Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Nail Demirel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Coskun Deniz Teran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Borcu olan bir kulup borclarini nasil oder?
    1.sportif basari kazanarak
    2.ucuza getirdigi oyunculari iyi fiyatlara satarak.

2 senedir slaven bilic yonetimindeki takimimiz ne bir sportif basari elde edebildi ne de gokhan tore, kerim ,oguzhan,atinc,cenk tosun gibi potansiyelli oyunculari gelistirebilip +10 milyon ? duzeyinde satacak hale getirebildi.

Senol g?ne? gelirse yukar?daki iki maddenin de gerceklesme olasiligi cok yuksek olur.
    1 numarali madde ilk senede olmasa bile ki ben olacagina eminim 2 numarali madde pek guzel hayata gecer.
    Deniz, Fikret Orman ilk geldi?i g?n k???lece?iz diyerek geldi. Taraftara, kan ve g?z ya?? vaad ediyorum dedi.
    Hepimiz senin yazd???n o iki madde ile borcu azalt?labilece?ini yazd?k, ?izdik.
    Ama Fikret Orman, k???lmeye giderek borcun azalaca??n? savunuyordu. O y?zden senin yazd?klar?n?n Bilic ile alakas? yok.
    Fikret Orman bu yolu se?memi?ti geldi?i g?n zaten.
    Fikret orman zaten en basta 1-0 geriden basladi.kuculerek kim buyumus?spor kulubu sportif basari almadan nasil borclarini odeyebilir?
    Zaten sirf bu y?zden de bilici getirdi.bilic de k???lme planinin bir parcasi.Besiktas tarihinin en kotu derbi performansi da cabasi.
    Ben de diyorum ki artik bu plandan kurtulmanin vakti geldi.kazanacak basaracak teknik direkt?r getirilmeli.orman da gidecekse ,1 sene sonra kongre var eger bu sezon da sampiyon yapamazsa zaten gider.ama 1 sezonu daha bilicle harcamamak lazim.

Ha tabi yonetim yine gidip 2-3. Sinif hoca falan getirecekse hoca kalabilir.bilic gidecekse gelecek en kotu hocanin senol g?ne? olmasi lazim.
    Fikret Orman y?netiminin ?ok iyi bir hoca getirebilece?ini d???n?yor musun?
    Ben Fikret Orman'?n Bilic'ten daha ba?ar?l? bir hoca getirebilece?ine zerre ihtimal vermiyorum.
    Kald? ki bir de olay?n hakem y?nleri var. Her sene Fener - Galatasaray +10 - 15 puan cebine koyuyor.
    Sen bunlara kar?? nas?l m?cadele edeceksin? ?o?u ?ey y?netimde bitiyor asl?nda.
    Ya niye ?yle diyorsun? Orman stat yap?yor.
    Tak?m?n ba?r?s?zl???n?n sadece Bilic'e y?klenmesi ?ok acayip bir olay. Elindeki adamlar, kapasiteleri belli. Yani Mustafa'y? oynatmad? okey Tosun'un da dengesi yokki, kimi sakat kimi kart cezal?, yahu kalecisi aylarca sakat kalan bir tak?m?z, yedek kul?besi olmayan bir kadroyla, medyadan ve hakemden bu kadar bask?yla, sahip ??kmayan bir y?netimle bence ?ok daha iyisi olamazd?. Bunlar evet i?in bahanesi ama her ?ey ortada. Evet 2 y?ld?r ?ok bi ba?ar? elde edemedik ama en az?ndan saha i?erisinde, ekran kar??s?nda tak?m?m?z? savunabilen bir TD kazand?k. Koskoca BJ Kul?b?nden bir y?neticinin yapamad???n? aylarca tek ba??na yapt?. Bu kadar kin ger?ekten ?ok abart?.

Yorum Yap

Aslı Filiz Fidanoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Fikret orman zaten en basta 1-0 geriden basladi.kuculerek kim buyumus?spor kulubu sportif basari almadan nasil borclarini odeyebilir?
      Zaten sirf bu y?zden de bilici getirdi.bilic de k???lme planinin bir parcasi.Besiktas tarihinin en kotu derbi performansi da cabasi.
      Ben de diyorum ki artik bu plandan kurtulmanin vakti geldi.kazanacak basaracak teknik direkt?r getirilmeli.orman da gidecekse ,1 sene sonra kongre var eger bu sezon da sampiyon yapamazsa zaten gider.ama 1 sezonu daha bilicle harcamamak lazim.

