Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu kadroya Vanspor kadrosu muamalesi yapmay? ne zaman birakicaz acaba

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Berkay Ozgultekin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      bu kadro ?ampiyon olamaz, de?il bili? mourinho gelse olamaz kimse kusura bakmas?n ?zellikle bu geri 4 l? ve kaleci ile
      Abartmasak ?
      Bu ligde ?ampiyon olmak i?in ?ok kaliteli kadroya gerek yok.
      Bursa ?ampiyon oldu,sadece y?r?yen Fb ?ampiyonluk yar???nda,Gs 2 teknik adam kovdu?u halde liderlik koltu?unda.

Abartmasak derken sen de abartm??s?n biraz Tufan. Sadece y?r?yen Fb tan?mlamas?na kat?lm?yorum. Bir ?ok istatistikte adamlar ligin en iyisi durumunda. Ortasahalar? ve kanatlar? olduk?a hareketli ve dinamik oyunculardan olu?uyor. Gs nin iki teknik adam kovmas? da oyuncular?n?n kalitesini d???rm?yor. Sjneider, Melo, Burak, Muslera, Chedjou, Sel?uk gibi oyuncular?n?z olunca ve bu oyuncular sa?l?kl? olup, skoru da isterse ma?lar? hi? bir halt oynamasan?z bile alabiliyorsunuz. ?ki tak?m?n da ba?ar?s? tamamen futbolcu kalitesiyle alakal?d?r. Bizim futbolcu kalitemiz de zaten Fb ve Gs ye bak?larak de?erlendiriliyor Konyaspora bakarak de?il. Onlar?n yan?nda ger?ekten k?t?y?z. Bursa kar??la?t?rmas? do?ru bir kar??la?t?rma ve o sene de ?ampiyonlu?un en ?nemli etkeni Ertu?rul dur bana kal?rsa. Bu sene ?ampiyon olursak Bilic olaca?? gibi. Yani ?ampiyonluk yolu ya iyi futbolculardan ya da iyi bir hocadan ge?er. Bizde iyi futbolcular yok, iyi bir hoca var. Olay bu. ?ki t?rl? de abartmaya gerek yok k?sacas?.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Berkay Ozgultekin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        bu kadro ?ampiyon olamaz, de?il bili? mourinho gelse olamaz kimse kusura bakmas?n ?zellikle bu geri 4 l? ve kaleci ile
        Abartmasak ?
        Bu ligde ?ampiyon olmak i?in ?ok kaliteli kadroya gerek yok.
        Bursa ?ampiyon oldu,sadece y?r?yen Fb ?ampiyonluk yar???nda,Gs 2 teknik adam kovdu?u halde liderlik koltu?unda.

Abartmasak derken sen de abartm??s?n biraz Tufan. Sadece y?r?yen Fb tan?mlamas?na kat?lm?yorum. Bir ?ok istatistikte adamlar ligin en iyisi durumunda. Ortasahalar? ve kanatlar? olduk?a hareketli ve dinamik oyunculardan olu?uyor. Gs nin iki teknik adam kovmas? da oyuncular?n?n kalitesini d???rm?yor. Sjneider, Melo, Burak, Muslera, Chedjou, Sel?uk gibi oyuncular?n?z olunca ve bu oyuncular sa?l?kl? olup, skoru da isterse ma?lar? hi? bir halt oynamasan?z bile alabiliyorsunuz. ?ki tak?m?n da ba?ar?s? tamamen futbolcu kalitesiyle alakal?d?r. Bizim futbolcu kalitemiz de zaten Fb ve Gs ye bak?larak de?erlendiriliyor Konyaspora bakarak de?il. Onlar?n yan?nda ger?ekten k?t?y?z. Bursa kar??la?t?rmas? do?ru bir kar??la?t?rma ve o sene de ?ampiyonlu?un en ?nemli etkeni Ertu?rul dur bana kal?rsa. Bu sene ?ampiyon olursak Bilic olaca?? gibi. Yani ?ampiyonluk yolu ya iyi futbolculardan ya da iyi bir hocadan ge?er. Bizde iyi futbolcular yok, iyi bir hoca var. Olay bu. ?ki t?rl? de abartmaya gerek yok k?sacas?.
        Ben ba?ka bir ?ey anlat?yorum,sen ba?ka bir ?ey anlat?yorsun.
        G?ren de zannedecek kadromuz iyi,kaliteli a??s?ndan rakiplerle e?it mesafedeyiz dedik zannedecek.
        Senin yazd?klar?n?n aksi bir yorum yapmad?m ki,Fb'nin kadro kalitesinin iyi olmas? rezalet futbol sergiledikleri ger?e?ini de?i?tirmiyor.
        Bana kalkm?? bir ?ok istatisikte ligin en iyileri diyorsun Kadro kalitesi olarak okey oyun olarak ?
        Ersun Yanal'l? tempolu Fb'den gram esinti g?rd?n m? bu sene ?
        Gs 2 hoca kovdu lider durumda,ben ligin vahemetini anlatmak a??s?ndan verdi?im bu ?rne?i nas?l abart? buldun cidden ?a??lacak i?.
        Morniho gelse ?ampiyon yapamaza kar??,abartmay?n ?u ligde ?ampiyon olmak abart?lacak i? de?il demenin nesi abart? Allah a?k?na bir izah et.

