Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ?a?da? Cengiz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

fena vurdu be abi..
    inan?rm?s?n?z a?lamamak i?in zor tuttum kendimi..
    bu adam bizim.. bizden..
    kimlere sabrettik kimlerle neleri kaybettik.
    vars?n olsun bir sezon daha kaybedelim..
    ne kaybederiz ki ?
    ama ya kazan?rsak ? neleri kazan?r?z..
    bir tart?n bir d???n?n..
    g?ndermeyin ?u adam?..

Yorum Yap

Bir de Lucescu tak?nt?s? var.
      Anlam veremiyorum.

Sergen-T?mer-Pascal-Ahmet-?lhan-Pancu.

Ba?ka yoruma gerek var m?? ?u an b?yle bir kadro kurabilecek miyiz?
      Lucescu vasat kadromuz i?in ideal bir isim mi?

Yorum Yap

Aslı Onur Arici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bizi bu batakl?ktan bir tek ?enol G?ne? ??kart?r.
        Bizim ma?tan sonra yapt??? a??klamalar? tasvip etmesem de ?u an en iyi alternatif ?enol G?ne? g?r?n?yor.
        H?rs?z? bile futbolcu yapt?.

Yorum Yap

Aslı Doruk Ko? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Ayr?ca hoca de?i?tirmek, hele de Bilic gibi bir hocay? de?i?tirmek Be?ikta?'a ?yle on y?l falan kaybettirmez.
          Fenerbah?e ?ampiyon yapan hocas?n? de?i?tirdi, sezona hoca bile olmayan bir isimle ba?lad?, hala 2 kulvarda ?ampiyonluk ?ans? var. ?sterse duble yaps?n, ?smail de gidecek.
          Galatasaray; efsanesi Terim'i, 2 y?l ?st ?ste ?ampiyonlu?un ard?ndan birtak?m ilkeler do?rultusunda de?i?tirdi.
          ?ampiyonlar Ligi'nde Juventus'u eleyerek ?eyrek final oynayan, T?rkiye Kupas? ?ampiyonu ve ikincinin ?ampiyonlar Ligi'ne direkt kat?ld??? sezonun ikincisi Mancini'yi de?i?tirdi.
          Avrupa ?ampiyonas? finali, D?nya Kupas? yar? finali oynam?? Prandelli'yi de?i?tirdi.
          Arada bir de tak?m? dipten al?p ?ampiyonluklara, Avrupa'da ?eyrek finallere y?r?m?? y?netimi de?i?tirdi.
          Halen iki kulvarda ?ampiyonluk ?ans? bulunan Hamza'y? de?i?tirmesi muhtemel.
          Ve bu iki tak?m?n da kaybedece?i bir ?ey olmad? / olmayacak bu de?i?imlerle.

?u ortamda Be?ikta?'?n ligde ???nc?l?kten, kupada alt k?me tak?mlar?na kaybedilen turlardan, UEFA'da Carvalhal'in de gelebildi?i 16'dan ?teye gidemeyen Bilic'i g?ndermesi kayba falan neden olmaz.
          ?yle Bilic giderse Sergen gelir, Ziya gelir ezberi de yanl??.
          Teknik direkt?r maa?l? elemand?r. Verirsiniz ak?esini, ?rt???rs?n?z hedeflerde, herkes her yere gelir.
          eline sa?l?k.

Yorum Yap

Aslı Cagatay Kavak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Doruk Ko? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Ayr?ca hoca de?i?tirmek, hele de Bilic gibi bir hocay? de?i?tirmek Be?ikta?'a ?yle on y?l falan kaybettirmez.
            Fenerbah?e ?ampiyon yapan hocas?n? de?i?tirdi, sezona hoca bile olmayan bir isimle ba?lad?, hala 2 kulvarda ?ampiyonluk ?ans? var. ?sterse duble yaps?n, ?smail de gidecek.
            Galatasaray; efsanesi Terim'i, 2 y?l ?st ?ste ?ampiyonlu?un ard?ndan birtak?m ilkeler do?rultusunda de?i?tirdi.
            ?ampiyonlar Ligi'nde Juventus'u eleyerek ?eyrek final oynayan, T?rkiye Kupas? ?ampiyonu ve ikincinin ?ampiyonlar Ligi'ne direkt kat?ld??? sezonun ikincisi Mancini'yi de?i?tirdi.
            Avrupa ?ampiyonas? finali, D?nya Kupas? yar? finali oynam?? Prandelli'yi de?i?tirdi.
            Arada bir de tak?m? dipten al?p ?ampiyonluklara, Avrupa'da ?eyrek finallere y?r?m?? y?netimi de?i?tirdi.
            Halen iki kulvarda ?ampiyonluk ?ans? bulunan Hamza'y? de?i?tirmesi muhtemel.
            Ve bu iki tak?m?n da kaybedece?i bir ?ey olmad? / olmayacak bu de?i?imlerle.