Ha tabi yonetim yine gidip 2-3. Sinif hoca falan getirecekse hoca kalabilir.bilic gidecekse gelecek en kotu hocanin senol g?ne? olmasi lazim.
      Fikret Orman y?netiminin ?ok iyi bir hoca getirebilece?ini d???n?yor musun?
      Ben Fikret Orman'?n Bilic'ten daha ba?ar?l? bir hoca getirebilece?ine zerre ihtimal vermiyorum.
      Kald? ki bir de olay?n hakem y?nleri var. Her sene Fener - Galatasaray +10 - 15 puan cebine koyuyor.
      Sen bunlara kar?? nas?l m?cadele edeceksin? ?o?u ?ey y?netimde bitiyor asl?nda.
      Ya niye ?yle diyorsun? Orman stat yap?yor.
      Tak?m?n ba?r?s?zl???n?n sadece Bilic'e y?klenmesi ?ok acayip bir olay. Elindeki adamlar, kapasiteleri belli. Yani Mustafa'y? oynatmad? okey Tosun'un da dengesi yokki, kimi sakat kimi kart cezal?, yahu kalecisi aylarca sakat kalan bir tak?m?z, yedek kul?besi olmayan bir kadroyla, medyadan ve hakemden bu kadar bask?yla, sahip ??kmayan bir y?netimle bence ?ok daha iyisi olamazd?. Bunlar evet i?in bahanesi ama her ?ey ortada. Evet 2 y?ld?r ?ok bi ba?ar? elde edemedik ama en az?ndan saha i?erisinde, ekran kar??s?nda tak?m?m?z? savunabilen bir TD kazand?k. Koskoca BJ Kul?b?nden bir y?neticinin yapamad???n? aylarca tek ba??na yapt?. Bu kadar kin ger?ekten ?ok abart?.
      Kin derken?
      Slaven bilic bize k?f?r mu etmis ,hakaret mi etmis ,ihanet mi etmis de ona kin duyalim?bu nasil bir tabirdir?birini elestirmek,basarisiz gormek ona karsi kin duymak mi oluyor.

Bilici cok severim ve kendisini basarisiz buluyorum 2 sene kendisine yeteri kadar sans verildi?ini dusunuyorum, gitmesini istiyorum olay bu kadar basit ,mevzuyu dramatize etmeye gerek yok.

Yorum Yap

Bu kadar spek?lasyondan sonra devam edilmesi faydadan ?ok zarar getirir.

Yorum Yap

bilic karakteri ?ok iyi ama tak?m? y?netecek kapasitede de?il derbilerde fark yaratam?yor oyuncu de?i?iklerinde kat? kurallar? var resmen mesela cenk i 80 den sonra almak gibi sonra pektemek inad? var ki ?ok gereksiz at?n? dururken necibi stopere almas? frei yerine formsuz olcay? secmesi oyunu iyi okuyamamas? daha buna benzer bi s?r? nedeni var ama gelecekte tecr?be kazand?ktan sonra gelmesini muhakkak isterim ama ?imdi kalmas? faydadan cok zarar getirir ayr?ca Be?ikta? tecr?be kazan?lcak bi kl?p de?il bu y?zden de gitmesi ?uan i?in mant?kl? olan

Yorum Yap

zidane olmaz m? acaba

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Tufan herkesi ayn? sepete koymazsan sevinirim. D?n Samet Aybabay? ele?tirenler bug?n B?lic ide ele?tirebiliyor.