Yorum Yap

Bu d?zende, bu ?artlarda Jose gelse evet ?ampiyonluk kolay falan de?il,
          ?? a?a?? be? yukar? bu durumda olaca??m?z kesin gibi bir ?ey.

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Bu kadro kalitesiyle Morinho gelse ?ampiyon yapamaz demek ayr?,bu ?artlarda ?ampiyon yapamaz ayr?.
            Konu kadro kalitesi,stad?m?z?n olmamas? ?ehir ?ehir gezmemiz de?il.
            Bu sene ?ampiyon olursak b?y?k ba?ar? olur,g??ebe bir tak?m?n ?ampiyon bitirmesi cidden tebrik edilir.
            Ancak bu kadro kalitesi ile Morinho ?ampiyon yapamaz demek ayr?d?r,bu tak?mda ligin ilk yar?s?n? 6. bitirdi?i d?nemde bile ?ampiyon olmu?tur.
            Kadro kalitesi Be?ikta? tarihinin en k?t? kadrolar?ndan biriyken ve ?stelik havlu atm?? Gs'? ite kaka yenmek d???nda derbi kazanamam??ken.
            Ben ?bb'yi Karab?k'? Konya'y? yenmek i?in ah?m ?ah?m kadrolar beklenmesine kar??y?m,?u tak?m?n en k?t? kadrosu bunlar? yener yahu.
            ?ampiyonlu?un anadoludan ge?ti?i tezi ise defalarca do?ruland?,ki bu sene de bunun bir ?rne?ini daha ya?atabiliriz.

Yorum Yap

Ben ba?ka bir ?ey anlat?yorum,sen ba?ka bir ?ey anlat?yorsun.
              G?ren de zannedecek kadromuz iyi,kaliteli a??s?ndan rakiplerle e?it mesafedeyiz dedik zannedecek.
              Senin yazd?klar?n?n aksi bir yorum yapmad?m ki,Fb'nin kadro kalitesinin iyi olmas? rezalet futbol sergiledikleri ger?e?ini de?i?tirmiyor.
              Bana kalkm?? bir ?ok istatisikte ligin en iyileri diyorsun Kadro kalitesi olarak okey oyun olarak ?
              Ersun Yanal'l? tempolu Fb'den gram esinti g?rd?n m? bu sene ?
              Gs 2 hoca kovdu lider durumda,ben ligin vahemetini anlatmak a??s?ndan verdi?im bu ?rne?i nas?l abart? buldun cidden ?a??lacak i?.
              Morniho gelse ?ampiyon yapamaza kar??,abartmay?n ?u ligde ?ampiyon olmak abart?lacak i? de?il demenin nesi abart? Allah a?k?na bir izah et.
              Kuruldun mu karde?im sen gene dalgalanm???n hele bir sakin.

