Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Tolga kendi kalesine gol ats?n tabiri caizsse , Mustafa 2 metreden topu havaya diksin su?lu bilic olsun Adalet bu mu yani ? Tek konuda sorum olacak Cenk Sakatm?yd? Tolga kumar? bu macda de?ermiydi ?

Yorum Yap

?u ma?ta 1-0 ? yakalad?ktan sonra bas bas ba??rd?m oyuna m?dahale edip atibay? al diye. Mustafa'n?n ne i?i var sahada. Necip'ten stoper yaratmak da neyin nesi? Cenk ka? ma?t?r devam ediyordu Tolga sakatl?ktan ??km??ken bu kritik ma?ta oynamas? ?ok mu gerekliydi?

Yorum Yap

Aslı Metehan Onan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Burak.Guven tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        canin sagolsun, basarili olup fatih terim gibi olacagina, basarisiz ol BILIC gibi ADAM ol !
        Abi yanl?? anlama bir karde?in olarak soruyorum sadece. Benim ya??m kadar Be?ikta?'?n ma?lar?n? takip etmi?li?in var. Adaml?k m?d?r ba?ar?y? getiren ? Bu ligde adam olmak m?d?r bir yerlere gelebilmek ? Kimse kusura bakmas?n ama kimsenin adam olmas?na gerek yok. Bu tak?m? oynam?yorsa sorun bilictedir. Bu tak?m d?k?l?yorsa sorun bilictedir.
        Ben lazio ya elendigimiz uefa ceyrek final macinda tibundeydim dostum,inan o gunku maglubiyet bundan kat be kat agirdi!kimse de cikip lucescu soyle yapti,erkan boyle yapti demedi. Su yasima kadar 1 tane ceyrek final gordum,iki olsa ne olur! Bana takimin basinda gururla izleyecegim hoca lazim. Sanki bugune kadar her sene yari final,final oynuyoruz da bu sene basarisiz olduk! Bu takim bu sene olmasa onumuzdeki 5 sene icinde en az 3 ceyrek final oynar.herkes rahat olsun,gokhan tore nasil gelistirdiyse kendini,Bilic de gelistirir. Hayati futbola degi,futbolu hayata feda eden biz degilmiydik!
        Ben Be?ikta? i?in kendini feda eden adamlar?n her zaman arkas?nday?m abi. Fakat ortada bir ger?ek var ki can?m? s?k?yor. Ne zaman ingiltere haberleri ??kt? bilic hakk?nda o g?nden beri kendisini g?r?yoruz. Baz? ma?lar vard?r finaldir. Baz? ?eylerin ispat?d?r. Bilic kendini ispat etmek istiyorsa daha ne bekliyor allah a?k?na ?
        Sampiyon yapmayi bekliyo dostum,isallah sene sonu kupayi kaldirdiktan sonra daha cok severiz Bilic baskani.

Yorum Yap

Aslı Erdinc Ersec tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Pazar saat 21:00'de esas g?r?n ba?l???.
          pazar 21 de ikinci yar? ba?l?yor

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            B?yle malca gol yersen teknik direkt?r ne yaps?n.

Lan ortada pozisyon yokken nas?l gol yemeyi beceriyorsunuz, kafay? yiyecem ya!
            4-4-2 ??kmas?n.

1.92'lik santforu olan tak?ma 1.83'l?k pedro ve 1.86'l?k necip ile ??kmas?n.

Kulubede ersan ve at?n? varken 1-0 ?ne ge?mi?ken izlemesin.

Atiba varken ofansif orta saha veli ile tek ?n libero oynamas?n.

Mustafa ile ma?a ba?lamas?n.
            ?u oynas?n bu oynamas?n diye hocay? ele?tirirken en ?nemlisini ve bug?n ma?a en etki edeni unutmu?sun

Yorum Yap

art?k savunmamak laz?m hocay?.olmuyor i?te.b?t?n tercihleri yanl??.oyun okumak 0.?ne ge?tikten sonra bal?kesir oluyoruz resmen.ge?en seneki konya ma??ndan hala ders almam??.

