Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ayrica su olcay konusunda verdigin m?cadeleyi israri kerim icin versen ve mustafa icin verdigin cabayi cenk icin versen g?zel olurdu

Yorum Yap

Aslı Murat Keskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Ibrahim Bagcivandemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Emir Sever tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Giden Bilič de?il de sanki gelece?e dair umutlar gitmi? gibi bir his var i?imde.Sanki Biličin gitmesi bi?ey de?i?tirmeyecekmi? gibime geliyor
      sanki icindeki umudu aliyorlarmis gibi mi....?
      (ironi degildir)
      bilic giderse muhakkak ?ampiyon oluruz diye bir?ey yok kesinlikle ama bilic gelece?e dair ne umut verdi size ? 0 ba?ar? 0 kupa.arkas?ndan a?lanacak biri kesinlikle diil.
      valla ben her g?r?s?de anlayisla karsiliyorum....

1-BESIKTASIM sampiyon olamiyorsa hoca basarisizdir kesinlikle g?nderilmelidir...(katiliyorum)
      2-son sampiyonluktan beri yillardir geriye gittik onca transferlere ragmen ve yillar sonra 2 adim ileri gitmisken tekrar 3 adim geri gitmek korkutuyor(b?yle d?s?nenleride anliyorum ve hak veriyorum)
      Murat abi senin gibi d???nenler olduk?a gelece?e dair umutlar?m az da olsa art?yor valla gecenin teselli yorumu senin yorumun oldu benim i?i sa?olas?n

Yorum Yap

Fikret orman ba?l???nada yazd?m. Hoca de?i?tirmek bizim gaz?m?z? almaktan ba?ka bir i?e yaramaz. Gelmeyelim art?k bu oyunlara, yemeyelim art?k bu taktikleri... Demir?renin yolundan giden, ba?? s?k??t?m? hoca de?i?ikli?ine giden defalarca kand?r?ld???m?z taktikleri yemeyelim art?k. Bili? zaten gitti, gitseydi gitmeseydi kavgas?n?n bir anlam? yok. As?l ?nemli olan? ger?ekleri g?relim.

Bug?n Haluk Ulusoyun ikinci golde nas?l kudurmu? gibi sevindi?ini g?rd?n?z m? z?playarak... Bizim gen?li?imiz bunlar?n federasyon ba?kanl???nda ge?ti. Mehmet A?ar, fatih terim, haluk ulusoy ??geninde ge?ti.

?ok a??k ve net s?yl?yorum. Bunun fikret orman muhalefetiyle filan ilgisi yok. G??l? bir y?netim gelmedik?e, ?ampiyon olmam?z imkans?za yak?n. Adam gibi ?at?r ?at?r sava?acak, hakk?n yendi?inde susmayacak, s?ke s?ke d?ve d?ve ?ampiyonlu?u alacak y?netimden ba?ka ?are yok. Bununda g??s?z ve kendi ??hretine ??hret mal?na mal katmak isteyen, yolunda fikret ormanla olmayaca?? ?ok a??k ve net.

?ampiyon olmak istiyorsan g??l? bir y?netim ?art bu kadar basit...

Yorum Yap

Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Bu sene butun camia sinifta kaldi. Tek suclunun Bilic olmasi cok enteresan ama. Neyse gonderdik ya sonucta seneye sampiyon oluruz artik. Bilic bugun cok dogru isler yapti ama yine de olmadi yapacak bir sey yok. Hos kazansak bu duruma uzulen bile olacakti ya Bilic kalirsa diye endiselenecekti millet ama merak etmeyin adam zaten her seyin farkinda kendini basarisiz ilan etti ve gitti. Yonetimin basarisizligi hocaya yuklemesini cok guzel yedi yine taraftar. Tebrikler. Ikinci yd vakasi geliyor hadi hayirli olsun.
          Bilic bug?n do?ru i?ler mi yapt??
          Necip neden ilk 11 ba?lad? ve neden 90 dakika sahada kald??
          Opare, Serdar'?n yar?s? kadar oynamay?p tonla hata yaparken neden Serdar ??kt? Opare girdi? (Atiba sola da ge?ebilirdi pekala)
          ?leride d?nen toplar?n t?m?n? toplayan Tolgay, aya?a pas yapan Tolgay (ilk yar?da 33 pasta 32 isabet sa?lam??t?, 2. yar? istatistiklerini bilmiyorum) oyundan ??karken bu tak?mda neden var oldu?unu anlamad???m?z Pektemek neden oyuna girdi?
          Madem risk alacaks?n, ??kar sol bek ??kar, necip'i ??kar, hatta git at?n?'? ??kar. Neden en verimli 2-3 oyuncudan biri olan Tolgay?
          ?leride art?k doldur bo?alta ge?ip, ceza sahas?nda kalabal?kla?man gerekirken hala ve inatla Ba ??kar?p Cenk neden girer?
          Ba iyi oynamad? kabul ama kalm?? 10 dakika m? neyse. B?rak dursun ceza alan?nda. Neden ??kar?yorsun.