?u ortamda Be?ikta?'?n ligde ???nc?l?kten, kupada alt k?me tak?mlar?na kaybedilen turlardan, UEFA'da Carvalhal'in de gelebildi?i 16'dan ?teye gidemeyen Bilic'i g?ndermesi kayba falan neden olmaz.
            ?yle Bilic giderse Sergen gelir, Ziya gelir ezberi de yanl??.
            Teknik direkt?r maa?l? elemand?r. Verirsiniz ak?esini, ?rt???rs?n?z hedeflerde, herkes her yere gelir.
            eline sa?l?k.
            i?te hep bunu anlatmak istiyorum bende..kad?k?ydeki fener ma??ndan sonra bi de?i?ikli?e gitseydik ?imdi ?ampiyonduk neden bu kararlar? alam?yoruz anlam veremiyorum.yok efendim neymi? bilic bizim gordon milneimiz olacakm?? ge?elim bu i?leri.

Yorum Yap

herkes burda hakem hatas? diorsa soruyorum t?rk futbol tariihinde en ?ok hatal? hakem karar?n?n oldu?u ertu?rul sa?lam d?nemiidir,o zaman ertu?rul sa?lam bili?den iyi hoca ?o?unlu?a g?re

Yorum Yap

?enol G?ne? umar?m bizleri yan?lt?r ama winner hoca diyenler , kupa kald?racak diyenler i?in yine hayal k?r?kl??? olacakt?r.

?enol G?ne? hi?bir zaman winner hoca olamam??t?r ve hi?bir zamanda ligin ?st?nde bir hoca de?ildir.

Bugun Bilic gitsin ?enol gelsin diyenler seneye ?enol gitsin kupa kald?racak bir hoca gelsin diyecekler.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  B?t?n bu say?lan k?t? sonu?lar?n sebebi Bilic ise, futbolcular?m?zda hi? bir kusur ve eksiklik g?r?lm?yorsa. Y?netimde hi? bir yanl??l?k fark edilemiyorsa. Ligdeki kurulmu? adice d?zene kar?? verilen bu m?cadele bu kadar k???mseniyorsa. Ben ?imdiden seneye kim gelirse gelsin ge?mi? olsun diyorum. Ne de olsa hepimiz burada oluruz. Bu m?thi? kadroyla seneye kupalardan kupalara ko?aca??m?za inan?yorsunuz galiba arkada?lar. Tek su?lu Bilic mi? ??nk?. Kadroda hi? bir eksiklik yok yani. Neyse konu?tuklar?m?z?n nereye ??kt???n?n fark?nda de?iliz galiba.
                  Futbolcularin kusuru,eksikleri belli hepimiz farkindayiz ama Bilic israrla aralarinda en kusurlulari,futbola yabanci adamlari oynatti,e burada su? kimde?Pektemek'ten gol bekleyen,Necip'i sagbek-stoper oynatan,Olcay'i sagbek oynatan kendisi de?il mi?

Y?netim konusu filan cok baska da,konu su an Bilic'in tercihleri o yuzden oralara girmiyorum.

Yorum Yap

kat?lm?yorum g?kayc?m

?enol g?ne? kaleci olarak trabzonda efsane oldu, hoca olarak be?ikta?a gelirse burada da efsane olacak.

Yorum Yap

Aslı ?brahim ?n?z? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      B?t?n bu say?lan k?t? sonu?lar?n sebebi Bilic ise, futbolcular?m?zda hi? bir kusur ve eksiklik g?r?lm?yorsa. Y?netimde hi? bir yanl??l?k fark edilemiyorsa. Ligdeki kurulmu? adice d?zene kar?? verilen bu m?cadele bu kadar k???mseniyorsa. Ben ?imdiden seneye kim gelirse gelsin ge?mi? olsun diyorum. Ne de olsa hepimiz burada oluruz. Bu m?thi? kadroyla seneye kupalardan kupalara ko?aca??m?za inan?yorsunuz galiba arkada?lar. Tek su?lu Bilic mi? ??nk?. Kadroda hi? bir eksiklik yok yani. Neyse konu?tuklar?m?z?n nereye ??kt???n?n fark?nda de?iliz galiba.
                      Onur zaten g?nderildi adam, g?nderilmese bile bu kadar y?prat?ld?ktan sonra hay?r gelmez zaten bu i?ten.

