorum Yap

Bug?n gayet iyiydi Bili?.

Yorum Yap

Kazand?k diye de?il,bug?n hakikaten oynamam?z gerekti?i gibi oynad?k.
          Yar?n alanda rakibe top ald?rmad?k,d?nd?rmedik,iyi alan daraltt?k,yar? saham?za girdikleri anda kar??lar?nda en az 3 futbolcuyu buldular.
          Motta'n?n sa?ma sapan penalt?s? ve O?uzhan'?n k?t? olmas? d???nda iyiydik.

Yorum Yap

5 yildiz-10 numara teknik direktorluk performansi.. Darisi playoff turuna.

Yorum Yap

Aslı Bulent Golbas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              bunun bilicden ziyade futbolcularin bir zaafi oldugunu dusunuyorum,son dakikalarda oyunu tutamayip biraz sikinti yasiyorlar, zamanla o sikinti atlatilir..
              acilen atlat?lmas? laz?m.. ma??n ortalar?nda ?ok da g?zel tuttuk oyunu..Biraz kaleciye fazla d?nd?k ama deplasmanda da normaldir o kadar. ??te rakip o kadar risk alm??ken ?u son dakikalar? daha ak?ll? ge?irsek ke?ke... Ortada bir beyin olsa ger?ekten kondisyonumuzun yetti?i ve ?nde oldu?umuz ma?lar? farka g?t?r?r?z...

Yorum Yap

Hoca harikaydi,oyuncu degisiklikleri ise mukemmeldi.

Yorum Yap

B?yle devam etmeni diliyorum

Yorum Yap

korkmadan forvet almak sana ?ok yak???yor hoca

Yorum Yap

?lk 11 tercihleri d???nda bana g?re oyuncu de?i?iklikleri olarak oyuna m?dahalede ?ok s?k?nt? ya??yordu Bilic.Ancak Feyenoord ma??nda bu konuda pozitif izlenimler verdi.Umar? ?st?ne koyarak gider.

Yorum Yap

Kadro taktik de?i?iklik konusunda ger?ekten ?ok ba?ar?l?yd? umar?m butun sezon bunu b?yle devam ettirir..

Yorum Yap

Kartall?k do?u?tan gelir sonradan olunmaz. Kartal bak??l? Comandante

Yorum Yap

Seviyoruz seni! Sabri Haluk a?abey foto?raf s?per.
                            Bir de benden gelsin

Yorum Yap

dun mactan sonra koridora yurudu sonra geri donup yedek kulubesinin arkasindaki tribunde birine biseyler atti forma herhalde..

Yorum Yap

Be?ikta?'a oyun karakteri,oyun kimli?i ve taktik disiplin kazand?rd?n.

Benim i?in bunlar ?ok ?nemli.

Ak?ll? transfer politikas? ve biraz daha sab?rla,b?y?k i?ler ??karaca??na emnim hocam.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X