Yorum Yap

tek d?ze b plan? olmayan ezbere y?ntemlerle devam etmemelisin hoca.farkl?l?k yaratacaks?n ?a??rtacaks?n.haftalard?r oynamayan, sakat olan, futboldan so?umu?,motivasyonu s?f?r,a?lak tolga ile neden ba?l?yorsun oyuna.cenk g?nen'in yerinde olsan?z ne d???n?rd?n?z. necip defansta iyi oynad? ?nceki ma?larda i?imizi g?rd? ama bu ma? ilk ma?tada de sutter'in etkinli?ini g?rd?n.o zaman ersan yada at?n?'la ba?layacaks?n.1-0 'dan hemen sonra atiba'y? almal?yd?n oyuna.mustafa zaten gol? ka??rarak ma??n kaderini de?i?tirdi.kim olsa orada gol? atard? turu atlam??t?k ?imdi.bunlar? yapamazsan b?y?k hocay?m falan filan demeyeceksin

Yorum Yap

edit

Yorum Yap

bili? en iyi kadroyu yapt? atiba iyi durumda olsa en ?nce o oynat?rd? ersan oynas?n diyenleri ciddi alm?yorum bile yap?lan tek hata mustafan?n oynamas?d?r cenk oynamal?yd? bence sonu? olarak ?ne ge?mi?sin her?ey bitmi? art?k el sende ama aptal bir gol yiyip tamamen ??k?yorsun ona yap?lacak bi?ey yok adam ?meri g?ndereceklerine mustafay? g?nderselerdi

Yorum Yap

Ben lazio ya elendigimiz uefa ceyrek final macinda tibundeydim dostum,inan o gunku maglubiyet bundan kat be kat agirdi!kimse de cikip lucescu soyle yapti,erkan boyle yapti demedi. Su yasima kadar 1 tane ceyrek final gordum,iki olsa ne olur! Bana takimin basinda gururla izleyecegim hoca lazim. Sanki bugune kadar her sene yari final,final oynuyoruz da bu sene basarisiz olduk! Bu takim bu sene olmasa onumuzdeki 5 sene icinde en az 3 ceyrek final oynar.herkes rahat olsun,gokhan tore nasil gelistirdiyse kendini,Bilic de gelistirir. Hayati futbola degi,futbolu hayata feda eden biz degilmiydik!
                      Ben Be?ikta? i?in kendini feda eden adamlar?n her zaman arkas?nday?m abi. Fakat ortada bir ger?ek var ki can?m? s?k?yor. Ne zaman ingiltere haberleri ??kt? bilic hakk?nda o g?nden beri kendisini g?r?yoruz. Baz? ma?lar vard?r finaldir. Baz? ?eylerin ispat?d?r. Bilic kendini ispat etmek istiyorsa daha ne bekliyor allah a?k?na ?
                      Sampiyon yapmayi bekliyo dostum,isallah sene sonu kupayi kaldirdiktan sonra daha cok severiz Bilic baskani.
                      Yaps?n abi. Seninde benimde milyonlar?n da istedi?i bu. Yeter ki loser de?ilde winner olsun da yaps?n bizi ?ampiyon.

Yorum Yap

?ift forvetin k?t?l???nden de?il, kald? ki ?ift forvet de?ildik.Kayseri'de de ?ift forvet de?ildik.Evet sahada iki forvet vard? ama Mustafa daha ?ok Demba Ba'n?n arkas?ndayd?.Orta sahaya gelen, pres yapan felan.Bug?n acayip k?t?yd?k.Zaten yar?m pozisyonumuz ve bir gol?m?z vard?.

Veli ald??? her topu rakibe verdi.?ok pas hatas? yapt?.Bir orta saha oyuncusu pas hatas? yaparsa tak?m tekrar top kapmak i?in ?ok yorulur.

Tolga daha ikinci yar?n?n ba??nda hata ve hatalar yapaca??n? ba??ra ba??ra s?yl?yordu zaten.Yedi?i golde bir de?il iki hatas? vard?.Kalesini terk etmedi bu bir, ikincisi ise oldu?u yerde
                        oturdu.Adam k??eye vurmad? zaten topu.Tolga a??y? kapatm?? olsa gol olmayacak zaten.Ama oldu?u yerde oturunca alt?ndan ge?irdi adam.Daha ma? ba?lamadan da ma? topi?ine yazm??t?m Tolga tercihi ba??m?za i? a?abilir diye.