S?ylediklerinin hepsine kat?l?yorum bu arada.
                      Yok ben de kat?l?yorum, Bilic bu noktadan sonra kal?rsa art?k hata olabilir, ??nk? dedi?in gibi ??kt? her a??dan. Son ma?larda yapt??? Tolgay de?i?ikli?i bende zaten bu intibay? b?rakt?. Normal de?ildi bu hamleler. Bu tarz ?eyleri Lucescu da yapt?, Denizli de yapt?, Schuster de yapt?. Bu ya?an?n insani kar??l???n? ben ?ok iyi biliyorum. Koca bir sezonu o 3 ma?taki duruma g?re de?erlendiremem. Ama sonu?ta Bilic pes etti, art?k Bilic ile g?zel bir veda umut etmekten ba?ka bir ?ey yok elimizde.

Lakin Bilic gidince ?ok iyi bir ihtimal gelece?ine inanmak ve eldeki kadroyu yeterli g?rmek en b?y?k handikapt?r. Ben y?netimin de bu yola ba?vuraca??n? d???n?p onlar? ele?tirirken buradaki akl? ba??nda arkada?lar?m?z?n hocadan ?nce kadrodaki bu zaafiyete vurgu yapmas?ndan yanay?m. ?enol G?ne? i getirip de al bunlarla bizi idare et demelerini istemiyorum. Yalandan iki ma? kazan?p herkesin ?ampiyonluk bizim me?aleleri yak?n kafas?na transit ge?i? yapmas?n? istemiyorum. Bu kadro ne olursa olsun kim gelirse gelsin bu ligde bu y?netimle en fazla 3. l?k g?r?r. ?tesi yok karde?im. Alg? yaratacaksak ?ncelikle y?netim ve kadro ?zerinden yaratal?m. Hoca zaten gitti dedi?in gibi gelen hoca da bu kadroya raz? olmas?n art?k yeter.
                      ?yle de?il Onur. Bu memlekette insanlar g?nl?k ya?ar. Trabzon yenilgisi sonras? da gs liler aralar?nda anket yap?yordu hamza gitsin mi kals?n m? diye. Olur b?yle ?eyler. Yar?n bakars?n i?ler de?i?ir, d???nceler de?i?ir.

Burada ?nemli olan ?u ince ayr?nt?.

?ampiyonlu?a oynayacak bir y?netimin tavr?.

Gs y?netimi ?ampiyonluk yolunda hamzay? tart??maya a?mad?. Se?ime gidiyorlar ve buna ra?men t?m adaylar? seneye hamzayla devam edece?iz dedi. Belkide devam etmeyecekler. ?ampiyon bile yapsa yollayacaklar. Ama bunu yapmad?lar. Tart??amaya a?mad?lar. ??nk? hamzay? tart??maya a?mak, zirve yar???ndan bir ad?m daha yava?lama zay?flamak demek. Oysa zirve yar???nda en ufak ayr?nt? bile senin i?in ?nemli ve hatta o ufak ayr?nt?lar? avantaja d?n??t?rmek bile ?nemli.

Biz ne yapt?k daha do?rusu y?netim ne yapt?.

Bili?le ilgili ingiltere ?u bu dedikodusu ??kt?. Y?netimin yapaca?? ?uydu. Bili?le konu?mak ve en az?dan beyaz yalan s?ylemek. S?rekli yalan s?yl?yorsun tak?m?n ??kar? i?in beyaz yalan m? s?ylemeyeceksin.

"Biz Bili? ile konu?tuk, ?n?mdeki sezon kendisiyle devam edece?iz, zaten s?zle?me devam ediyor, hatta iki ?? y?l daha kalmas? i?in s?zle?me imzalayabiliriz. Bunun ?artlar?n? konu?mak i?in sezon sonunu bekleyece?iz."

Bu a??klamay? yaparsan t?m dedikodular? kesersin. Sezon sonu yollar m? ayr?lacak. Yine ayr?l ama zirve yar???nda tak?m? zay?flatma.

Bunu yapmazsan nolur.

Akhisar ma??nda puan kaybettin. T?m medya ki zaten hi?bir etkin yok the en Bili? diye ba?l?k att?. ?ampiyonluk ?ans?n m? bitti, gitti. Hay?r. ?n?nde daha konya ma?? var. Peki teknik adam?n b?yle tart???l?rsa, taraftar?n inanc? kaybolmayacak m?? Konya ma??na kim gidecek. O futbolcu bir ?nceki ma? 20 bin ki?i g?rm??ken o ma?ta 3 bin ki?iyi g?r?nce nas?l motive olup inanacak, o ma?? alacak. O ma?? alsan gs ma??na rakibini titreterek ??karacaks?n. ??te bunlar ufak ama ?nemli ayr?nt?lar.

Benim korkum Bili? ten de?il. ?ampiyon yapar o adam ama i?te bu y?netime ra?men yapabilir mi ondan ??pheliyim zaten.