?ahsen ben Samet Aybaba n?n gelmemesini hi? istememe ra?men, TD li?ini hi? be?enmeme ra?men topi?ine yazd?m tek yaz? ayr?ld???n?n belli oldu?u g?nki te?ekk?rler yaz?s?d?r.
              Elbette herkes ayni degil,elbette istisnai durumlar var,onlari tenzih ediyorum ben.Ben tek tek su o zaman ne yazmis,simdi ne yazmis diye bakmiyorum ancak buyuk cogunluk kadro kalitesi argumanini kabul etmiyordu o zamanlar,kadromuz kalitesiz diyenlerde bir elin parmaklarini ge?miyordu.Hix istisnai durumlar var diye bu kaninin aksini iddia etme bence abi.Ayrica birisi bir seyleri zorluyorsa savunmak adina koydugun zorlama argumanlarla sensin bu,ben de?il. Su topicte en baba Bilic savunucusunun bile elestirdigi bir donem olmustur,ama senin oyle bir doneminde olmadi.Eger olduysa alintila biraz mahcup olayim abim.
              Olmad? do?ru.

Ama zaten ne futbolcuyu, ne y?netimi ne teknik adam? ?ok s?k ele?tiren bir adam de?ilim. ?kincisi ele?tirilecek noktalar?na g?zlerimi kapad???m anlam?na da gelmez bu.

Futbol tek bir do?runun oldu?u bir oyun de?ildir ??nk?. Kitab?na uygun yap?yorsa bir teknik adam, ne oyuncu de?i?ikli?i konusunda ne de ??kard??? kadroda bir ele?tiride bulunurum. Bili?'le farkl? d???n?d???m zamanlar oldu ama Bili?'in do?rular?na da sayg?m oldu. ??nk? onun mant???n? g?rebiliyorum.

Genel olarak kadro kalitesinden ?ikayet?iyim. Ama tek tek futbolcular? pek irdelemem. Heleki ?ok s?k onlar?n hatalar?n? dillendirmem. Bizler lin?e haz?r insanlar?z ??nk? ama bu mevkiye bir oyuncu laz?m derim. Bunu daha ?ok s?k dillendirmeyi ye?lerim.

Fikret Orman y?netimini asla be?enmem. Toplasan o topikteki ele?tiri say?m ??? ge?mez. Ama stat konusundaki plans?zl?kta, ?nder ?zen meselesinde, Bili? meselesinde, ?ampiyonluk yar???ndaki pasifliklerinde yeri gerdi?inde bu insanlarla ba?lant?l? hatalar? varsa ilgili topiklerde dile getiririm.

?nder ?zen'i de ?ok fazla ele?tirmedim. ??nk? adam?n ?ok fazla hatas?n? g?rm?yordum. Varsa da bulundu?u ?artlar i?inde makul g?r?yordum. Ama ona kar?? yapt???m tek ele?tiri d???ncesinin i?leyi? bi?imiyle ilgili. Analitik d???ncesinin zay?f oldu?u, iyi ??z?mleme yapt??? ama sentez yapamad???yd?. Tekrar g?reve gelmesini ?ok isterdim ama yan?nda sentez yetene?i olan bir adamla gelmesini isterdim. Bir ka? ay ?nce yazd???m uzun bir yaz?yd?. Topi?ine girip okuman? tavsiye ederim. Tek bir ele?tiridir. Yeterlidir.

Burada onca defa oyuncu de?i?ikliklerinin, belli d?zeyde oyuncu ve kadro kalitesi olan tak?mlarda, Lucian Favre'in yaz?s?ndan da ka? defa al?nt? yaparak, ma?a ?ok fazla etki eden bir?ey olmad???n? bunun avrupada sadece T?rkiye de bu kadar dillendirildi?ini, bunun nedeni de T?rkiye'deki futbol k?lt?r?n?n oyundaki taktik kurguyu ??z?mlemede ba?ar?s?z olams?ndan kaynakland???n? dile getirdik.

Bizim Liverpool ma?? sonunda burada tart??t???m?z, ele?tiri oldu?unu idida etti?imiz yok oyuncu de?i?ikli?i yok daha fazla cesaretmi? z?rval?klar?na bak birde adamlar?n yat??? analize bak

http://premieretouche.com/2015/02/25...maintain-hope/

Motive edemiyormu?, finallerin adam? de?ilmi? falan. Bunlar icat edilmi? bir s?ylem. D?nya ?zerinde bu ?ekilde teknik adamlar? birbirnden ay?rt eden b?yle bir kategori yok. Heleki ben meslek olarak y?llarca psikolojik dan??manl?k yapt?m. ?nsanlar?n bizden elimizde sihirli bir de?nek oldu?unu zannetti?ini, tek dokunu?ta istedi?in ?ekle sokabilece?ini d???nmesi gibi yanl?? bir alg? oldu?unu ?ok iyi bilirim. Motivasyonun kelime anlam?n? bile bilmeyen adamlar?n a?z?nda d???rmemesine zaten hi? ?a??rmam.

