Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cok zor degildi be hoca ikinci yaridaki kadroyla baslamak.. Yolun acik olsun.. Adamliginla hatirlanacaksin ama hocaligini hep korkak olarak hatirlayacagim..

Yorum Yap

Aslı Do?acan Canpolat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Hoca ?ok isterdim yeni ?n?n?de bir ma?a ??kman? ama senle biz birbirimize zarar vermekten ba?ka bir ?ey yapam?yoruz.
      west ham la haz?rl?k ma?? yapar?z. o zaman ??kar Vodafone arena'ya

Yorum Yap

Aslı Mustafa Yildiz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Emir Sever tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Murat Keskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Ibrahim Bagcivandemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

bilic giderse muhakkak ?ampiyon oluruz diye bir?ey yok kesinlikle ama bilic gelece?e dair ne umut verdi size ? 0 ba?ar? 0 kupa.arkas?ndan a?lanacak biri kesinlikle diil.
        valla ben her g?r?s?de anlayisla karsiliyorum....

1-BESIKTASIM sampiyon olamiyorsa hoca basarisizdir kesinlikle g?nderilmelidir...(katiliyorum)
        2-son sampiyonluktan beri yillardir geriye gittik onca transferlere ragmen ve yillar sonra 2 adim ileri gitmisken tekrar 3 adim geri gitmek korkutuyor(b?yle d?s?nenleride anliyorum ve hak veriyorum)
        Murat abi senin gibi d???nenler olduk?a gelece?e dair umutlar?m az da olsa art?yor valla gecenin teselli yorumu senin yorumun oldu benim i?i sa?olas?n
        murat abi.. yazm??s?n.. ironi de?ildir demi?sin..
        ayn?s?n? bende diyorum.. bili? gidince i?imdeki umutlar gidecekmi? gibi..
        ben son 2 sezondur inand?m ?ampiyonlu?a ne olursa olsun..
        adam stads?z bu kahpe ligte elindeki malzeme ile bence en iyisini yapt?.. hatalar? varm?d?r vard?r.
        be?ikta??n neredeyse son 10 sezonu ??pe at?lm??..
        vars?n 1 sezonda daha at?ls?n.. (yeni stad ile )
        belki bu sefer ?ok?a kazan?r?z..
        aklima stalingrad filmi gelir hep...Naziler rusya ya girmis stalingrada dogru ilerliyor..stalingrad in alinmasis rusyanin alinmasi demek bir nevi...rus gencleri askerden kaciyor...cephedeki askerler bitmis bir halde..?st r?tbelileri topluyorlar ne yapacagiz diyorlar birbirlerine...herkes bir fikir s?ylerken birisi "UMUT VERELiM" diyor...nasil yani diyor komutan...-insanlara kahramanlik hikayeleri anlatalim gazetede yayinlayalim diyor..+bildigin bir kahraman varmi diye soruyor komutan...(naziler isgal ettiginde yanindaki bir asker t?fekle keskin nisanci gibi tek tek subaylari indiriyor)onun adini veriyor..gazetelerde yayinliyor ?ld?rd?kleri nazi subaylarinin apoletlerini aliyor t?m rus gencleri askere yazilmak icin seferber oluyor ve sonunda rusya kazaniyor...bende inandim senin gibi...ilk defa rakiplerin macini bile izledim heyacanla belki puan kaybederler diye...bilic bu umut u vermisti...onun icin her g?r?s? anlayisla karsiliyorum...

Yorum Yap

Aslı Mustafa Zeybek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Do?acan Canpolat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Hoca ?ok isterdim yeni ?n?n?de bir ma?a ??kman? ama senle biz birbirimize zarar vermekten ba?ka bir ?ey yapam?yoruz.
          west ham la haz?rl?k ma?? yapar?z. o zaman ??kar Vodafone arena'ya
          Yaks?n bi sigara d???ns?n hatalar?n? ondan sonra

Yorum Yap

kerim,at?n? ve cenk..neyse uzun uzun yazmaya gerek yok.
            g?le g?le bilic,gidece?in yere pektemekle beraber gitmen dile?i ile.

