Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    hangi 4ma? Co?kun birini kafanda oynuyorsun galiba

Kalan ma?lar : Kas?mpa?a, Elaz??(D), Gen?ler
    H?seyin abi tak?m kafa m? b?rakt?

Yorum Yap

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Kerim ilk 11 ??ks?nda bi g?relim bakal?m Olcay?n ?u halinden iyimi k?t?m?. Ben sivas ma??ndaki k?sa s?rede bile be?endim. Hatta Kerimi ge?tim ?smail de denenebilir. Motta-?smail gayet g?zel idare eder o kanad?.

Pedroyu seneye banko oynatmazssa hocan?n hocal???ndan ??phe ederim adam s?per bir kesici ve oynayaca?? yeri ?ok iyi biliyor. Ersan sakatlanmasayd? ?ok iyi gidiyorlard?.

Ben Bili?in oyun i?i varyasyon yapt?raca??na an itibari ile inanm?yorum. Oysaki yard?mc?lar? 10numara taktiksyenler. Ya Bili? onlar? dinlemiyor ya futbolcular?m?z cok mongol bu i?i ??zemedim.

Bili?in en iyi vavaryasyonu 80de 1-0 veya 0-0 sa yaslan geriye ?l?m?ne defans yap. Bunun ne kadar ba?ar?l? oldu?unuda g?r?yoruz maalesef.
      edin terzi? den bende ?ok ?mitliydim, dedi?im gibi s?k?nt? kadrodan m? hocadan m? bu sene ??zemedim. daha kaliteli bir kadroyu hakediyor bence.
      gen? demi?sin ama mesela g?khan da ?srar etti. g?khan ki tak?mdaki en yetenekli u? eleman? diyebiliriz. sonu? 3gol 3 asist. kerim de onun ba?ka bir versiyonu. ondan da al?rs?n maksimum 3gol 3 asist. ??nk? bu adamlar bay?l?yorlar topla oynamaya. bende seviyorum yat?rs?n sa?a sola izleyelim ama tabela yoksa hoca hakl? oluyor tabi ki.
      o b?lgede daha b?y?k kalite ?art.
      bu arada ad?m gibi eminim pedro ile devam etmeyecek.

Yorum Yap

Ke?ke Bu yap?lan yorumlar Samet aybaba i?in de yap?lsayd?..

Bu kadro ile bu kadar, daha iyi kadroyu hakediyor, vb )

Yorum Yap

Aslı Armagan Bozkurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Ke?ke Bu yap?lan yorumlar Samet aybaba i?in de yap?lsayd?..

Bu kadro ile bu kadar, daha iyi kadroyu hakediyor, vb )
          Haketmiyordu ki.

Yorum Yap

Aslı Ayta? ?idem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Haketmiyordu ki.
            Evet belki ama neye g?re haketmiyordu? Bili? neye g?re hakediyor yada?

Yorum Yap

Aslı Ayta? ?idem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Haketmiyordu ki.
              Net, Samet hi? olmamal?yd? bile

Yorum Yap

Aslı Armagan Bozkurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Evet belki ama neye g?re haketmiyordu? Bili? neye g?re hakediyor yada?
                Mesela karakter olarak hak etmiyordu. Puan kayb?nda futbolcular?m istediklerimi yapamad?, ??yle k?t?yd?ler, b?yle hatal?yd?lar bla bla bla... Galibiyette de bu tak?mla bunu yapt?k, ?u eksiklerle ?unu yendik vs. Yani k?t? ?eyler futbolculardan, iyi ?eyler kendisinden. Lig bittikten ve tak?mdan g?nderildikten sonra sa?a sola ??k?p camia hakk?nda konu?mu? olduklar?n? saym?yorum bile. Karakter yoksunu bir insan? tart??maya bile gerek yok bence.

Yorum Yap

Ge?en sene manip?latif anket vard? Samet Aybaba'dan (her alanda) memnun muyuz ? diye. Bu sene ayn? anket Bili? i?in yap?lsa sonu?lar hemen hemen ayn? ??kar bence.