Bili? i?in s?yleyece?im tek ?ey futbol bilgim, kurgum onu ele?tirebilecek d?zeyde de?il. Kusura bakma. Hatas?n? g?r?rsem ele?tiririm. Hata olarak g?rmedi?im, kendi i?inde do?rusu olan, mant??? olan bir?eyi ele?tiri olsun diye yapmam asla. Hi? kimse i?in yapmam.

Sadece Bili? konusundaki yakla??m?mdan dolay? kafanda benimle ilgili bir yarg? olu?tu?unu d???nd?m. Bu y?zden beni biraz daha tan?yas?n diye yaz?y? bu kadar uzatt?m. Bili? hakk?nda hi? ele?tirin yok gibi saf?a bir ele?tiriyi ???nc? defa yapmaman? dilerim.
              A?abey,

Kendini bana ifade etme zahmetine girdi?in i?in te?ekk?r ederim.
              Ben seni irite etmek ad?na s?ylemedim hi? ele?tirdi?in bir d?nemi hat?rlam?yorum diye,kald? ki a??klama yapmak zorunda da de?ilsin.
              Her ne kadar savundu?un arg?manlar?n?n temeline kat?lmasam da,samimiyetinden,Be?ikta??n menfaatini istedi?inden asla ??phe duymad?m.
              Asl?nda biraz haks?zl?k yapm???m gibi oldu,o y?zden bir daha '' saf?a '' bir serzeni?te bulunmayaca??m sana.

?imdi de ben sana kendimi a??klamak istiyorum,mazur g?r.
              Zaten yanl?? anla??lmaktan acaip nefret ederim ve nefret etti?imden midir nedir s?rekli ba??ma gelir.
              Bilic g?reve gelmeden ?nce ad? bizimle an?lan adaylar aras?nda en istemedi?im teknik adamd?.
              Favre,Tuchel,Bielsa gibi isimler aras?ndan Bilic en son s?radayd? benim i?in,hala bana g?re de gayet normal bu tutum.

Ancak g?reve gelen Bilic oldu,bekledi?imin aksine sezona f?rt?na gibi bir giri? yapt? ve ben kendisine haks?zl?k yapt???m? beni ?a??rtt???n? s?yledim.
              Tabi 5. haftadan sonra geli?en olaylar s?recinde tak?mdaki psikolojik ??k??,kul?beden uzak kal??? ve tak?m? toparlayamay???n?
              ve 10 hafta boyunca y?r?yen ve tak?m? sabote eden Fernandes'i ?srarla 11 ' de oynatmas?n? yad?rgad?m ve ele?tirdim.
              Keza Fernandes'in kalitesini ve yetene?ini g?z ?n?ne ald???m?zda bize verece?i ?ok ?ey oldu?undan onu kazanma ?abas?n? ele?tirsem de ?ok yad?rgamad?m.
              Hatayd? ama d?zeltilemeyecek bir problem de?ildi ve ?stelik ilk senesiydi.

Ancak bu durum Olcay b?yle oynad???nda da ayn? oldu,Olcay'?n art arda 10 ma? k?t? oynay?p da kesilmedi?i d?nemde oldu,Olcay'? kazanma ?abas? nedendi,Olcay Fernandes kalitesindeki bir adam da de?ildi ?stelik,keza ayn? ?eyleri kalecimiz Tolga'da ve Mustafa Pektemek'te de ya?ad?k.