Yorum Yap

Daum,Feldkamp,Brigel,Toshack,Scala,Tigana,DelBosqu e,Lucescu,Ertu?rul,Denizli,Schuster,Tayfur,Carvaha l, Samet ve ?imdide Bilic.
                        S?ralamay? hatirlamaksizin arada da unuttu?um isimlerin olaca??n? hesaba katarak hoca degisikligi ile ?ampiyonluk beklentisinin do?ru orant?l? olmad???n? d???n?yorum. (Italya milli tak?m hocas?n?n Hamzadan daha iyi oldu?u a?ikar,d?nen dolaplar? herkes biliyor.)
                        Yabanc? s?n?r?n?n kalkacagi ?n?m?zdeki sezon Uefanin da g?z? ?st?m?zdeyken ihtiyac?m?z olan mevkiilere 'cuk oturur' denen transferleri yapamayaca??m?z a?ikar. ( Gerci Uefa g?zetimi olmasa da ?ok beklentim yok,burada herkes stoper diye yirtinirken topa dokunmayan Milosevicin al?nmas? ?aka gibiydi)
                        Iki ?? g?nd?r Bilic hakk?ndaki fikirlerimde gel gitler yasasamda kul?b?n hali hazirdaki ekonomik durumundan ?t?r? Bilic'in ?st levelinde bir hoca getirece?ine olan inanc?m eksilerde. 2 sezondur kendi evindeki ma?lar? bile deplasmanda oynamas?, o eziyeti ?ekmesi bile en az?ndan benim i?in ?eref Bey'e Bilic ile ??kilmali izlenimini uyand?r?yor. Duygusallik mi dersiniz ba?ka bir ?ey mi bilmem😊

Yorum Yap

Doruk iyi bi yaz? yazm?? ancak bide barda??n dolu taraf?ndan bakmak gerekir bilic mental y?nden kesinlikle eksiklikleri olan bir hoca kaldi ki ben bu y?n?nunde t?pk? di?er olumsuz y?nleri gibi gelisecegine inan?yorum ??nk? ilk geldi?inde ki bilic ile su an ki bilic aras?nda b?y?k fark var ancak her ?eyden ?nce bilic modern futbolu ?ok iyi bilen bi hoca o y?zden bence besiktas a oynatmaya ?al??t??? oyun anlay??? kesinlikle 10 ?zerinden 9.5 luk bunun yan? s?ra oyuncularda seviye olarak bilicle birlikte b?y?k bi geli?im g?sterdiler (ozi haric) ozelikle sezon ba??nda alexsis sanchez vari oyun oynayan pektemek beni acayip sasirtmisti ama maalesef bilicin mental eksikli?i oyuncularida olumsuz etkiledi ve sezon sonuna do?ru oyuncularda ritim kaybetti uzun laf?n kisasi bilic oyun anlay??? teknik taktik vs gibi konularda bu ligdeki t?m teknik direkt?rlerin toplam?ndan iyidir bilicin tek sorunu mental ve saha kenarinda bu kadar duygusal olmas? tak?m? olumsuz etkiliyor biraz daha profesyonel olmali yani bence ondan daha iyisi kloop ve t?revleri e?er bunlar olmayacaksa hi? macera aramaya gerek yok ama tek ?art bilic kalmak istiyor mu bi de o var sanki o da Lucescu gibi bu ?lkede calismaktan bikmis ??nk? bu ?lkede saha d??? unsurlar var e?er bilic ben bu m?cadeleye var?m daha iyisini yapabilirim diyorsa kesinlikle kalmali

Yorum Yap

Ma? yapacak stad belli de?il hoca belli de?il.. Gelecek y?l i?in kimse de heyecan yok.. Gereksiz Uefa kupas?na gene kat?lacaz sezonu herkezden ?nce a?acaz gene .. yapmay?n g?z?n?z? seviyim.. her?ey muamma .. bu kadar spontane tak?lan ba?ka kul?p yok

Yorum Yap

??len ajanslara d??en haberin ger?ek olmamas? beni mutlu etti a??k?as?. Bariz hakem hatalar?n?n defalarca oldu?u, d?nyan?n belkide en yeteneksiz yedek forvetine mahkum oldu?un, bir tek hafta dahi uyum sa?layamayan stoper ikilisine sahip ve stad? olmayan bir tak?m? buralara getiren bir adama ba?ar?s?z dememeliyiz bence. Be?ikta?'? ?o?u insandan ?ok sevdi?imiz bir ger?ek ise ete kemi?e b?r?nd?r?p bir d???nelim. Homeless tak?lan her m?cadelede, kavgada hakk? yenen, kendini savunamayan ve bir eli yumruk atarken di?eri hareket etmeyen birini d???n?n bence hak verirsiniz.

Yorum Yap

?enol Hoca ve rakibi bo?an, seri paslarla oyunu a?an resmen rakibin kafas?n? kald?rmas?na m?sade etmeyen futbolunu izleyece?iz in?allah.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X