Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Arkada?lar zaten bili? in son konu?mas?nda da belli oldugu gibi bili? zaten kafas?nda bitirmi?ti be?ikta?? bo?una burda brbirimizi k?rmayal?m zaten daha ?nce de yazm??t?m tahmini 2 ay ?nce falan bili?in ayr?lmak istedigini bence olmas? gerekende bu kafas?nda t?rkiye yok bili? in g?z? daha iyi liglerde kald?rabilicek mi g?r?cez.

Yorum Yap

Bir zahmet Bilic kendisi verseydi istifas?n?, acelen mi vard? y?netim..

?craata ba?lam??ken, kendi durumunuzu da bir g?zden ge?irin.. Antren?r k?y?m?yla kendi pasif ve aciz y?netiminizi ?rtemezsiniz..

Yorum Yap

25 ya??nday?m say?s?z hoca gitti geldi ama sen ba?kayd?n hocam.
        Kenardaki tav?rlar?n?,yavsak bas?na kapaklar?n?,oyuncular?n? her daim sahiplenmeni unutmayacagim hocam. Ama gel g?rki enteresan oyuncu se?imlerin,degisikliklerin,tak?nt?lar?n getirdi bu duruma seni. Gol yememe ?zerine gelistirdigin taktik s?k?c? olmakla beraber sonuca yans?sa burda kimse sana laf etmezdi hoca. Malesef g?rsel olarak oynatt???n k?t? futbol sonu?lara da bir o kadar k?t? yans?d?. Ya??n gen? say?l?r hocam. Bir daha neden olmas?n?

Yorum Yap

Aslı Tayfun Yazgan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Bir zahmet Bilic kendisi verseydi istifas?n?, acelen mi vard? y?netim..

?craata ba?lam??ken, kendi durumunuzu da bir g?zden ge?irin.. Antren?r k?y?m?yla kendi pasif ve aciz y?netiminizi ?rtemezsiniz..
          Bilic zaten konya ma?? sonras? a??klamas?nda istifas?n? vermi? oldu.

Yorum Yap

?z?ld?m valla ?z?ld?m. Son bir ay? unutursak 5 y?l 10 y?l ?al???r?z hocayla diyordum.

Yorum Yap

Fikret Orman?n yapt??? aptall?ktan ?te bir?ey de?il. Kazanman gereken bir derbi varken ve sezon sonuna 2 ma? kalm??ken bu yapt??? sa?ma sapan bir hareket oldu. Kendileri zaten normal olmad??? i?in kararlar? da normal olmuyor. As?l gitmesi gereken Fikret Orman iken kelle avc?l???yla y?rtaca??n? san?yor herhalde.

Yorum Yap

Vay be bu adam?n geldi?i ilk g?n? hat?rl?yorum da , ne umutlar ne hayaller yine hepsi suya d??t?.

Umar?m T?rk gelir, ?enol G?ne? insAllah.

Yorum Yap

Aslı Sefer Unuvar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Fikret Orman?n yapt??? aptall?ktan ?te bir?ey de?il. Kazanman gereken bir derbi varken ve sezon sonuna 2 ma? kalm??ken bu yapt??? sa?ma sapan bir hareket oldu. Kendileri zaten normal olmad??? i?in kararlar? da normal olmuyor. As?l gitmesi gereken Fikret Orman iken kelle avc?l???yla y?rtaca??n? san?yor herhalde.
                  ??te Bilic bu gereklili?i yerine getiremiyordu/getiremeyecekti.

Yorum Yap

Ben bu y?netimin bu kafayla getirece?i teknik adam?n bize Bilic'i ?ok arataca??ndan korkuyorum.

Yorum Yap

yollam??lar hocay? pektemek adam?n ba??n? yedi arkada?

Yorum Yap

son ?? hafta varken stats?z tak?m? ve camia y? ?ampiyonluk s?ylemlerine ittin.
                        ?ok ba?ar?s?zd?n. liverpool u eledi tak?m?n ba?ar?s?zd?n.
                        yolun a??k olsun.
                        bu tak?ma senin kadar yak??an teknik adam zor bulunur. (be?ikta??n evlatlar? da dahil.)
                        nereye gidersen ba?ar?l? olacaks?n eminim.

Yorum Yap

Aslı Mustafa Caner Akbay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Sefer Unuvar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          ??te Bilic bu gereklili?i yerine getiremiyordu/getiremeyecekti.
                          He yani Bilic gitti diye bu gereklilik yerine getirilecek diyorsun? Ben zamanlamadan bahsettim. Tak?m? kim ??karacak sahaya Sergenmi?

Yorum Yap

Aslı Enver Eren tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Vay be bu adam?n geldi?i ilk g?n? hat?rl?yorum da , ne umutlar ne hayaller yine hepsi suya d??t?.

Umar?m T?rk gelir, ?enol G?ne? insAllah.
                            Be?ikta? d??man? ?enol G?ne?'i mi istiyorsunuz? Milli tak?m?n ba??ndayken ayn? Terim gibi Be?ikta?l? kimseyi alm?yordu kadroya.
                            Uzak kals?n istemez, Lucescu'dan ba?kas?na memnun olmam ben.

Yorum Yap

Fstats Analiz@FstatsAnaliz 16 sn.16 saniye ?nce
                              Slaven Bilic d?neminde Be?ikta? 66 lig ma??na ??kt?. Be?ikta? bu 66 kar??la?mada 37 galibiyet 17 beraberlik 12 yenilgi ald?
                              0 retweet0 favoriYan?tla
                              Retweetle
                              Favorilere ekle
                              Daha fazla

Yorum Yap

yaz?k g?nah ya... gitmesi gereken tek ki?i f.o.
                                her sene istikrar diyorsunuz,her sene hoca g?nderiyorsunuz...

bundan sonra lucescu gibi bilicide izleriz...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X