Ve T?rkiye Kupas?ndan elenip tek kulvarda m?cade etmemize ra?men tak?m?n ligin 2. yar?s?nda ya?ad??? inan?lmaz fiziksel d?????,keza ayn?s?n? bu sezonda ya?ad?k.
              Atiba,Necip,Pektemek gibi adamlar? dev?irme iste?iyle kendi mevkisinin oyuncular?na ?ans vermemeyi ve s?rekli bunun inad?n? s?rd?rmeyi i?te bunlar? anlamak m?mk?n de?ildi.
              Ben Mustafa Denizli'ye inat?? derdim,ancak hocamdaki inat??l?k da? ke?ilerinde yok ve onun bir sistem yaratma ad? alt?nda yapt??? bu inat??l?k tak?ma zarar verdi,formsuz oyuncular? oynatma g?d?s? kenardaki futbolculardan alaca??m?z verimi hi? etti.

Her neyse tek tek senteze inme gere?i duymuyorum,s?z?n ?z? seninle beraber burda g?nlerce Bilic'i savundu?umuz da oldu,yar?n s?zle?mesini uzat?p tak?mda kalaca?? a??klansa yine b?y?k destek?ilerinden biri olurum,her ?eyden ?nce Be?ikta?a gelen teknik adamlar?n?n i?inin haddinden fazla zor oldu?u ger?e?i de g?n gibi ortada.

Ben ondan daha iyisi gelemeze ?artlanmad???m i?in bu ayr?l???n hay?rl? olaca??n? d???n?yorum belki de.
              Zaten ?u psikolojik harptan sonra Bilic'in yararl? olabilece?ini de d???nm?yorum,ancak olur da kal?rsa daha iyisi gelemeyece?i i?in kal?r,biz yine destekleriz.

K?rg?nl?k olduysa affola,sa?l?cakla.

Yorum Yap

Aslı R?dvan K?ro?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                zidane olmaz m? acaba
                Zidane her t?rl? olurda fikret orman getirir mi getirebilir mi zidane gelir mi ??

Yorum Yap

Sonuna kadar savunurum. ?stikrar Be?ikta? i?in ?uan en gerekli ?eydir. Kay?pla dolu y?llarda neler ya?and???n? hepimiz biliyoruz. Burada da defalarca yazd?k, ?izdik, art?k yap boz gibi olmad? de?i?tir tarz? s?re?lerin faydadan ?ok zarar getirece?ini belirttik. Slaven Bilic hem taraftara hem Be?ikta?'?n yap?s?na bence en uygun hocalardan biri. Gerek ki?ili?i, gerek ?mit veren oyun yap?s?yla son 10 g?n? saymazsak bize ya?att?klar? ortada. ?lkemizde futbolda genel kan? skora odakl? malum. Skoru de?i?tiremedi?inde istersen feri?tah ol yine de vururlar alttan alttan. ?uanda Bilic'e de gerek medyadan gerek i?imizden yap?lan budur bence ! Birka? k?t? sonu?la daha d?n el ?st?nde tuttu?umuz, ad?na besteler yap?lan insan bir anda yok say?l?yor. Ancak ?u unutuluyor ; Al?nan g?zel sonu?larda helal be deyip o Izd?rap Stad? ( Olimpiyat'? ) dolduran binlerce insan?n biraz bu 2 sezonda ya?ad?klar?n? g?zden ge?irip akl? selim davranmal? bence.

Ger?i bu kadar konu?mam?za ra?men Bilic'i g?nderir bu y?netim. Sonu?ta taraftarla s?cak bir ba? kurmu? ki?ilik Bili?. Ee Y?netim ve Ba?kan da taraftar?n her sevdi?ini elinden al?yor ya da yok ediyor malum. Kapal?, Quaresma gibi ?rnekler akl?ma geldik?e i?im s?zl?yor. Bilic'ten ?nce gitmesi gereken y?netimdir VE BA?KAN'd?r ! Geldi?i g?nden bu yana s?rekli mazeretlere s???narak hatta umut tacirli?i yaparak hareket eden ama i?ler k?t? gitti?inde sorumlulu?u almak yerine hatay? ba?kalar?nda aramak bence yanl??t?r. Burada da al?nan k?t? sonu?lar sonras? Bilic'e yap?lan bir nevi lin?tir bana g?re ve hedef ?a??rtmad?r. Dikkate al?nmas? gereken y?netimin, ba?kan?n bu zamana kadarki s?ylemleri ve yapt?klar?d?r.