Yorum Yap

Aslı Omer Cubuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Omer Cubuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            ?u adam? nolursunuz co?kuyla, hak etti?i bi?imde u?urlayal?m.
            do?ru kazand?rd??? say?s?z kupalar ve derbi galibiyetleri i?in omuzlarda veda edilmelidir.
            Hocam kupaya falan bakm?yorum ben. Bu adam elinden geleni yapt?, bu bozuk ve ??r?m?? futbol d?zeninde gecesini g?nd?z?ne katarak ?al??maya devam etti. Adaml???yla centilmenli?iyle herkese ders verdi. Belki de Be?ikta?'?n ba??na gelmi? en d?zg?n insand?. Fatih Terim'le 10 ?ampiyonluk kazanaca??ma Bilic gibilerle kaybetmeyi tercih ederim. Hani hep diyolar ya Melo gibi ?irkef olun, Emre gibi hakemi bask? alt?na al?n, ben b?yle gelecek ba?ar?y? istemiyorum. Be?ikta?'?n b?y?kl??? kazand??? kupalarla falan ?l??lmez. Hocay? teknik anlamda ele?tirebilirsiniz, tak?mdan gitmesini de isteyebilirsiniz o apayr? bir tart??ma konusu. Ama Be?ikta? kul?b?nde 2 senedir bu g?revin ba??nda elinden geleni yapm?? bir adam?n ayr?l?k vakti geldiyse hak etti?i ?ekilde u?urlan?r, bu kadar basit.
            insanl??? ve karakteri hakk?nda hi?bir?ey s?ylemedim zaten ama size kat?lm?yorum.g?revinin ba??nda hi?te elinden geleni yapmad?.elinden gelen? yapsayd? ba?ar?s?z olmazd?.bir?ok hatas? var.kendisinin tek g?revi ?evreye insani olarak iyi g?r?nmek diil. yapt??? i?i lay?k?yla yerine getirmedi. gecesini g?nd?z?nede katmad?.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Bilgekagan Agaoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              bize disiplin abidesi bir hoca gerek. Idmanlar? a??r, oyunculara k?k s?kt?recek bir hoca.
              Ya da ?ok iyi bir kondisyoner.

Yorum Yap

bilic giderse muhakkak ?ampiyon oluruz diye bir?ey yok kesinlikle ama bilic gelece?e dair ne umut verdi size ? 0 ba?ar? 0 kupa.arkas?ndan a?lanacak biri kesinlikle diil.

1-BESIKTASIM sampiyon olamiyorsa hoca basarisizdir kesinlikle g?nderilmelidir...(katiliyorum)
                2-son sampiyonluktan beri yillardir geriye gittik onca transferlere ragmen ve yillar sonra 2 adim ileri gitmisken tekrar 3 adim geri gitmek korkutuyor(b?yle d?s?nenleride anliyorum ve hak veriyorum)
                Murat abi senin gibi d???nenler olduk?a gelece?e dair umutlar?m az da olsa art?yor valla gecenin teselli yorumu senin yorumun oldu benim i?i sa?olas?n
                sende sagol kardesim..acikcasi bende merak etmiyor degilim vodafone arenada para sorunu olmadan 3-4 akilli transferle bilicle nasil olurdu diye...derbi istatistiginin yaninda ic saha daki puan kayiplarida var...senol g?nesi ise nedense bilic in devami olarak g?r?yorum...yani bilicle vodafone arena 1 sene daha yada senol g?nes...benim icin ayni seyler...baska kim felirse gelsin emin ol senin gibi hissedecegim

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Cok iyi bir insansin ama iyi bir hoca degilsin.. Yolun acik olsun g?zel y?rekli adam
                  s?f?r ba?ar?, istedi?in yere kadar git bili? byy byy....

Yorum Yap

murat abi.. yazm??s?n.. ironi de?ildir demi?sin..
                    ayn?s?n? bende diyorum.. bili? gidince i?imdeki umutlar gidecekmi? gibi..
                    ben son 2 sezondur inand?m ?ampiyonlu?a ne olursa olsun..
                    adam stads?z bu kahpe ligte elindeki malzeme ile bence en iyisini yapt?.. hatalar? varm?d?r vard?r.
                    be?ikta??n neredeyse son 10 sezonu ??pe at?lm??..
                    vars?n 1 sezonda daha at?ls?n.. (yeni stad ile )
                    belki bu sefer ?ok?a kazan?r?z..

