Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

buradaki medyay? taraftar? y?netimi tan?d?n bu sene hocam aman diyim bu kez transferde ipleri b?rakma elinden yoksa bu sezonu bitiremezsin

Yorum Yap

Lucescu, en risksiz ve temiz ??z?md?r. Bilic'e inanmad???mdan de?il, daha iyisi ve m?mk?n? varken neden alm?yoruz demek istiyorum sadece.

Yorum Yap

Lucescu'yu unutun art?k, adam gelmiyor. Yok ?yle bir ?ey.

Yorum Yap

Lucescu gelmiyor kalaca??n? a??klad? ...

Van gaal ka?t? art?k united'e gitti ...

Spalletti milan'a gidecek gibi ...

Mourinho chelsea'de ...

Kim gelecek arkada?lar ? Kimi getirebilir bu y?netim ?

Yorum Yap

?nce adam gibi tak?m kural?m sonra Bilic beceremezse bu i?i ba?ka teknik direkt?r i?in kafa yorar?z...Ortada yar?s? ??p olan 25 ki?ilik tak?m var..

Yorum Yap

Tak?mda ma? ?evirebilecek, oyuna a??rl???n? koyacak 2 tane adam say desem kimse sayamaz, yine ??z?m? hocay? g?ndermekte ar?yoruz.

Yorum Yap

Aslı ?a?da? Ula? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                ?nce adam gibi tak?m kural?m sonra Bilic beceremezse bu i?i ba?ka teknik direkt?r i?in kafa yorar?z...Ortada yar?s? ??p olan 25 ki?ilik tak?m var..
                bili? istemiyorum diyecek ki o adamlar gitsin, bili? kals?nlar derse ne olacak?

Yorum Yap

Aslı Samet F?nd?k tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  G?ncel bir ?rnek vereyim...
                  quique sanchez flores 2009'da tak?m? k?mede tutmas? i?in getirildi. Fazla bir beklenti yoktu En ?nemlisi isimsizdi. ?lk3-5 ma? ben dahil herkes k?f?r ediyordu, fakat o anlams?z tercihlerinin hafta hafta yerinde oldu?u g?r?nd?. Ligi 9.bitirdi. Sonras?n? biliyorsunuz, Avrupa Ligi ?ampiyonlu?u v.s.

diego simeone geldi ard?ndan...Her ma?, her sene bir ad?m ileriye gitti.. Kovulmas?n? isteyenler de oldu. ?spanyollar?n al???k olmad??? bir sistemi vard?. Ama bug?n gelinen nokta ortada...

slaven bilic bence bu isimlerin alt?nda biri de?il. ?ST?KRAR oldu?u s?rece, YANLI? Y?NET?M olsa dahi ba?ar? MUTLAKA GELECEK. yeter ki sebat edelim, sabredelim...
                  Bu sefer farkli birsey deneyelim ve sabredelim. Bakalim ne olacak.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Lucescu gelmiyor kalaca??n? a??klad? ...

Van gaal ka?t? art?k united'e gitti ...

Spalletti milan'a gidecek gibi ...

Mourinho chelsea'de ...

Kim gelecek arkada?lar ? Kimi getirebilir bu y?netim ?
                    Sven Goran ile ka? y?ll?k imzalam??t? bu y?netim? Belki onu y?r?rl??e koyar.
                    ??tan?n daha da d??ece?ini d???n?yorum, olas? bir de?i?iklikte. Bu sebeple Bilic ile en az 1 sene daha devam etmeliyiz diye d???n?yorum.

Yorum Yap

Israrla diyorum ki; H?rvatistan gibi bir futbol ?lkesi milli tak?m?n? Bilice emanet ettiyse biz bu adamdan bir senede vazge?emeyiz.

Yorum Yap

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Tak?mda ma? ?evirebilecek, oyuna a??rl???n? koyacak 2 tane adam say desem kimse sayamaz, yine ??z?m? hocay? g?ndermekte ar?yoruz.
                        Aynen!

Yorum Yap

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          ??te bize adam gibi transfer yap?n bu tak?mla hi? bir ?ey olmaz yapam?yorsan?z ben gidiyorum diyecek hoca laz?m .Ne verirlerse idare ederim diyen de?il .

Yorum Yap

Lucescu'cular a??r? hayalperest!

Adam orada d?zenini kurmu?.

70 ya??nda buraya gelmez. Gelse bile ba?ar?l? olamaz! A??k ve net.

Hele hele baz?lar? iyice abart?p, transfer yap?lmas?n, Luce gelsin, ?ampiyon yapar diyor. Sanki b?y?c? getiriyoz anas?n? satim.

Ne olur bikere de en az 3-4 sene sabretsek? Bikere ya sadece bikere!

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  image.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  30.6 KB

Yorum Yap

aynen oyle ;sampiyonluk icin Sergen gibi Alex gibi is bitirici adam lazim .Takim oyunuyla bir yere kadar ama buyuk basari icin boyle ozel adam sart.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X