?nsanlar?n bahsetti?i ?ey kadromuz ligin en k?t? kadrosu de?il bunu yanl?? anl?yorsunuz. Kar??la?t?r?lan kadrolar fb ve gs kadrolar?. Onlardan da k?t?y?z bunu kabul edin. ?ampiyon olur muyuz evet oluruz ama Bursaspor gibi kadromuzu a?an i?ler yapmam?z laz?m verdi?in Bursa ?rne?i bu a??dan do?ru. Bu kadroyla ?ampiyon olup 1 sene daha devam edelim desek hi? bir hedefimize ula?amay?z. Bu sene ?ampiyon olursak da kadromuz gs ve fb den iyi oldu?u i?in de?il onlardan daha iyi m?cadele etti?imiz i?in ?ampiyon oluruz. Burada da hocan?n etkisi ?nemlidir.

?imdi gelelim fb ile ilgili de?erlendirmene neden "biraz" abart? dedi?ime. Sanki sa?mal?yorsun falan demi?im gibi dramatize etmi?sin gene drama queen lere ba?lam??s?n yava? be karde?im. Alt taraf? biraz abart?yorsun dedim. Fenerbah?e "sadece" y?r?yor demenle alakal? o da. Sadece y?r?yen bir tak?m?n istatistikleri ??yle can?m karde?im.

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/...rla-fenerbahce

Evet sadece y?r?yerek bunlar? yapm??sa bu tak?m futbolcu kalitesi iyi de?il muhte?em demek gerek o zaman. ??nk? tdsi zaten yok gibi bir ?ey. Zaten bu y?zden zirvede a??k ara ?nde de?il de hala gerideler. Yani bizim dedi?imiz kalite olay? tasdiklenmi? oluyor o zaman.

K?saca belirtmek gerekirse Fenerbah?e ?ok iyi bir kadroya ama k?t? bir teknik y?netime sahiptir. Ama "sadece" y?r?yor demek de "biraz abart?" olur.

Bence burada bu kadar b?y?tece?in bir ?ey yok.

Lig futbol a??s?ndan ger?ekten ?ok k?t? bir durumda ama ??yle de bir durum var ki ?ampiyonluk puan baremi 72-80 civarlar?nda zaten son senelerin ?o?unda. Bu sene de ?yle olacak. Yani tak?mlar genel futbol performans? ?ok k?t? olmas?na ra?men kadrolar? ?ok iyiyse veya tak?m olarak uyumlu bir m?cadele g?stermi?lerse ancak zirvede kalabiliyorlar. Gs ve fb futbol olarak k?t? olup zirvede kalabiliyorlarsa bu oyuncu kaliteleriyle ve bireysel yetenekleriyle alakal?d?r, Bjk zirvede kald?ysa bu tamamen tak?m oyunuyla ve hocas?yla alakal?d?r. Aradaki bu ayr?m? yapmak a??s?ndan ben senin s?ylediklerine bir anti parantez a?t?m.

Yani ??yle s?yleyeyim belki sen bunu s?ylemek istememi? olabilirsin ama insanlar gs ve fb yi ?ok a?a??da g?sterip bizim kadronun k?t? olmas?na ra?men bu m?cadelede ba?a ba? olmas?n? ?ok k???ms?yorlar. Ben bu noktada Bilic i ba?ar?l? g?r?yorum. Kadro kalitemiz bitirici ?zellikte de?il fakat arzusuyla bu noktaya kadar geldi. Bu ligde ?ampiyon olmak tabi ki mesele de?il. Mesele bu ekonomik ?artlarda, bu stadyumsuzlukta, bu hakem-federasyon-medya ??geninin kar??s?nda, bu yo?un ma? trafi?inde, bu ba?ar? a?l???n?n psikolojik bask?s? alt?nda ?ampiyon olabilmekte. Yani evet bu ko?ullarda ?ampiyon olunursa ben abartmasam bile kolay bir ?ey gibi g?rmem. En az Bursaspor un ba?ar?s? kadar ?nemli g?r?r?m. Bu a??dan Bursa kar??la?t?rmas? daha do?rudur. Gs ve fb kar??la?t?rmas?nda ?ok farkl? k?staslar var. Bunlar yanl?? anla??lmaya ?ok a??k. Alg?lar?m?z? biraz ona g?re ayarlamal?y?z bana kal?rsa.

