Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Yucel Deliktas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    [ATTACH=CONFIG]2651[/ATTACH]

Slaven Bilic 10 sene daha kals?n isterim.
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  muslum_gurses_dertler_insani.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  61.4 KB

Yorum Yap

bas?n toplant?s? saat ka?ta ?

edit. 14:30
      En son düzenleyen Caner Akbal; 09-07-2014, 14:51.

Yorum Yap

Ntvspor vermiyor mu basin toplantisini ? ?uan Brezilya'dan r?portaj var

GT-I8552 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Ba?lar 5 dakikaya.

Yorum Yap

Holosko iyi ?ocuk stad yapma?aaa ?al???yoruzz

Yorum Yap

ohaa soldakini bir tek benmi ilk anda mitroglou zannettim

Yorum Yap

O nas?l hap?urma lan ?k?z.

Yorum Yap

adamlar seyirciyi kabul etmiyo, bilic seneyede gelmek istiyoruz diyor arkada?.....

Yorum Yap

Aslı Tolga Deniz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    adamlar seyirciyi kabul etmiyo, bilic seneyede gelmek istiyoruz diyor arkada?.....
                    adam teknik olarak, kamp-antreman ?artlar? olarak bak?yor ??nk?. taraftara ?ov de?il, sezona haz?rl?k kamp? yap?yorlar ??nk?.

Yorum Yap

Ya adam yar?m saat konu?tu 2 dk ?evirdi eneramo falan dedi oralar ?evrilmedi

Yorum Yap

tak?ma demba ba (ki bana kal?rsa Be?ikta? tarihinin belkide en iyi yabanc? santraforu.) transfer edildi diye bas?na bile tav?r yapan sevgili hocam,

Ahmet nur ?ebi ile birlikte kl?b? terk edersin in?allah, bunca zaman seni sevdim durdum fakat ?nder ?zen olay?nda resmen arkana an?'yi al?p kuyu kazd?n...karar a?amas?nda ?nder ?zenin etkisi azald?ktan sonra dayatmalar?n? Ahmet nur ?ebiye yaparak, ?nder ?zenin yetkilerini yok sayd?n. b?t?n karizman? yerle bir ettin g?z?mde...b?yle bi adam oldu?unu d???nmemi?tim. taktiksel anlamda, oyuncu de?i?ikli?i anlam?nda seni yetersiz g?rd???m?zde dahi karakterin, duru?unla y?r?rs?n bu yolda diyorduk fakat b?t?n sempatilerim t?kendi sana kar??.

seneye lucescu'nun s?zle?mesi bitiyor, hat?rlat?r?m. arenada yedek kl?besinde seni g?rmeyiz in?allah.

Yorum Yap

son g?nlerde yeni sezona dair umutlar?m? bitiren reis daha do?rusu haline tavr?na bak?l?rsa eski reis'tir kendisi. Sen futbol tak?m?n?n lideri,komutan?s?n fakat antremanlarda,haz?rl?k ma?lar?nda,bas?n toplant?lar?nda surat be? kar?? bir depresif hava. ?mam osurursa cemaat s??ar diye bir laf vard?r hani. Bilic b?yleyken ben ?imdi o futbolcudan kendisini par?alamas?n? nas?l bekleyeyim, ben mi h?rsland?r?p gazlay?m ?al??t?ray?m adam?. Be?ikta? teknik direkt?rl??? k?s?lecek,trip at?lacak bir makam de?ildir ?yle. Transfer gecikti, ?zen istifa etti, y?netim problemli, stat yok evet ama ?artlar b?yle diyede ?yle depresif havalarda gezemezsin. Seni severiz, severim fakat ne sen bize mecbursun ne biz sana, ?artlardan memnun de?ilsen verirsin istifan? gidersin. Ha sende bizi seviyorsan ve kal?yorsan o zaman halin tavr?nla taraftar?n,futbolcunun tad?n? ka??rmaya hakk?n yok pa?am. Ge?en sezonda Atat?rk Stad?'ndaki Gs ma??ndan sonra ayn? triplere girdin y?z?n g?lene kadar tak?m?n ne hallerde oldu?unu g?rd?k. Ya kendini toparla profesyonelce i?ine bak ya da yol yak?nken git ?alma/k?rma zaten az olan umudumuzu.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Can Aydin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            tak?ma demba ba (ki bana kal?rsa Be?ikta? tarihinin belkide en iyi yabanc? santraforu.) transfer edildi diye bas?na bile tav?r yapan sevgili hocam,

Ahmet nur ?ebi ile birlikte kl?b? terk edersin in?allah, bunca zaman seni sevdim durdum fakat ?nder ?zen olay?nda resmen arkana an?'yi al?p kuyu kazd?n...karar a?amas?nda ?nder ?zenin etkisi azald?ktan sonra dayatmalar?n? Ahmet nur ?ebiye yaparak, ?nder ?zenin yetkilerini yok sayd?n. b?t?n karizman? yerle bir ettin g?z?mde...b?yle bi adam oldu?unu d???nmemi?tim. taktiksel anlamda, oyuncu de?i?ikli?i anlam?nda seni yetersiz g?rd???m?zde dahi karakterin, duru?unla y?r?rs?n bu yolda diyorduk fakat b?t?n sempatilerim t?kendi sana kar??.

seneye lucescu'nun s?zle?mesi bitiyor, hat?rlat?r?m. arenada yedek kl?besinde seni g?rmeyiz in?allah.

karde? sen ne i?tiysen bana da getir.

Yorum Yap

hoca cok bunalim modda.bu sekildeyken takim nasil enerjik,istekli vs olacak bilmiyorum

Yorum Yap

Aslı Huseyin Can Aydin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Bunlar? yaparken sende yan?ndayd?n herhalde

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X