Yorum Yap

?ok seviyorum seni hocam. ?nad?n bitirdi seni de...

Yorum Yap

Ha g?zel hocam bi de yeni tak?m?na can?n evlatlar?n Olcay, Pektemek ve Necip i de g?t?r?rsen ?ampiyon yapm?? kadar sevcem seni.

Yorum Yap

valla hi? bir ba?ar? ya?amam?? adamlar? commandante , kral , imparator , efsane , futbolun tillah? , adam?n dibi , kartal y?rekli , day? , baba , Be?ikta?'?n ?ocu?u falan yapt?k?a bizden bir yol olmaz.?zin verelim de ba?ar? yakalad?ktan sonra efsane olsunlar.

Yorum Yap

Aslı Kemal Erce Avaroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    valla hi? bir ba?ar? ya?amam?? adamlar? commandante , kral , imparator , efsane , futbolun tillah? , adam?n dibi , kartal y?rekli , day? , baba , Be?ikta?'?n ?ocu?u falan yapt?k?a bizden bir yol olmaz.?zin verelim de ba?ar? yakalad?ktan sonra efsane olsunlar.
                    aynen ?yle..

Yorum Yap

Ayni sekilde 10 gol atti diye adina sarkilar turkuler kral ligin en iyisi yapiyoruz oyuncularida

Yorum Yap

kadro farki cok fazla abartiliyor turkiye liginde, ki fener gs ve besiktas arasindaki rekabette her takimin cok gucsuz kadrolarla mucadele ettgi donemler olmustur ama bilicin besiktasi gs ve fb karsinda ezdirmesi farkli birsey, bunun en buyuk sebebi bilicin besiktasi gs ve fb kadar buyuk takim gormemesi, biz fbye kadikoyde 9 kisi ile kalede pancu ile 4 gol attigimizda, bizim kadroda messi ronaldo mu vardi.. bilic besiktasi buyuk takim olarak hic goremedi..

stadyum meseleside tabiiki tum sezon dusunyuldugunde hakli bir soylemdir, ancak son 5 haftaya lider girip ust uste iki brebarlik iki maglubiyet almamin bahanesi stadyumsuzluk olamaz, son 5 haftaya lider girmis takim heryerde sampiyon olma direnci gosterir, olur olmaz o ayri birsey ama o direnci gostermemiz gerekirdi, stad bahanesi cok yersiz.

Yorum Yap

r?dvan dilmen: bilic haks?z rekabette geriye d??m??t?r. gs 0 k?rm?z? kart, be?ikta? 10 k?rm?z? kart. stads?z ve bu ?artlarda ?ok ba?ar?l?d?r.

Yorum Yap

Koskoca y?netim yalan konu?uyor..

Yorum Yap

Kimse Bilic'i savunmas?n. Oyuna m?dahale edemiyor. Bu kadrodan daha k?t?s?n? Samet Aybaba 3. yapt? zaten.

Tak?nt?l? hoca Bilic. Denemeden risk bile alam?yor.

Oyun anlay??? k?s?tl?. ?yi bir insan olabilir. Bize ba?ar?l? insan laz?m.

Yorum Yap

Benim anlamad???m Bili?'in gitmesini isteyen bu kadar adam var ama y?netimin gitmesini isteyen tek t?k ??k?yor.?htiya? olan b?lgelere adam alma,hakem hatalar?na g?k?n? ??karma sonra teknik direkt?r? g?nderiyoruz g?ll?k g?listanl?k...Biraz mant?kl? d???nelim l?tfen.Tamam bende Tolgay'? ??karmas?na,Mustafa'y? oynatmas?na falan k?z?yorum ama Bili? 1 su?luysa y?netim 10 su?ludur g?z?mde.Sizden de ayn? d???nceyi g?rmek g?zel olur.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X