Yorum Yap

Gitmeni istemiyorum o y?zden bu ma?? kazand?r tak?ma eze eze yenelim korkak oynatma

Yorum Yap

Aslı Serkan Guven tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      zidane olmaz m? acaba
                      Zidane her t?rl? olurda fikret orman getirir mi getirebilir mi zidane gelir mi ??
                      yapmay?n ne zidane ? ne yapt? ki suana kadar zidane

Yorum Yap

Aslı Burak.Bayraktar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Serkan Guven tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        zidane olmaz m? acaba
                        yapmay?n ne zidane ? ne yapt? ki suana kadar zidane
                        Ya bizimki misal ?imdi zidane gelse heyecan? yeter.. ?ampiyonluk lar ya?am?? ?st d?zey futbol oynam??.. Kazanmay? biliyor .. Karizmatik. . Ki onun ismine gelecek Top?ular vard?r.. Ha olursa ben ?ahsen isterim.. Antren?r olsun futbol ceo su olsun ba?kan olsun her t?rl? olur da .. Gelmez getirilemez geliyorum dese de fikret orman getirmez...

Yoksa bana Lucescu dan daha ger?ekci geliyor

Yorum Yap

?nder ?zende iyi demi?.. adama ne verdi?iniz ?nemli sahi bu y?netim bilic'e ne verdi ? ilk olarak istanbulda oynayabilece?i sabit bir stat bile sunmad?.
                          Ospina istendi yabanc? s?n?r?ndan dolay? Tolga verildi.
                          Sa?-Sol bek istendi ne verildi?i malum..
                          Tecr?beli stoper istedi vermedi.
                          Kanat oyuncusu istedi vermedi.

Baz?lar? y?netimsel hatalard? baz?lar? ise parasal durumdan dolay? tak?m?n istekleri kar??lanamad? eyvallahta t?m bunlar? yapmam??ken nas?l t?m sorumlulu?u Bilic'e atar ba?ar?s?z der g?nderirsin hakketten anlam?yorum..

Aybaba da 3.olmu? daha d???k tak?mla Bilic'te o zaman bilic gitsin bu nas?l mant?kt?r ya.Aybaba'n?nda hi?bir su?u yoktu o kadroyla ?ampiyon falan olunmazd? en fazla 3. olunurdu oda bunu yapt? ee ?imdi de bakt???m?zda rakipleri baz al?rsak ?ampiyon olabilecek bir kadromuz yoktu ?stelik stat dezavantaj?yla ama Bili? kadronun zaaflar?n? kompak oyunla bir ?ekilde kapat?p maximum verim alabildi?i ?l??de tak?m? son 3 haftaya lider ta??y?p ?ampiyon olabilecek tak?m d???ncesini yaratt? herkeste.. Aybabayla-Bilic'in teknik direkt?rl?kleri k?yaslanacaksa zaten vay halimize..

Tolga-Serdar-Ersan-Pedro-Motta bu defans hatt?n?n uzun bir s?re alternatifi dahi yoktu yani defans hatt? ve hi? ?ampiyonluk ya?amam?? h?cum hatt?yla kim diyebilir ki bu tak?m ?ampiyon olur.Sonunda art?k fiziksel-mental yorgunluk mu dersin hakem hatalar? m? dersin antep ma??nda girmeyen top mu dersin ?ampiyonluk tecr?besi olmayan yani ?ampiyon oyuncusu olmad??? i?in sonunu getiremeyen futbolcular m? dersin olmad? yani son haftalar? oynayamad?k ve kaybettik ?imdi t?m bunlar? d???nerek Bilic ba?ar?s?z diyerek g?nderilmesi el-insaf..

Yorum Yap

jeus bize gelir mi acaba gelirse ba?ar?l? olabilir mi?

Yorum Yap

?ans vermek koltuk vermek de?ildir.

Lobi verceksin

Stad?n yoksa ?stabulda bir stad vereceksin

Oyuncu istiyorsa al sana Milosevic demeyeceksin

Bunlar?n hi? birini vermiyor, veremiyorsan ?ampiyonluk istemeyeceksin.

Adama en az bir y?l daha o koltu?u vereceksin

Yorum Yap

Slaven Bilic Fikret Orman'dan once gitmemeli.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X