Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

http://www.futbolarena.com/haber/bes...u-geliyor.html

Yorum Yap

Aslı ?brahim ?n?z? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Mehmet Yasar Goynuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ?nce ola?an?st? se?im var, y?netim se?ilecek, ?enol G?ne? bekleyecek mi acaba se?im sonucunu, Allah sonumuzu hay?r etsin
      B?yle bir ?ey olursa 3 senemiz daha ??p olur.
      Valla ba?kan bey bug?n Genel kurulda s?yledi, caymazsa s?z?nden yak?n gelecekte se?im var

Yorum Yap

Aslı ?brahim ?n?z? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ?nce ola?an?st? se?im var, y?netim se?ilecek, ?enol G?ne? bekleyecek mi acaba se?im sonucunu, Allah sonumuzu hay?r etsin
        B?yle bir ?ey olursa 3 senemiz daha ??p olur.
        Valla ba?kan bey bug?n Genel kurulda s?yledi, caymazsa s?z?nden yak?n gelecekte se?im var
        Abi "haftaya" olay?na d?ner in?allah.

Ola?an?st? olursa sorgusuz sualsiz kazan?r.

Yorum Yap

Aslı Erhan Bicer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ?n?m?z yaz art?k herg?n birini yazarlar...

Yorum Yap

Aslı Ferdi Taslac? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Selcuk Aktas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            D???ncenizi merak ediyorum ama oyun stilimize en uygun olan? Abdullah Avc? diye d???n?yorum.
            aslinda aklimdan gecmiyor deil ama b?y?k takim baskisi kaldirirmi tek soru isareti bu bende
            Ligin en ba?ar?l? antren?r? kadrosuna bak?yorum ve yapt?klar?na bu ?ans? hakediyor bence
            Golc?s? Semih yav

Yorum Yap

Aslı Emir Sever tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Giden Bili? de?il de sanki gelece?e dair umutlar gitmi? gibi bir his var i?imde.Sanki Bili?in gitmesi bi?ey de?i?tirmeyecekmi? gibime geliyor
              sanki icindeki umudu aliyorlarmis gibi mi....?
              (ironi degildir)

Yorum Yap

G?le G?le hocam G?le g?le Olcay,Pektemek,Necip,Ersan ?srar?n y?z?nden finali yapamad?k..

Yorum Yap

Her ?eye ra?men yolun a??k olsun hoca. ?n?allah bir g?n b?y?k bir hoca olabilirsin.
                  Bizle olmayaca?? a??kt?. Hay?rl? oldu her iki taraf i?in de.

Yorum Yap

Aslı Murat Keskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Giden Bili? de?il de sanki gelece?e dair umutlar gitmi? gibi bir his var i?imde.Sanki Bili?in gitmesi bi?ey de?i?tirmeyecekmi? gibime geliyor
                    (ironi degildir)
                    bilic giderse muhakkak ?ampiyon oluruz diye bir?ey yok kesinlikle ama bilic gelece?e dair ne umut verdi size ? 0 ba?ar? 0 kupa.arkas?ndan a?lanacak biri kesinlikle diil.

Yorum Yap

Aslı Ibrahim Bagcivandemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Murat Keskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      (ironi degildir)
                      bilic giderse muhakkak ?ampiyon oluruz diye bir?ey yok kesinlikle ama bilic gelece?e dair ne umut verdi size ? 0 ba?ar? 0 kupa.arkas?ndan a?lanacak biri kesinlikle diil.
                      valla ben her g?r?s?de anlayisla karsiliyorum....

1-BESIKTASIM sampiyon olamiyorsa hoca basarisizdir kesinlikle g?nderilmelidir...(katiliyorum)
                      2-son sampiyonluktan beri yillardir geriye gittik onca transferlere ragmen ve yillar sonra 2 adim ileri gitmisken tekrar 3 adim geri gitmek korkutuyor(b?yle d?s?nenleride anliyorum ve hak veriyorum)

Yorum Yap

Prandelli'nin bile derbi galibiyeti var

Yorum Yap

yaz?klar olsun! y?netim + bilic + futbolcular satt?lar Be?ikta??m?z?

Yorum Yap

Bu sene hi?bir derbide gol atamad?k.?stelik demba ba ve cenk gibi iki iyi golc? varken.?ok k?s?r bir tak?m yaratt?.

Yorum Yap

Liverpool ma??ndan sonra biraz havalara girdin ya vurdum duymazl??a ba?lad?n ya Bili? efendi in?allah ?al??t?racak tak?m bulamazs?n ortada kal?rs?n

Yorum Yap

?u adam? nolursunuz co?kuyla, hak etti?i bi?imde u?urlayal?m.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X