Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Yildiray Kalay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ?nce kongre yap?s? de?i?ecek. Bu kangren olmu?, dinazor kafal?, tamamen yd g?d?m?ndeki kongrede ?o?unluk elde edilecek.
    Sonra masaya yumru?unu vurdu mu ses getiren, arkas? sa?lam, ensesi kal?n, ?ike-?aibe asla yapmasa da, rakiplerine de yapt?rtmayacak bir ba?kan ve hem ekonomik olarak hem de vizyon a??s?ndan son derece g??l? bir y?netim gelecek.
    Sonra lobini kuracaks?n. Sa?lamla?t?racaks?n demiyorum, kuracaks?n. Ard?ndan medyada etkinli?ini artt?racaks?n. Eski top?ular?n, renkli yorumcular, eski hakem bozuntular? senin tak?m?n hakk?nda at?p tutamayacak.
    Hakemler seni do?ramak istedi?inde 10 kere d???necek. O denli salacaks?n korkunu.

SONRA HOCA TARTI?ILIR Y?NE.

Bu kafayla daha ?ok istifa diye ba??r?r?z.
    Yine, yeni, yeniden renkli medyan?n, sistemin oyununa geldik.
    Hepimize ge?mi? olsun.
    +1

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ?o?u k?sma kat?l?yorum.

Yorum Yap

ahhh hocam ahhhh

Yorum Yap

tak?m?n zihniyetini k???ltt?n 1-0lara yatan tak?m haline getirdin.hi?bir zaman b plan?n olmad?.anlams?z oyuncu ?srarlar?,sa?ma oyuncu de?i?iklikleri,korkak derbi oyunlar?yla bitirdin tak?m?.bir de kalk?p ?ans isteme art?k.

Yorum Yap

Aslı Ahmet G?kta? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Siar Deniz Babuz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Ahmet G?kta? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          San?r?m oyuncu satmadan kasadaki parayla transfer de yapam?yoruz. Sadece oyuncu sat??? gelirleriyle transfer yapabilmemize izin verdi uefa san?r?m ? E?er yanl?? d?eilsem durum cok daha k?t? , kimi kime satabilirsin bu tak?mda ki gelir elde edip adam alacaks?n ? Kime para veren ??kar ? Belki Demba Ba. O da ?yle b?y?k meblalar beklemeyin katara satarsak satar?z 8-10'a , avrupal?lar demba'y en fazla 3 milyon verir. Bir de t?re
          peki bunlar gittikten sonra o paraya kimleri getireceksin? bu kadar ??p olarak sayd???m?z kadroyu toptan de?i?tirmek gerekirken...
          bunlar? da bir sorgular m?s?n
          ??te abi malesef , t?reyi satt?n diyelim iyi paraya , ee kanad?n kalmad? yine alacaks?n mecbur , 5-6dan a?a?? t?re ayar?nda kanat bulman zor. E almasan kimi koyacaks?n. Valla yeni gelecek hocay? bulmaca bekliyor. FM'de bile ?eviremezsin bu i?i kolay kolay. Yani serdar-olcay-ramon-ersan-pektemek falan bonservisle sat?labilecek adamlar de?iller hele ki s?n?r kalkm??ken, en fazla anadolu kul?pleri kiralamaya ?al???r ?l?c? olduklar? i?in. Vallahi billahi yand?k. E bu sene kadroyu toparlayamaazsan gs ?ampiyonlutan CL'den gelen gelirle yabanc?lar? alacak aray? a?acak , fb desen para var , ?ampiyonlu?u ka??rman?n gaz?yla bas?p paray? iyice aray? a?acak. Allah kolayl?k versin
          birka? sayfa ?nce yazd?klar?ma bakarsan fm de bjk ile oynuyorum onda bile 3kulvar? bu kadroyla g?t?remedi?imi yazm??t?m.ki ?o?u ma?? ??k?p tekrardan oynad?m
          ne kond?syon yetti,ne kart cezal?lar?,ne sakatl?klar...
          i?te ?imdi aram?zda ki tek s?k?nt?n?n bilic olmad???n? anlam??s?nd?r umar?m.
          mesela bug?n 2penalt?y? verilmeyen gol?,y?netimi kimse konu?muyor
          ??nk? toplum bir kelle istedi?i zaman o kan?n akmas? gerekiyor.neyse umar?m ben haks?z ve yanl?? ??kar?m.
          umar?m sizler beni yan?lt?rs?n?z.
          bekleyip g?rece?iz bakal?m.

Yorum Yap

?St ?ste ayn? bariz hatalar? yapmas?; kenardaki ve tak?m ?st?ndek panik havas?; s?f?r duran top becerisi; Tanjevic gibi oyuncusunu kenarda unutmas?... Evet bunlar?n hesinden ?t?r? gits,n diyorum. Ama en ?nemli noktay? ka??rmayal?m. ?ok g??l? bir y?netim gelmezse, ?ampiyonluk hayal. Takip edemedim. KAd?k?y'de AD?L-TARAFSIZ ma? y?netti diy, Mete Kalkvan'? PTT 1. ligde ma?a ??kartt?lar. Do?ru mu teyit edemedim ama i?te y?netim fark?.

Yorum Yap

seni sevdik hoca, ama be?ikta?'? daha ?ok seviyoruz... art?lar?n var , eksilerinden daha az... ?ok umutluydum senden ama olmad?..

severek ayr?lal?m

Yorum Yap

Kalmal? bence

Yorum Yap

hadi iyisiniz seneye taze kan toraman geri d?necek...

Yorum Yap

Be?ikta?'?n b?y?kl???n?n fark?nda olsan veya stad olsa farkl? olabilirdi. G?le g?le

Yorum Yap

Aslı Koray Metin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Bizde kollar?m?z? a?m?? onu bekliyoduk zaten.

Yorum Yap

Bu tak?m?n bu durumlara gelmesinde Bili?in su?u %25 dir Sebneye yeni hoca geldiginde bunu herkes anl?cak

Yorum Yap

Aslı Irfan Kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Kalmal? bence

Bence de.

Yorum Yap

Aslı Koray Metin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Vay ko?um benim.

Pacman sahalara d?ns?n dertler bitsin.

Yorum Yap

Bence bizim sorunumuz taraftar ne isterse o olmuyor ordan kaybediyoruz tam bir konu ?st?nde ?o?unluk olarak birle?emiyoruz,Y?ld?r?m Demir?ren o kadar ?ey yapt? bir toplu tffyi basma cam? ?er?eveyi indirme yada ofisini basma yada Be?ikta? ba?kan?yken kendi iste?iyle de?ilde sopalarla a?z? k?r?la k?r?la gitse hem gelecek ba?ka aya??n? denk al?rd? hemde d??ar?ya bir korku salard?k ?st?m?ze oyun oynanmazd? geriside gelirdi bizim ba?kan?m?z bizim hakk?m?z? ezdirirse hakemi yenmek zorunda kal?yoruz onuda yapam?yoruz nap?caz peki.

Yorum Yap

Arkada? y?netim de ba?ar?s?z hoca da. Niye herkes tek bir tarafta duruyor. Ikisi de ba?ar?l? de?il.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X