Samet Aybaba'n?n sorunu daha en ba??ndan ?ok b?y?k bir sevmeyen kitlesine sahip olmas?yd?. ?ampiyon bile olsak lanet olsun Samet ile gelecek ?ampiyonlu?a diyebilecek insanlar vard?. Hakl?d?rlar, haks?zd?rlar ben bilmem.

?nyarg? k?t? ?ey, Samet Aybaba'n?n menemen olay? ile aylarca dalga ge?ilip k???msenedi ama Konya ma?? sonras? ??k?p bir ki?i de koskoca Be?ikta?'?n hocas? saha i?inde a?lar m? diye sormad??

ps. Bili?'i seviyorum ve daha fazla ?ans verilmesi gerekti?ine inan?yorum.

Yorum Yap

Aslı Eren Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Ge?en sene manip?latif anket vard? Samet Aybaba'dan (her alanda) memnun muyuz ? diye. Bu sene ayn? anket Bili? i?in yap?lsa sonu?lar hemen hemen ayn? ??kar bence.

Samet Aybaba'n?n sorunu daha en ba??ndan ?ok b?y?k bir sevmeyen kitlesine sahip olmas?yd?. ?ampiyon bile olsak lanet olsun Samet ile gelecek ?ampiyonlu?a diyebilecek insanlar vard?. Hakl?d?rlar, haks?zd?rlar ben bilmem.

?nyarg? k?t? ?ey, Samet Aybaba'n?n menemen olay? ile aylarca dalga ge?ilip k???msenedi ama Konya ma?? sonras? ??k?p bir ki?i de koskoca Be?ikta?'?n hocas? saha i?inde a?lar m? diye sormad??

ps. Bili?'i seviyorum ve daha fazla ?ans verilmesi gerekti?ine inan?yorum.

Ge?en sezonla bu sezonun hi?bir fark? yok. Sadece sempati fark? var hocalar?n. Ba?ar? konusunda ?unu rahatl?kla s?yleyebiliriz kadro ve ekiplere bak?nca Aybaba 1ad?m daha ?ndedir.

Ge?en senede bu senede istikrar i?in hocan?n kalmas?n? savundu?umdan Bili? devam etmelidir.
                    En son düzenleyen Huseyin Ozkoc; 03-05-2014, 12:34.

Yorum Yap

Malesef ge?en seneden bir fark?m?z yok bunun inkar etmeninde bir anlam? yok.

Bu sene de ge?en seneki gibi sadece ko?arak m?cadele ediyorduk.

Ge?en sene bunu daha iyi yap?yorduk bence en az?ndan 90 dakikaya yayabiliyorduk bu oyunu, bu sezon ise genelde 60.dakikalardan sonra bir d???? ya?ayan bir tak?m olduk.

Yorum Yap

Aslı Suat Ar?kan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Malesef ge?en seneden bir fark?m?z yok bunun inkar etmeninde bir anlam? yok.

Bu sene de ge?en seneki gibi sadece ko?arak m?cadele ediyorduk.

Ge?en sene bunu daha iyi yap?yorduk bence en az?ndan 90 dakikaya yayabiliyorduk bu oyunu, bu sezon ise genelde 60.dakikalardan sonra bir d???? ya?ayan bir tak?m olduk.
                        Yapmay?n, ge?en sene kar?? tak?m k?rm?z? almas?na ra?men 2-0 lik ma?lar? ?eviriyordu. Ka? ma? ?yle ge?ti.
                        Bu sezon ?yle bir problem ya?amad?k.

Skickat fr?n min GT-N7105 via Tapatalk 2

Yorum Yap

ge?en sene in?n?de topla oynamam?z %35 i ge?miyordu.10 ki?i tak?mlar geriden gelip ma? kazan?yordu

Yorum Yap

K?t? hocas?n, Almedia ve Olcay'? oynatt???n i?in.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

???nc? bitirsekte iyidir elimizden geleni yapt?k demi? utanmadan! Art?k bili? benim i?in bitti. Be?ikta?'? k???k g?ren bir herifin i?i yok burada

Yorum Yap

Sen bu tak?m?n uzun y?llar hocas? olacaks?n in?allah. Sen bakma bize. Mourinho gelse biz onu da be?enmeyiz.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X