Arkada? geri d?rtl?m?z ve kalecimizin zaafiyetine dem vurmu? ve bu adamlarla Mourinho dahi (?zellikle de yukar?da sayd???m di?er ortam ko?ullar?yla birlikte) bir noktada t?kan?r demek istemi? biraz da m?bala?a yaparak. Ben de sana o noktada kar?? de?ilim aslen. Mourinho olsa gene de bir yolunu bulurdu amma velakin bu Mourinho nun "olmu?" bir hoca olmas?yla alakal?. Bilic in de b?yle ola?an ?st? durumlarla ba? edebilece?i zamanlar gelecektir, fakat ba? edemiyor diye de bu Bilic i rezil hale getirmez.

B?t?n duruma geni? bir ?ekilde bakarsak i?inde bulundu?umuz durum ligin vehameti dahilinde bile d???n?l?rse normaldir. Bu alg?yla ?ok oynamamak gerekiyor. ?ampiyon olmak mucize demek kadar, ?ampiyonlu?u ?ok s?radanla?t?rmak da abart?n?n iki ucu. Sen gene inkar edeceksin biliyorum ama s?ylediklerin buna ??k?yor. Ben ?u?nu dedim sen bunu dedin karma?as?na girmek de istemiyorum. Sadece yanl?? bir alg? olu?mas? beni rahats?z ediyor.

Allah a?k?na izah etmeme de gerek yok, sen istesen yeter karde?im. Sayg?lar.

Yorum Yap

Bu kadro kalitesiyle Morinho gelse ?ampiyon yapamaz demek ayr?,bu ?artlarda ?ampiyon yapamaz ayr?.
                Bu sene ?ampiyon olursak b?y?k ba?ar? olur,g??ebe bir tak?m?n ?ampiyon bitirmesi cidden tebrik edilir.
                Ancak bu kadro kalitesi ile Morinho ?ampiyon yapamaz demek ayr?d?r,bu tak?mda ligin ilk yar?s?n? 6. bitirdi?i d?nemde bile ?ampiyon olmu?tur.
                Kadro kalitesi Be?ikta? tarihinin en k?t? kadrolar?ndan biriyken ve ?stelik havlu atm?? Gs'? ite kaka yenmek d???nda derbi kazanamam??ken.
                Ben ?bb'yi Karab?k'? Konya'y? yenmek i?in ah?m ?ah?m kadrolar beklenmesine kar??y?m,?u tak?m?n en k?t? kadrosu bunlar? yener yahu.
                ?ampiyonlu?un anadoludan ge?ti?i tezi ise defalarca do?ruland?,ki bu sene de bunun bir ?rne?ini daha ya?atabiliriz.

T?h o kadar da yazm??t?m. Kat?l?yorum evet do?ru bak?? a??s? bu. Ama sen arkada?lar?n zaten bu kadroyla derken, bulundu?umuz ?artlarda bu kadroyla demek istedi?ini anlamal?yd?n Tufan karde?im. Her ?eyi her seferinde tek tek belirtmemize gerek yok.

Yorum Yap

edit
                  En son düzenleyen G?khan G?r?r; 30-03-2015, 15:11.

Yorum Yap

Ulan bir kerede hadi deyip destek olun be ne merekl?s?n?z kelle almaya ne merekl?s?n?z bu adamla olmaz demeye sonrada ben demi?tim demeye bir kerede adam? yerden kald?rmaya ?al???n burada istifa dyenler bili?le olmaz diyenler san?rs?n kendi hayatlar?n? m?kemmel ya??yorlar hi? hata yapm?yorlar her?eyleri 4 - 4l?k sab?r yarabbi yaa bu adam bu tak?m? stads?z kalecisiz defanss?z getirdi buralara ?ampiyonluk yar???nda 1 puanla geride uefadada son 16 g?rd?n hala ?ampiyonluk i?in en az %75 ?ans?n var neyin muhabbetini yap?yorsunuz ben ??zemiyorum yeter art?k ya destek olun yada lig bitene kadar susun bizimde inanc?m?z? baltalamay?n biz inananlar bu tak?m? ?ampiyon yapacak g??te insanlar?z...