Herkes Mustafa'ya laf s?yl?yor ancak Olcay'?n ondan hi? bir fark? yoktu.Hi? bir ?ey yapm?yor adam.Resmen sahada geziniyor ama bir ka? haftada bir gol at?yor o da g?n?lleri fethediyor maalesef.Ma??n ba??nda Demba Ba'n?n k?rm?z? kartl?k pozisyonunda topu kap?p aya??n?n d???yla ?ok g?zel bir asist yapan Mustafa'yd?.Ama iyiydi demiyorum, evet k?t?yd? ama Olcay'?n ondan fazlas? yoktu.

Ve maalesef h?cum hatt?nda herhangi bir plan?m?z yok.Sadece G?khan ve Demba Ba'n?n aya??na bak?yoruz o kadar.

Tolgay bizim ad?m?za ma??n en iyisiydi.Sahan?n her yerindeydi.Orta sahay? Veli'ye ra?men tek ba??na idare etti.Top kapt?, ald?, olumlu kulland?, sahan?n iki y?n?n? de iyi oynad? ama tek ba??nayd? yetmedi.

Bir hayaldi, bitti Avrupa.

Umar?m kadronun ne kadar yetersiz oldu?u konusunda hemfikirizdir art?k.Zira sezon ba??nda da devre aras?nda da s?rekli bir isim al?ns?n yeter, bu kadro u?ar vs. gibisinden ?ok yaz?lar yaz?ld?.Ancak ne kadar formda olsalar da Veli ile Olcay ile Atiba ile Serdar ile Ersan ile m?thi? bir gol atmas?na ra?men Motta ile bir yere kadar ilerleyebiliyorsun.Umar?m ligde g?t?r?r?z de hem uzun zamand?r elde edemedi?imiz ?ampiyonlu?u al?r?z hem de biraz para art? moral kazan?r?z.?n?allah moralsizlik lige ve derbiye yans?maz.Sayg?lar.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          B?yle malca gol yersen teknik direkt?r ne yaps?n.

Lan ortada pozisyon yokken nas?l gol yemeyi beceriyorsunuz, kafay? yiyecem ya!
                          4-4-2 ??kmas?n.

1.92'lik santforu olan tak?ma 1.83'l?k pedro ve 1.86'l?k necip ile ??kmas?n.

Kulubede ersan ve at?n? varken 1-0 ?ne ge?mi?ken izlemesin.

Atiba varken ofansif orta saha veli ile tek ?n libero oynamas?n.

Mustafa ile ma?a ba?lamas?n.
                          Atiba tam haz?r olmad??? i?in 4-4-2 ??kt?.

Hadi Atiba ba?lay?p ma? 0-0 bitseydi ne denilecekti ?

Erciyes ma?? ?rnek g?sterilip "korktu" denmeyecek miydi ?

Ersan olsayd? ?ok farkl? olurdu zaten. Orta saha oyuncusuna formay? kapt?ran adamdan ne bekliyorsun.

Bug?n be?enmedi?in Necip ka? tane hava topu ald?, ma?? tekrar izle istersen.

At?n? oynarken araya b?rak?lan her top tehlike oluyor. Zaen yeterli olsayd? Necip'e kalmazd?k.

Yorum Yap

Tolga yi kaleye koyan teknik direkt?r burdaki insanlar de?il. Tabii ki burda hatal?. Tak?m?n boyunu k?sa tutmakta hatal?. Arkada?lar hocay? ve tak?m? korumak yanl??lar? g?rmemek ile olmaz.

Yorum Yap

Aslı Yasin Teke tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Mehmet Tayfur Unal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ?u ?n?m?zdeki 3 ma? bilicin gelece?ini belirleyecek gibi duruyor, brugge ge?ip derbiyi kazanmas? laz?m
                              Ben ba?kan olsam ?u 3 ma?? alsa a??k ?ek veririm ?n?ne. O derece ?nemli, o derece imkans?z..

Erciyes
                              Brugge
                              Fener.
                              .

Yorum Yap

Ya ?ampiyonluk ya yolculuk. Kusura bakmas?n kimse iki sene bu tak?mda kal?p 0 kupa ile tamamlarsa o ki?i ba?ar?s?zd?r. kimsenin be?enmedi?i Carvalhal'?n bile ?eyrek finali var ve o tak?m?n futbolcular?n?n maa?? ?denmiyordu, san?r?m bu statsizl?ktan daha b?y?k bir mazerettir.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X