Yorum Yap

Aslı Mustafa Zeybek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Bu sene butun camia sinifta kaldi. Tek suclunun Bilic olmasi cok enteresan ama. Neyse gonderdik ya sonucta seneye sampiyon oluruz artik. Bilic bugun cok dogru isler yapti ama yine de olmadi yapacak bir sey yok. Hos kazansak bu duruma uzulen bile olacakti ya Bilic kalirsa diye endiselenecekti millet ama merak etmeyin adam zaten her seyin farkinda kendini basarisiz ilan etti ve gitti. Yonetimin basarisizligi hocaya yuklemesini cok guzel yedi yine taraftar. Tebrikler. Ikinci yd vakasi geliyor hadi hayirli olsun.
                      Bilic bug?n do?ru i?ler mi yapt??
                      Necip neden ilk 11 ba?lad? ve neden 90 dakika sahada kald??
                      Opare, Serdar'?n yar?s? kadar oynamay?p tonla hata yaparken neden Serdar ??kt? Opare girdi? (Atiba sola da ge?ebilirdi pekala)
                      ?leride d?nen toplar?n t?m?n? toplayan Tolgay, aya?a pas yapan Tolgay (ilk yar?da 33 pasta 32 isabet sa?lam??t?, 2. yar? istatistiklerini bilmiyorum) oyundan ??karken bu tak?mda neden var oldu?unu anlamad???m?z Pektemek neden oyuna girdi?
                      Madem risk alacaks?n, ??kar sol bek ??kar, necip'i ??kar, hatta git at?n?'? ??kar. Neden en verimli 2-3 oyuncudan biri olan Tolgay?
                      ?leride art?k doldur bo?alta ge?ip, ceza sahas?nda kalabal?kla?man gerekirken hala ve inatla Ba ??kar?p Cenk neden girer?
                      Ba iyi oynamad? kabul ama kalm?? 10 dakika m? neyse. B?rak dursun ceza alan?nda. Neden ??kar?yorsun.
                      Maca dogru stratejiyle basladi bence. Takir takir oynadik olmadi ne yapalim yani en azindan fener macindaki gibi sacma sapan bir futbol oynamadik. Necip'i Veli'nin gorevini yapsin diye oynatti. Veli'nin yoklugunda orta sahamiz coktu ki bu macta oyunu tamamen biz kontrol ettik. Atinc'i da gs nin duran top organizasyonlarini durdurmak icin oynatmis olabilir. Opare ve Tolgay konusuna katiliyorum ama Opare'yi yedigimiz kontralarda cok hizli geriye dondugu icin oyunda tuttu bence. Tolgay'la ilgili bir takintisi var evet sanirim idmanda gordugu kadariyla bu cocuk 75 dk dan fazlasini cikaramiyor diye dusunuyor. Ama Ozzy hamlesi gereken ve cok dogru bir hamleydi. Hem guclu hem iyi top yapan bir orta sahaya ihtiyacimiz vardi ve o dokunuslari dogruydu. Sonucu elde edemedik ama kimse bu oyunu beklemiyordu bence. Yaptigi hatalar takintilariyla ilgili bu konuda size hak veriyorum ama bugunun artilari eksilerinden daha fazlaydi.

Yorum Yap

Milne olmayacakt? Bilic'ten kendimizi kand?rmayal?m. G?le g?le.

Yorum Yap

Bug?n ma? kazan?lsayd? tek ma?l?k gazla belki devam edilecekti seneye.

Belki de b?ylesi daha hay?rl? oldu.

Yorum Yap

commandante oldun ama hoca olamad?n be bilic

Yorum Yap

Hepimizin i?inde bir burukluk var ancak kendi d??en a?lamaz hocam.. Gitmen konusunda de?il ama adaletsiz forma da??tman konusunda taraftar hem fikir.. Verdi?in sosyalist deme?ler ve hayat felsefenle uyu?mayan bu adaletsizlik senin sonunu getirdi fark?nda de?ilsin. Olcay, Pektemek ve Necip senin ?ocu?unsa Kerim ve Cenk Tosun'da taraftar?n ?ocu?udur.. Teknik, taktik ba?ka hi?bir konuya de?inmeyece?im.. Bu tak?ma ilk g?n ki kadar yak???yosun lakin olmuyor.. M?thi? duygularla ba?lad?k, hayal k?r?kl???yla bitiriyoruz.. Yolun a??k olsun..

Yorum Yap

Hoca ?ok isterdim yeni ?n?n?de bir ma?a ??kman? ama senle biz birbirimize zarar vermekten ba?ka bir ?ey yapam?yoruz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X