Yorum Yap

Bizim kadroda Tore Demba ba Sosa disinda buyuk takimlarda oynayacak biri yok
                      yabanci kurali devam etse buna veliyide koyardim
                      ancak tore disinda Hepsi tepetaklak oldu neredeyse sifir katkiyla oynuyorUz
                      bizim kalitede kadronun sampiyon olmasi veya TURKIYEde sampiyon olunmasi kolay AMA bir sartla Komple saglam takim olamiyorsa cok cok iyi bir kaleci ve cok saglam savunmasi olmasi lazim cunku hucum ozelligimiz cok kisitli BESIKTASTA herseyden biraz var su bolgemiz ligin en iyisi diyebiliyormuyuz
                      az yiyip az atsak bile isi gotururuz ama savunma ve kaleci konusu cok sikintili
                      fb yuruyor ama bazi bolgeleri ve maca direkt katki yapan bolgeleri ligin tartismasiz en iyisi
                      Gs sikinti yasadi Ama en az 7-8 Mac muslera katkisi oldu
                      keza sneijder ve ne kadar sevmesek begenmesekte Burak hirsizi Mac donduruyor olmadi umut bir sekilde atiyor
                      her iki takiminda Duran toplari etkili
                      giden maci ceviriyorlar
                      ne kadar begenilmesede eger sampiyon olursak ciddi bir teknik direktor basarisi olacaktir

Yorum Yap

Kat?l?yorum; fakat dedi?im gibi son 2 seneki ?artlar-?m?z ve olmaz olas?ca d?zen ?er?evesinde Bilic-Jose-Peps falan farketmez. Bunu bir kere idrak etmemiz laz?m.
                        Bu sebeple ne olursa olsun Bilic bir tam sezon kalmal?d?r yeni stad ile.
                        Sadece az?c?k sab?r, gelecek bunun arkas? ???k var bu tak?mda ya.

Yorum Yap

Aslı Halil Nuri Yurdakul tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bizim kadroda Tore Demba ba Sosa disinda buyuk takimlarda oynayacak biri yok
                          yabanci kurali devam etse buna veliyide koyardim
                          ancak tore disinda Hepsi tepetaklak oldu neredeyse sifir katkiyla oynuyorUz
                          bizim kalitede kadronun sampiyon olmasi veya TURKIYEde sampiyon olunmasi kolay AMA bir sartla Komple saglam takim olamiyorsa cok cok iyi bir kaleci ve cok saglam savunmasi olmasi lazim cunku hucum ozelligimiz cok kisitli BESIKTASTA herseyden biraz var su bolgemiz ligin en iyisi diyebiliyormuyuz
                          az yiyip az atsak bile isi gotururuz ama savunma ve kaleci konusu cok sikintili
                          fb yuruyor ama bazi bolgeleri ve maca direkt katki yapan bolgeleri ligin tartismasiz en iyisi
                          Gs sikinti yasadi Ama en az 7-8 Mac muslera katkisi oldu
                          keza sneijder ve ne kadar sevmesek begenmesekte Burak hirsizi Mac donduruyor olmadi umut bir sekilde atiyor
                          her iki takiminda Duran toplari etkili
                          giden maci ceviriyorlar
                          ne kadar begenilmesede eger sampiyon olursak ciddi bir teknik direktor basarisi olacaktir
                          Aynen ?yle Halil abi. Biraz karman ?orman ettim Tufan la aram?zdaki frekans kayb?ndan dolay? ama tam olarak bunu anlatmaya ?al??m??t?m.

Yorum Yap

Sezon ba??nda hanginiz inan?yordunuz bu tak?m?n buralara kadar gelebilece?ini ?
                            Be?ikta? her zaman kafaya oynayan tak?md?r evet, bunu biliyoruz. Ancak stad?m?z y?k?ld?, yerine yenisi yap?lana kadar g??ebe olaca??z denildi?inde bir ?o?umuz "iyi bari bu sezon b?yle biter, sonraki sezon evimizde d?kt?r?r?z" diye d???nen ka? ki?iydik? Eminim ki % 60 belki daha fazlam?z b?yle d???n?yorduk.

?nce Arsenal ile ba?layan ard?ndan Tottenham, ligdeki ma?lar ve en son Liverpool ma?lar?ndan sonra hi? birimizde "iyi bari bu sezon bi?ey yapmadan bitiririz" d???ncesi kalmad?.

?imdi tak?m 2-3 ma? k?t? oynad? diye Bilic'i kesmek nedir? Futbolcular?, y?netimi do?ramak nedir?

Sen de?ilmiydin sezon ba??nda yokluklar ile bu kadar b?y?k hayaller kuramayan? Sen de?ilmiydin ge?en sezonlar feda deyip, d?zl??e ??kmaya ?al??an tak?ma destek olmaya ?al??an!
                            Kendinize gelin beyler! Daha 9 hafta var, ve liderle puan fark?m?z yok denecek kadar az. Bu s?re zarf?nda git stada sesin k?s?lana kadar ba??r-?a??r destek ol. Gelip burada y?llar?n antran?r? gibi o gitsin, ?u gelsin, bu gitsin, o az al?yo, bu ?ok al?yo deme.

Zaman destek zaman? g?zel abim/karde?im. Destek olmayacaksan g?lge yapma.

Yorum Yap

Aslı G?khan G?r?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Sezon ba??nda hanginiz inan?yordunuz bu tak?m?n buralara kadar gelebilece?ini ?
                              Be?ikta? her zaman kafaya oynayan tak?md?r evet, bunu biliyoruz. Ancak stad?m?z y?k?ld?, yerine yenisi yap?lana kadar g??ebe olaca??z denildi?inde bir ?o?umuz "iyi bari bu sezon b?yle biter, sonraki sezon evimizde d?kt?r?r?z" diye d???nen ka? ki?iydik? Eminim ki % 60 belki daha fazlam?z b?yle d???n?yorduk.

?nce Arsenal ile ba?layan ard?ndan Tottenham, ligdeki ma?lar ve en son Liverpool ma?lar?ndan sonra hi? birimizde "iyi bari bu sezon bi?ey yapmadan bitiririz" d???ncesi kalmad?.

?imdi tak?m 2-3 ma? k?t? oynad? diye Bilic'i kesmek nedir? Futbolcular?, y?netimi do?ramak nedir?

Sen de?ilmiydin sezon ba??nda yokluklar ile bu kadar b?y?k hayaller kuramayan? Sen de?ilmiydin ge?en sezonlar feda deyip, d?zl??e ??kmaya ?al??an tak?ma destek olmaya ?al??an!
                              Kendinize gelin beyler! Daha 9 hafta var, ve liderle puan fark?m?z yok denecek kadar az. Bu s?re zarf?nda git stada sesin k?s?lana kadar ba??r-?a??r destek ol. Gelip burada y?llar?n antran?r? gibi o gitsin, ?u gelsin, bu gitsin, o az al?yo, bu ?ok al?yo deme.

Zaman destek zaman? g?zel abim/karde?im. Destek olmayacaksan g?lge yapma.
                              Oksijen sende kafa yap?yor olsa gerek,zira Bilic'in bug?ne ve sezon sonuna kadar arkas?nda duran bana b?yle bir ?ey s?ylemenin pek izah? yok.
                              Anlamad???n k?sm? sor anlatay?m,yukar?da anlatt???m gibi anlam?yorsan sa?ma sapan ithamlara girme.
                              Ben bug?ne kadar Bilic'de dahil her teknik adama anlay??la yakla?t?m,Denizli d?neminden sonra ilk defa bir teknik adama bu kadar sahip ??kt?m.
                              Yaratmaya ?al??t???n?z Bilic d??manl??? alg?s? komediden ?te.
                              Kim nereye g?lge yap?yor gayet a??k.

Selametle.

Yorum Yap

Kat?l?yorum; fakat dedi?im gibi son 2 seneki ?artlar-?m?z ve olmaz olas?ca d?zen ?er?evesinde Bilic-Jose-Peps falan farketmez. Bunu bir kere idrak etmemiz laz?m.
                                Bu sebeple ne olursa olsun Bilic bir tam sezon kalmal?d?r yeni stad ile.
                                Sadece az?c?k sab?r, gelecek bunun arkas? ???k var bu tak?mda ya.
                                M?d?r ben bunu sene ba??ndan beri s?yl?yorum,3-5 sayfa ?nce yine yazm??t?m bunun ayn?s?n?.
                                Bunlarda hem fikiriz zaten.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X